Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Edenowa Masakra [24/7] [No-Premium] [Miła Atmosfera] [Ogarnieta Administracja] [Drop z STONE] [Dopracowany Serwer] [Aka Kwadratowa Masakra]


KamikadzaaaPL

Ankietka  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie /Sethome

    • Tak
      56
    • Nie
      6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick z MC: lolsky
Wiek: 14
Czas spędzany na serwerze: 3-4h
Wersja od której grasz w MC: beta 1.5
Czy potrafisz Współpracować: Tak
Ortografia w skali 0/10: 9/10 Czasami błędy, ale staram się poprawiać.
Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Tak, potrafię.

 

 

 

Opublikowano

Nick z MC:myszon987
Wiek:14lat
Czas spędzany na serwerze: Do 4godzin.
Wersja od której grasz w MC:1.8.1
Czy potrafisz Współpracować:Tak
Ortografia w skali 0/10:9
Czy potrafisz się podporządkować liderowi:

1859773.jpeg

 

~PanPrawdy~

 

Opublikowano

Nick z MC:GaanjaGsE
Wiek:16
Czas spędzany na serwerze:2-3h
Wersja od której grasz w MC:1.2
Czy potrafisz Współpracować:tak
Ortografia w skali 0/10:9
Czy potrafisz się podporządkować liderowi:Tak

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

Spowodu Bardzo powaznej Awari serwera jestem zmuszony przeniesc otwarcie serwera na jutro godzine 16:30

 

Padł dysk SSD Przez to niemozemy dzis uruchomic serwera...

przepraszamy!

 

Oraz posiadam powazne problemy z internetem..

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



Opublikowano

Nick z MC: Myszek_PL

Wiek: 15 (na forum nie prawdziwy) :D

Czas spędzany na serwerze: 1/2h dziennie chyba że będzie pro ;p

Wersja od której grasz w MC: 1.7.2

Czy potrafisz Współpracować: tak, chyba że ktoś wk**

Ortografia w skali 0/10: 9

Czy potrafisz się podporządkować liderowi: nooo, może ;p

Opublikowano

@harger To nie fake nie wierzysz to niewierz jutro serwer startuje...

 

Dodany:

Lolski

myszon987

Myszek_PL

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



Opublikowano

Nick z MC: TheFilipPL
Wiek:14
Czas spędzany na serwerze: okolo 4 h
Wersja od której grasz w MC: nw z 3 - 4 lata
Czy potrafisz Współpracować: tak
Ortografia w skali 0/10: 8
Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Tak

 

I Podanie za Kolegę bo nie ma konta ale on pisał :D :

 

Nick z MC:Isontral

Wiek:14
Czas spędzany na serwerze:3-4 h
Wersja od której grasz w MC: 3- 4 lata
Czy potrafisz Współpracować: tak
Ortografia w skali 0/10: 9 :D
Czy potrafisz się podporządkować liderowi: Tak

Opublikowano

Nick z MC: Sky24/Hybridgamer_

Wiek: 14/14
Czas spędzany na serwerze: 6/7 h w weekend 9/10. / tak samo
Wersja od której grasz w MC: 1.2.5/też tak samo
Czy potrafisz Współpracować: Jasne, potrafie./ -||-

Ortografia w skali 0/10: 7/10 Popełniam błędy interpunkcyjne./ Z angli więc popełnia błędy

Czy potrafisz się podporządkować liderowi:Tak/tak

Opublikowano

Chcielibyśmy być razem w teamie :


Neura - Limeys - TheLanser - MatissMaster - Patriczi


( 5 )



Ile jest już chętnych?


Jaki będzie podział na grupy?



PS.: Limeys to Toster00 wpisz ,, Limeys '' ,bo to jego minecraftowy nick.



Pomyliłeś się :C


v5fgbo.jpg



Chipsy cola gramy w lola

Opublikowano

2grupy po 15 osób?Jest 85slotów:2=42.Więc prezentujesz sobą idiotyzm ludzki.Lub nie lubisz czytać i nie doczytałeś do tego momentu

Opublikowano

2grupy po 15 osób?Jest 85slotów:2=42.Więc prezentujesz sobą idiotyzm ludzki.Lub nie lubisz czytać i nie doczytałeś do tego momentu

Patrzę po głosach kolego :-) Raczej się nie zapowiada ,by było 42 osób na grupę.

============================================================================

Przepraszam ,, autora '' tematu ,ale nie mogę znieść ,że ten człowiek sądzi ,że jest wszechwiedzący ....

 

PS. Ref xD

v5fgbo.jpg



Chipsy cola gramy w lola

Opublikowano

Może i nie,ale tyle było przewidziane.Po za tym,po tym jak piszesz to nie widać żebyś umiał współpracować.A to jeden z wymogów.Ja się rządzę?Tylko podpowiadam aby nie dobierać się w 20osób bo to bez sensu.Dobra,po za tym nie będę się kłócił z ludźmi którzy nic nie rozumieją.

Opublikowano

Wszyscy dodani!

teraz wlasnie robimy testy i za 15-20 minut serwer startuje!

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...