Skocz do zawartości

[Problem]Błędy podczas kompilacji

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Jak naprawić błędy podczas kompilacji tool'sa World Editor?

Myślę że kto się tym "zajmował" będzie wiedział o co chodzi.

Kontakt:

-PW

-GG: 17656583

Dlaczego podaję dane kontaktowe dla osób które chciały by pomóc?

-Ponieważ na forum chyba nie można o tym pisać. ;) Bo parę tematów poszło przez to w kosz. Przez to również nie opisuję szczegółowo mojego problemu.

@Edit

Ajć, sorry za temat w Tutorialach ;/ - Pomyłka, przenieście!

8910814572903361049127.png

• Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@up nie tylko Wy to macie :P kwestia czasu aż☺ wszyscy to będą mieli

wiem, ze nie tylko my i wlasnie tego sie obawiam ze zaraz wszyscy beda mieli -,- jest tylko 1 pewien mankamanet, jakbym wam dal ten program to i tak 99% tego forum by tego nie odpalilo, bo do tego programu musisz miec odpowiedniego klienta i odpowiednio go zmodyfikowac, oraz odpowiednio zmodyfikowane sf

Jak można wiedzieć, co to za tools? Co można nim zrobić?

Najprawdopodobniej jest to jedyne oficjalne narzędzie Ymira do edycji/tworzenia mapek

wiem, ze nie tylko my i wlasnie tego sie obawiam ze zaraz wszyscy beda mieli -,- jest tylko 1 pewien mankamanet, jakbym wam dal ten program to i tak 99% tego forum by tego nie odpalilo, bo do tego programu musisz miec odpowiedniego klienta i odpowiednio go zmodyfikowac, oraz odpowiednio zmodyfikowane sf

Już nie przesadzaj, cała konfiguracja zajęła u mnie 5-10 minut.

Niektórzy mają mózg a nie kawałek styropianu

24b5car.jpg

Nic specjalnego nie ma w tym ze to macie to bylo udostepnione :facepalm:

Nie dość, że cudzy program to jeszcze mieć zawiść do innych, którzy nie mają a wciągu najdalej tygodnia będą mieli? Smieszność tego sięga zenitu

Popieram Cię całym sobą.

Na dodatek podobne efekty można osiągnąć w L3DT oczywiście tu jest to maksymalnie ułatwione.

Nie rozumiem również użytkownika Adiros przecież nie liczy się to że masz program tylko Twoja kreatywność i pomysły na mapę, sam program nic nie da.

8910814572903361049127.png

Akurat On może się cieszyć co najwyżej napisaniem posta a nie skompilowanym programem. :)

Mowa oczywiście o Adiros.

Santriel czy inna istoto gówno podobna , to że TY chuja umiesz nie znaczy, że ktoś inny nie ogarnia. nie znasz mnie to na chuj się wypowiadasz.

A co do tematu i waszych spin, o to w ile to skonfigurować itd, powiem krótko wy wszyscy jesteście zawsze zajebiści na forum tak jak wydymion, jak ktoś coś jego podpierdoli to płacz w chuj, a jak on coś komuś zapierdoli(patrz resthea.eu) to cwaniaka udaje. Szkoda, ze w szkole nie jestes taki mocny w gebie. Tyle w tym temacie i się kurwan ie pograzaj.

Popieram Cię całym sobą.

Na dodatek podobne efekty można osiągnąć w L3DT oczywiście tu jest to maksymalnie ułatwione.

Nie rozumiem również użytkownika Adiros przecież nie liczy się to że masz program tylko Twoja kreatywność i pomysły na mapę, sam program nic nie da.

Jak bym miał pewność , że tego nie dasz na forum to bym Ci pomógł, serio ;) Pomysł pomysłem, ale dzieci zaczną sypać mapami, bo teraz jedyne czego nie potrafią to nakładać tekstur itd...

A mając ten program KAŻDY sobie będzie sam mapy z dupy brał...

Santriel czy inna istoto gówno podobna , to że TY chuja umiesz nie znaczy, że ktoś inny nie ogarnia. nie znasz mnie to na chuj się wypowiadasz.

A co do tematu i waszych spin, o to w ile to skonfigurować itd, powiem krótko wy wszyscy jesteście zawsze zajebiści na forum tak jak wydymion, jak ktoś coś jego podpierdoli to płacz w chuj, a jak on coś komuś zapierdoli(patrz resthea.eu) to cwaniaka udaje. Szkoda, ze w szkole nie jestes taki mocny w gebie. Tyle w tym temacie i się kurwan ie pograzaj.

Jak bym miał pewność , że tego nie dasz na forum to bym Ci pomógł, serio ;) Pomysł pomysłem, ale dzieci zaczną sypać mapami, bo teraz jedyne czego nie potrafią to nakładać tekstur itd...

A mając ten program KAŻDY sobie będzie sam mapy z dupy brał...

Uuuu, groźny widzę jesteś. A nie wyglądasz. Tyle czasu mieliśmy w pociągu do Poznania, trzeba było mi też dojebać, ale 'nie jesteś taki mocny w gebie'. :/

Uuuu, groźny widzę jesteś. A nie wyglądasz. Tyle czasu mieliśmy w pociągu do Poznania, trzeba było mi też dojebać, ale 'nie jesteś taki mocny w gebie'. :/

Widzisz kurwa , trzeba było zagadać , bo ja dopiero na pga się dowiedziałem od kierzka , że to ty ;]

Ale ni chuja, lepiej sobie popisać na forum, że podejdziesz po hajs z dracosa, a już Ci go chciałem dać.

kurwa, nie pomagajcie mu , bo zaraz to udostepni i kazdy bedzie mial... sry baran lubie Cie , ale ty to kurwa ludziom dasz ,a poki co moj team moze sie cieszyc, ze prawie tylko my to mamy....

Cwelu jeden chuja potrafisz i chuja się cieszysz, że "tylko Ty to masz" A tak naprawdę chuja potrafisz.

Weź lepiej spierdalaj na swój kanał na yt z usuniętymi filmikami.

@topic

Na freebsd 7.2 kompiluj.

Nieeee. Azprime założył firmę i chciał iść na policję zgłosić włamanie na maszynę. :/

A no chyba że tak ;d I tak by chuja zrobili , wyjebane na "internety" z reguły mają.

I tak z reguły na chuj się ze mną kłócisz zamiast normalnie pogadać, a mnei nie znasz ;) okazji jest wiele ;]

Cwelu jeden chuja potrafisz i chuja się cieszysz, że "tylko Ty to masz" A tak naprawdę chuja potrafisz.

Weź lepiej spierdalaj na swój kanał na yt z usuniętymi filmikami.

@topic

Na freebsd 7.2 kompiluj.

Dobra DERIN wypierdalaj

A no chyba że tak ;d I tak by chuja zrobili , wyjebane na "internety" z reguły mają

Dobra DERIN wypierdalaj

adrian ty pro techniku ( dobrze ze jest google i znasz słowo kompilacja ) HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH :).... kiedy robisz te serwery na zamówienie ??

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem]Błędy podczas kompilacji   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...