Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Edycje Klienta Metin2 - Tworzenie Terenu mapy cz.1


baran860

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po wypakowaniu tekstur we wskazane miejsce i wrzuceniu wszystkich plików we wskazane miejsca (raczej :p).. tekstur dalej nie widać w worldedytorze :/ Pomoże ktoś jakąś instrukcją na priv co po kolei zrobić żeby działało? :) Z góry dzięki!

1221651295.png
  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Tut fajny. Ah jeszcze 2-3lata temu jak potrafiłeś zrobić mapę to byłeś Gościu a teraz ? Wystarczy włączyć program i w 2h zrobisz to samo co kiedyś przez kilka(naście/dziesiąt) h

Opublikowano

Tut fajny. Ah jeszcze 2-3lata temu jak potrafiłeś zrobić mapę to byłeś Gościu a teraz ? Wystarczy włączyć program i w 2h zrobisz to samo co kiedyś przez kilka(naście/dziesiąt) h

Jak chcesz zrobić gównianą mapę, to faktycznie w 2h. W starych programach jak się robiło to syf też w 2h może wyjść, pitolenie o szopenie.

 

@ ma ktoś ten program zakutalizowany?

6823214443099701049127.gif

Opublikowano

Jak chcesz zrobić gównianą mapę, to faktycznie w 2h. W starych programach jak się robiłotrzebabmoże wyjść, pitolenie o szopenie.

 

@ ma ktoś ten program zakutalizowany?

Boski ma racje widocznie nigdy nie robileś koło mapek dawniejszymi metodami. Jemu nie chodziło zapewne że zrobi super mape w 2h tylko że to co kiedyś robiło się przykładowo w 10h (zrobienie mapki w programie, pokolorowanie podłoża, dodanie atrybutów, dodanie obiektów) teraz w tym samym programie zajmie 2h. Widać że nie wiesz o czym mówi bo tak to byś zrozumiał i nie mówię tu o mapkach 2x2 tylko 8x8 i większych.

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wez kurde nie wiem jak uzywac tego programu jeden program pobralem od kolegi w ktorym jest edytor map i wszystkie pliki lecz nie zapisuje tak jak powinnien

Opublikowano

wez kurde nie wiem jak uzywac tego programu jeden program pobralem od kolegi w ktorym jest edytor map i wszystkie pliki lecz nie zapisuje tak jak powinnien

 

Proponuje ci poszukać 'World Editor Remix' bo ten sypie błędami  -.-

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...