Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Kilka Plików Z Mojego Serwera !


Gummis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

He od godziny siedzie i wpisuje z / i bez / i nic inne pliki rozpakowały sie bez problemu na hasło bez / a te 2 nie moge ? to w czym problem?

pobrałem ich jeszcze raz i taka sama historia.

Opublikowano

Jak to wklejam to potem mam takie cos jak uruchamiam server :

http://www.youtube.com/watch?v=Oybhe8EyNDs

i to ciagle tak w kółko sie ładuje jakby;/

o co chodzi??

Opublikowano

Pytanko ;>

 

Wkleiłem do wszystkie Twoje pliki przez filezillę, i gdy respie sobie komendą /m 9010 tego handlarza, to nie ma u niego sklepu. Coś muszę w bazie edytować jeszcze ?

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Opublikowano

Scare... Miałem ten sam błąd.

Ściągnij CoreFTP.

Używaj go zamiast FIleZilla.

Jak pomogłem.. To daj znak ;p

Mi pomogło.

 

Do Projektanta:

 

Musisz w Mob_Proto poszukać id 9010 i w kolumnie onclick zmienić wartość na 1

Pomogłem ?

To się ciesz..

Nie robię tego dla + lub 5* ,ale dla przyjemności.

Dlaczego NeoLoL ? Ponieważ nie mam czasu na wymyślanie Pr0 nicków.

Opublikowano

A w navicacie w zakładce common w jednym pliku jeszcze trzeba zamienić z hongkong na english bo po twoim filmiku widzę scare

że próbuje się załadować z folderu hongkong którego nie masz dlatego takie coś wyskakuje gumis podał link do tematu gdzie pisze jak w navicat to zmienić...

1336210110-U81772.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka mam pytanie jak trzeba dokładnie wejść na serwa

 

+ Wgrałem metina 2008

+ Zrobiłem spolszczenie według tego filmiku

 

i nie ma nigdzie nazwy mojego serwera proszę o pomoc

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość PanZagłady
Opublikowano

@ UP

 

http://www.mpcforum.pl/topic/142083-lista-poradnikow-nt-tworzenia-serwerow/

Zapraszam do listy poradników

 

@ AUTOR TEMATU

 

20.Tutoriale starsze niż tydzień będą zamykane w celu uniknięciu spamu, wszelkie pytanie wtedy prosimy kierować do autorów na pw. 

 

W razie pytan badz watpliwosci prosze pisac na PW do autora tematu.

zamykama.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...