Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Szalnon strony Yitian2 Legalny


Kacperqq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właścicielem jest serwis Yitian2, a nie jakiś tognarek :D.

 

Śmieszni jesteście, ale skorzystam z okazji i zarobię troszkę na tym.

 

Za to moderatora proszę o usunięcie temtu.

 

Pozdrawiam tognarka&zonniego ^.^

Opublikowano

Właścicielem jest serwis Yitian2, a nie jakiś tognarek :D.

 

Śmieszni jesteście, ale skorzystam z okazji i zarobię troszkę na tym.

 

Za to moderatora proszę o usunięcie temtu.

 

Pozdrawiam tognarka&zonniego ^.^

Właścicielem tej strony i plików serwerowych z maja 2k13 jest Tognar i na pełne prawo nad nimi. Nie martw się nie zarobisz sobie na tym.

@topic

Czy masz jakieś inne strony www?

Opublikowano

Właścicielem jest serwis Yitian2, a nie jakiś tognarek :D.

 

Śmieszni jesteście, ale skorzystam z okazji i zarobię troszkę na tym.

 

Za to moderatora proszę o usunięcie temtu.

 

Pozdrawiam tognarka&zonniegu

 

 

 

Udowodnij ze strona jest twoja :) Zakupiłes serwer z ta strona i nawet nie wiesz kto był jej włascicielem :) Wiec za to straszenie dam tu niebawem cała baze Yitian2 wraz z kontami graczy

 

Zreszta nie wdaje sie z toba w gadki .. :)

Opublikowano

 

 

Udowodnij ze strona jest twoja :) Zakupiłes serwer z ta strona i nawet nie wiesz kto był jej włascicielem :) Wiec za to strasznie dam tu niebawem cała baze Yitian2 wraz z kontami graczy

 

Zreszta nie wdaje sie z toba w gadki .. :)

Nie dawaj nic. Sprzedaj xD

Opublikowano

Nie dawaj nic. Sprzedaj xD

żadna cena nie da mi takiej satysfakcji jak głupia mina MeMosa aka NensoN

 

Szczególnie za tą wypowiedz

Śmieszni jesteście, ale skorzystam z okazji i zarobię troszkę na tym.
Opublikowano

aha xD To niech ludzie passy zmieniaja na serwie :D bo jak udostępnisz to ich ojebią xDD

Jak Ci rozkodują hasło to jesteś dobry.

Opublikowano

żadna cena nie da mi takiej satysfakcji jak głupia mina MeMosa aka NensoN

Od dawna ja tez czekam na jego glupia mine. :)

Nie zapomne jak mi zbanowal konto (oczywiscie forum, gra tam nie ma sensu), jak go poinformowalem o komendach offajacych game. xD

Zbanowal pod jakims glupim pretekstem i zablokowal komendy od razu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...