Skocz do zawartości

[DL] Szalnon strony Yitian2 Legalny

Kacperqq

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że serwer został sprzedany a strona była włanością tognara i dał mi ja wstawiam ja tu dla was :)

Strona posiada działajacy Item Shop ogolnie cała jest oskryptowana i w miare zabezpieczona

download

xxx

Skan

xxx

Demo

xxx

Strona wyglada identycznie i posiada te same skrypty

JAK BEDZIE DUZO LIKE ZAPODAM BAZE I PLIKI YITIANA Z Kwietnia 2013

Dla moderatora: Strona została zakupiona przez Tognara od RDN Desing i on posiada jej pełne prawa a ja wstawiłem to za jego zgoda

NIE ZEZWALAM NA KOPIOWANIE TEJ STRONY NA INNE FORA

Jako że serwer został sprzedany a strona była włanością tognara i dał mi ja wstawiam ja tu dla was :)

Strona posiada działajacy Item Shop ogolnie cała jest oskryptowana i w miare zabezpieczona

download

http://www.multiupload.nl/8XSEMNRLCN
Skan

https://www.virustotal.com/pl/file/4629b997872a13993e711a18d84e28e113ae3c2fdbea2c596f538c57314b9f62/analysis/1389207840/
Demo

www.yitian2.pl
Strona wyglada identycznie i posiada te same skrypty

JAK BEDZIE DUZO LIKE ZAPODAM BAZE I PLIKI YITIANA Z MAJA 2013

Dla moderatora: Strona została zakupiona przez Tognara od RDN Desing i on posiada jej pełne prawa a ja wstawiłem to za jego zgoda

NIE ZEZWALAM NA KOPIOWANIE TEJ STRONY NA INNE FORA

A czy masz może tabelki z bazy danych "xlast_board" ? potrzebne są do newsów ;/

8910814572903361049127.png

Może i prosto dorobić te "tabelki" ale pomyśl o ludziach którzy nie wiedzą co to jest db... Chciałem tą bazę danych ponieważ sądzę że ona jest nieodłącznym elementem do strony i uważam że powinna znaleźć się w tym temacie.

To te osoby nie powinny nawet pobierać strony.

Ktoś będzie chciał stronę - dorobi tabelki, troszkę wkładu własnego.

Ps. Ty nie pisałeś ostatnio pożegnania?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [DL] Szalnon strony Yitian2 Legalny   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...