Skocz do zawartości

[Info] Nerf Rengara, Talona, ekrany ładowania etc.

Googlus

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie też nie wiem. Może jakiś film coś wytłumaczy. Można się domyślać, że talon pojawi się przy przeciwniku, może w jakiejś odległości.

-.- Naprawdę to takie trudne do zrozumienia? Kraniec to koniec. Na krańcu celu czyli ja jego końcu. Teraz pojawiał się za plecami, ale stał praktycznie równo z nim ( jakby W nim ) a teraz poprostu stanie za nim maksymalnie daleko tak , aby mógł go zautoatakować. Ja to tak rozumiem ;d

No właśnie.. bye bye triple Q. Bo jak wiadomo odpalamy Q, potem ulta i czekamy na 5 stacków po czym skaczemy i nakuhwiamy z Q+AA więc lipa.

@UP Jak używasz Q to następny atak w ciągu 6 sekund zadaje więcej dmg i masz szybsze ataki. Po nerfie masz tylko 2 sekundy na użycie autoataku na przeciwniku.

Szczerze to nie nazwałbym tego nerfem rengara, nadal jest OP

tylko 3 q nie zrobisz

rengar na wyprzedaży, przypadek?

i nie mowcie mi ze riot nie kieruje metą, teraz tylko rengar tank bo juz nie zrobi tego samego jak wczesniej na ulcie

zegnaj full ad rango

­

tylko 3 q nie zrobisz

rengar na wyprzedaży, przypadek?

i nie mowcie mi ze riot nie kieruje metą, teraz tylko rengar tank bo juz nie zrobi tego samego jak wczesniej na ulcie

zegnaj full ad rango

Oby już nie był Full AD, ale i tak jego slow jest zbyt duży. Mam dosyć tego champa na SoloQ.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Oby już nie był Full AD, ale i tak jego slow jest zbyt duży. Mam dosyć tego champa na SoloQ.

fajnie ze zmieniaja q i teraz nie bedzie mogl zabiajc jak przed wcześniej, 3 q jest niemożliwe a 2 q to nie to samo

na lini nadal ten champ będzie silny jak widac ;_;

­

Jezu, tu chyba nikt nie wie, o co chodzi z Talonem -_- Pozwólcie, że wytłumaczę.

Obecnie na live serverach E Talona działa zgodnie z tooltipem - tzn. teleportuje się za kolesia, ucisza go i daję zwiększony % dmg przez 3 sec. Niby wszystko dobrze, ale po użyciu tego skilla nie znajdujemy się za przeciwnikiem, tylko "w jego plecach", przez co ciężko jest trafić z W - opóźnia to całe combo, bo musi kawałek odejść do tyłu i dopiero użyć tego skilla, żeby trafić na 100%. Ta zmiana powoduje, że Talon pojawia się trochę dalej - już nie "w plecach" - i teraz trafienie z W jest o wiele łatwiejsze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Info] Nerf Rengara, Talona, ekrany ładowania etc.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...