Skocz do zawartości

Grzywka

Rhiaan™

Rekomendowane odpowiedzi

Być może nie jest to forum o takiej tematyce ale i tak sie tu was poradze ;d

Zapuściłem włosy i mam tak mniej więcej do początku nosa/rzęs .

Chodzi mi jak ułożyć grzywkę i żeby sie trzymała (lakier sprawdza sie tylko w domu)

Chodzi mi mniej wiecej o taki efekt chlopak-z-grzywka-likely-pl-703b644b.jpe

PS. Nie nazywać mnie pedałem ;d Mi sie to podoba chodź jestem Hetero ;d

kxo.png

[media][/media]

Myjesz włosy, lekko suszysz włosy (takie żeby były wilgotne/lekko mokre), wcierasz żel (w sumie to pasta do włosów) o nazwie ''got2b'' marki Schwarzkopf (srebrny - starand matte za jakieś 20zł 100mln lub ten niebieski Chaotic) i suszysz suszarką i proszę bardzo grzywka układa się tak jak sobie uczeszesz.

O ja pierdole obetnij to, bo jak pedał chwastowski wyglądasz! Serio jak Kwiatkowski mój boże chcesz być bogiem napalonych 11-12 latek!? :O PEDAŁ. :) Obowiązkowa służba wojskowa niech wróci ;_; Btw. zobacz męskie fryzury widzisz gdzieś ten twój "Hełm Kwiatkowskiego czy chuj wie jak to gówno nazwać"

https://www.google.pl/search?q=m%C4%99skie+fryzury+2014&espv=210&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=RJjOUpSEJser7Ab8l4HIBg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1920&bih=954

@edit pierwszych siedem z galerii wyżej najlepsze B) Używam 7 polecam sam lakier czasem sam żel.
Jebie mnie warn.

O ja pierdole obetnij to, bo jak pedał chwastowski wyglądasz! Serio jak Kwiatkowski mój boże chcesz być bogiem napalonych 11-12 latek!? :O PEDAŁ. :) Obowiązkowa służba wojskowa niech wróci ;_; Btw. zobacz męskie fryzury widzisz gdzieś ten twój "Hełm Kwiatkowskiego czy chuj wie jak to gówno nazwać"

https://www.google.pl/search?q=m%C4%99skie+fryzury+2014&espv=210&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=RJjOUpSEJser7Ab8l4HIBg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1920&bih=954

@edit pierwszych siedem z galerii wyżej najlepsze B) Używam 7 polecam sam lakier czasem sam żel.

Jebie mnie warn.

Drogi kolego malinowy.

To że chcę sb zrobić grzywkę i z nią chodzić to nie znaczy że jestem pedałem ;)

akurat te twoje "męskie" fryzury wogóle mi sie podobają :/

kxo.png

[media][/media]

Drogi kolego malinowy.

To że chcę sb zrobić grzywkę i z nią chodzić to nie znaczy że jestem pedałem ;)

akurat te twoje "męskie" fryzury wogóle mi sie podobają :/

I co z tego nie jest pedałem ale upodabnia sie do pedała, ok spoko pewnie też nosi rurki dobra ja też noszę rurki ale są tak dopasowane że nie mam ucisku, a sądząc po tej fryzurze, on takie posiada które są prawie leginsami, i obstawiam, że ma taki pedalski hipsterski sweterek, jeszcze raz chcesz mieć taką fryzurę to jest jak sygnał "wycarruj mnie w czoko" będzie wyglądać jak pedał chodź "PODOBNO" nim nie jesteś.

I co z tego nie jest pedałem ale upodabnia sie do pedała, ok spoko pewnie też nosi rurki dobra ja też noszę rurki ale są tak dopasowane że nie mam ucisku, a sądząc po tej fryzurze, on takie posiada które są prawie leginsami, i obstawiam, że ma taki pedalski hipsterski sweterek, jeszcze raz chcesz mieć taką fryzurę to jest jak sygnał "wycarruj mnie w czoko" będzie wyglądać jak pedał chodź "PODOBNO" nim nie jesteś.

Nie nosze rurek nie mam takiego sweterka i nie jestem hipsterem. Chce tylko nosić się z taką grzywką. Więc w czym masz problem?

kxo.png

[media][/media]

W odpowiedzi na wszystkie postu typu Pedał itp. Chciałbym oświadczyć że nie jestem pedałem i innym czymś. Ba nawet mam dziewczyne. To dziwne że chcę trochę o siebie zadbać i sie podobać? W waszym mniemaniu chłopak powinnien być ogolony na łyso i robić za kibola bo to jest męskie -.- Naprawde myślałem że ludzie na MPC trzymaja jakiś poziom. A dla tych co udzielili w miare porządnej odpowiedzi nagrodze like'm ;)

kxo.png

[media][/media]

W odpowiedzi na wszystkie postu typu Pedał itp. Chciałbym oświadczyć że nie jestem pedałem i innym czymś. Ba nawet mam dziewczyne. To dziwne że chcę trochę o siebie zadbać i sie podobać? W waszym mniemaniu chłopak powinnien być ogolony na łyso i robić za kibola bo to jest męskie -.- Naprawde myślałem że ludzie na MPC trzymaja jakiś poziom. A dla tych co udzielili w miare porządnej odpowiedzi nagrodze like'm ;)

Wzruszyłem się.

Napiszę w tym temacie tylko ze względu na to, iż poruszyłeś temat bliski mi, mianowicie temat kiboli.

Jestem całkowicie, na sto procent, przekonany iż nie znasz prawdziwego znaczenia tego słowa.

Nikt nie ma być ogolony na łyso, jak sam napisałeś, to już nawet nie jest dbanie o siebie.

Ludzie, popadacie w takie skrajności, że nie mam słów. Komu chcesz się podobać, innym chłopakom, gimbuskom?

Już nawet nie mam zamiaru bezpośrednio nazywać Cię tak jak niektórzy poprzednicy, bo mi po prostu nie wypada ze względu na rangę.

Ja rozumiem, moda się zmienia itp., ale bezsensowne podążanie za nią jest głupotą. Mówiąc szczerze, gdy czasami idę ulicą za jakąś parą,

to nie wiem, kto jest w niej facetem, a kto babką - przez to nie mogę sobie na tyłeczki popatrzeć, bo jeszcze ja wyjdę na pedała. :/

Już mi się nie chce stukać w klawiaturkę, więc to zakończę tak ładnie - bądźcie, kurwa, normalni.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Grzywka   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...