Skocz do zawartości

[Rozstrzygnięte][sugestia] Przywrócenie do życia mpc media teamu

Gość ʞɔɐqǝɯoɔןǝʍ

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekajcie może na jakieś oficjalny odzew administracji. Wystarczy popytać kogoś wtajemniczonego, a nie czerpać info ze statusów. Większość nie zna sytuacji i niepotrzebnie podburza atmosferę.

@Wilczek

A Ty własnego zdania nie masz? :P

Wydaje mi się, że oficjalnym odzewem powinno być poinformowanie samej grupy o planowanych działaniach, a MMT po prostu zostało usunięte. To, że ludzie jeszcze mają rangi, bo o to już nikt nie zadba, to inna bajka.

Wydaje mi się, że oficjalnym odzewem powinno być poinformowanie samej grupy o planowanych działaniach, a MMT po prostu zostało usunięte. To, że ludzie jeszcze mają rangi, bo o to już nikt nie zadba, to inna bajka.

Przyznaj, że efekt był nie warty pracy jaką wkładaliście w robote, sam wiem jak to wygląda. A jeśli pracujecie i macie 200/300 wyświetleń to coś nie gra. Dlatego poczekajcie, zobaczycie jak to się rozwinie. Tyle z mojej strony ;P

Nie, bo nie widzę sensu pracować i starać się, aby później znowu zostało to bez słowa wyjaśnienia wywalone. ;)

Jak sie bierze debili bezmózgów na lidera i teamu to pozniej nie ma sensu, nie dziwie sie ze nie chcą tego trzymać.

Bierzecie pierwszego lepszego co ma dobrego kompa i frapsa na gp, jakiś pseudo gimbusów na korektorów i kolesi z głosem co mogli by łysego podkładać w filmach na brazzersach to nie dziwcie się, że macie taka małą oglądalność, połowa forum sie z Was smieje i grupa znika bez słow.

Potrzebny Wam jest koordynator co ogarnia a nie pierwsza lepsza paniusia z ambicjami na forum

Najlepsze jest to, że team krytykują osoby które nigdy nie miały z nim doczynienia, japierdole xD

l8jIhdD.png

FORGEJM PAŁER

Proszę o uzasadnianie swojej odpowiedzi

Proszę:

Grupa była i na początku nawet ok, teraz to nie ma sensu, maksymalnie 400 wyświetleń, co do kilku filmików miałem wrażenie ze są wykonane na "odwal sie".

Jednak na forum jest grupa mniej, może powstanie jakaś lepsza o innych obowiązkach.

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Poczekajcie może na jakieś oficjalny odzew administracji. Wystarczy popytać kogoś wtajemniczonego, a nie czerpać info ze statusów. Większość nie zna sytuacji i niepotrzebnie podburza atmosferę.

@Wilczek

A Ty własnego zdania nie masz? :P

Owszem, mam swoje zdanie, lecz w tej sytuacji jest ono zbędne a nie ma demokracji poniżej rangi administratora, więc jest jakiś sens?

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Jak się nagrywało materiały nudne jak flaki z olejem to dziwne dlaczego było 200/300 like ;x

Sam głos i parę postów nie wystarczy, trzeba wzbudzać sympatię, lecz najważniejsza jest rozrywka. Grupa Media takowej nie dawała. Materiały technicznie dobre nie zawsze muszą być dobre ogólnie.

NIE.

Poza tym po co dawać 5245415616345 szanse czemuś co i tak się nie sprawdza, jak by się zmienił system rekrutacji to ok.

Nie, to już będzie... 4? reinkarnacja? powrót? powstanie? mmt, dlaczego miała by być 5 szansa?

"Po czwartym rozbiorze MMT, userzy planowali zrobić powstanie styczniowe"

kurwa xD

Nie, co z tego że praca była, jak efekty tej pracy były mierne

btw. nie wiem czy tylko mnie zawsze śmieszył ten cały cyrk z mmt.

Zaraz piracenia, ale nikt nikomu w mmt nie płaci, to skąd weźmiesz grę, każdego chuja interesuje. masz ją mieć.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

No, musiały być powody.

W teamie mieliśmy takich idiotów co po znajomości dostali się do teamu, ew. dzięki randze moderator.

Przykład?

http://www.mpcforum.pl/topic/1112750-montaz-betros/

3 osoby na nie, 1 neutral i 1 tak.

I co z tego, skoro został przyjęty?

Potem płaczecie czemu taki gówniany team.

Tak, wkurwiłem się ponieważ ten projekt był bardzo ciekawy i wciągający, ale gdy dostają się osoby dzięki rangom...

Jestem na Nie.

Bede na tak jeśli będzie demokracja i jakiś rygor.

Żegnam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Rozstrzygnięte][sugestia] Przywrócenie do życia mpc media teamu   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...