Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Nerf Rengara, Talona, ekrany ładowania etc.


Googlus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Talon teleportuje się na kraniec celu

Co to znaczy ?

 

No właśnie też nie wiem. Może jakiś film coś wytłumaczy. Można się domyślać, że talon pojawi się przy przeciwniku, może w jakiejś odległości.

Opublikowano

 

No właśnie też nie wiem. Może jakiś film coś wytłumaczy. Można się domyślać, że talon pojawi się przy przeciwniku, może w jakiejś odległości.

 

 

-.- Naprawdę to takie trudne do zrozumienia? Kraniec to koniec. Na krańcu celu czyli ja jego końcu. Teraz pojawiał się za plecami, ale stał praktycznie równo z nim ( jakby W nim ) a teraz poprostu stanie za nim maksymalnie daleko tak , aby mógł go zautoatakować. Ja to tak rozumiem ;d

Opublikowano

Ludzie to jest tylko zmiana w 'podpowiedzi' skilla..

Tego typu

lux.png

Ponoć nie tylko zmiana tooltipa ale również nieco mechaniki :)

Cze xami!

Opublikowano

@up

Ponoć jak ma się zmienić mechanika? Skoro na E wskakujesz na gościa i ma silence, to teraz jak się jego mechanika zmieni? Będzie przeskakiwał przeciwnika?

mqdefault.jpg

Opublikowano

Szczerze to nie nazwałbym tego nerfem rengara, nadal jest OP

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

No właśnie.. bye bye triple Q. Bo jak wiadomo odpalamy Q, potem ulta i czekamy na 5 stacków po czym skaczemy i nakuhwiamy z Q+AA więc lipa.

 

 

 

@UP Jak używasz Q to następny atak w ciągu 6 sekund zadaje więcej dmg i masz szybsze ataki. Po nerfie masz tylko 2 sekundy na użycie autoataku na przeciwniku.

Opublikowano

Szczerze to nie nazwałbym tego nerfem rengara, nadal jest OP

tylko 3 q nie zrobisz

rengar na wyprzedaży, przypadek?

i nie mowcie mi ze riot nie kieruje metą, teraz tylko rengar tank bo juz nie zrobi tego samego jak wczesniej na ulcie

zegnaj full ad rango

­

Opublikowano

tylko 3 q nie zrobisz

rengar na wyprzedaży, przypadek?

i nie mowcie mi ze riot nie kieruje metą, teraz tylko rengar tank bo juz nie zrobi tego samego jak wczesniej na ulcie

zegnaj full ad rango

Oby już nie był Full AD, ale i tak jego slow jest zbyt duży. Mam dosyć tego champa na SoloQ.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Oby już nie był Full AD, ale i tak jego slow jest zbyt duży. Mam dosyć tego champa na SoloQ.

fajnie ze zmieniaja q i teraz nie bedzie mogl zabiajc jak przed wcześniej, 3 q jest niemożliwe a 2 q to nie to samo

na lini nadal ten champ będzie silny jak widac ;_;

­

Opublikowano

Jezu, tu chyba nikt nie wie, o co chodzi z Talonem -_- Pozwólcie, że wytłumaczę.

Obecnie na live serverach E Talona działa zgodnie z tooltipem - tzn. teleportuje się za kolesia, ucisza go i daję zwiększony % dmg przez 3 sec. Niby wszystko dobrze, ale po użyciu tego skilla nie znajdujemy się za przeciwnikiem, tylko "w jego plecach", przez co ciężko jest trafić z W - opóźnia to całe combo, bo musi kawałek odejść do tyłu i dopiero użyć tego skilla, żeby trafić na 100%. Ta zmiana powoduje, że Talon pojawia się trochę dalej - już nie "w plecach" - i teraz trafienie z W jest o wiele łatwiejsze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...