Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Kilka Plików Z Mojego Serwera !


Gummis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W najbliższych dniach

 

@2Up hasło do all moich plików to

www.mpcforum.pl

Siemka

Opublikowano
/www.mpcforum.pl <-- spróbuj to .

 

Gummis, a jak przenieśc tych handlarzy do jinno ?

Tak króciutko, bardzo mi zalezy ^^ .

Jestem hardcorem !

Opublikowano

Spróbuj jeszcze raz pobrać pliki, hasło to na pewno www.mpcforum.pl, przed chwilą sprawdzałem

Siemka

Opublikowano

u instruktorów w shinsoo nie ma instrukcji ;p sprawdzałem i innych królestwach, niestety nie ma ;DD

Jestem hardcorem !

Opublikowano

Czekam z niecierpliwością, stary jesteś wielki ;D

 

Jest mozliwe, ze jutro to zaktualizujesz ?

Jestem hardcorem !

Opublikowano

Kurde a ja mam wolgule takie pytanie . Gdzie to mam wkleic albo cos bo ja jestem kompletnie siwy z tego prosze o szybka odpowiedz bedzie +.

Opublikowano

Wszystko pisze w 1 poście, gdzie wkleić to jest lokalizacja folderu, wchodzisz w lokalizację i tam wklejasz, albo podmieniasz pliki ;D

Siemka

Opublikowano

Ja nie moge. Weź koleś podaj prawdziwe hasło (duże i małe litery) też się liczą. Ściągam ten plik :

http://www.multiupload.com/HF78AJ52R8

708680970.png

sygnatura.png

Opublikowano

Ahahah Zajebi... U H.Różosci mam zbroje, u rybaka to co powinno byc u h.różnosci a hadlarka królewska wogole pusta.

708680970.png

sygnatura.png

Opublikowano

zaraz zobaczymy

 

@EDIT

 

connection refused

connection refused

connection refused

connection refused

 

 

A wam ... ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...