Skocz do zawartości

✚✚[HybridCraft][Surv+Guild][Autorskie Skrypty][Szybka Rozgrywka][DEDYK][Itemy Specjalne][FreeVIP][OFICJALNA PREZKA]!✚✚

Jodi

Rekomendowane odpowiedzi

182590_458997214146484_1278363098_n.jpg

jyk5.png

185.38.248.96:27900

9snt.png

60

g227.png

Survival+Gildie

vzet.png

1.7.2/4

ub0u.png

Tak

6xn0.png

Tak

hfxj.png

Tak

rupl.png

097x.png

x93t.png

wupa.png

kcxs.png

Serwer HybridCraft jest to serwer survival+gidlie , posiada on skrypty autorskie, oraz ma ponad połowę pluginów spolszczonych.
Co
tydzień (sobota) planujemy eventy z ciekawymi nagordami.
Przewidujemy również nagrody za tzw. "refy" czyli za zaproszenia znajomych na serwer, jeżeli zaprosisz gracza poinformuj Admina.
Jeżeli chcesz pomóc w rozwoju serwera napisz do Admina w grze lub na GG podane w profilu. Na serwerze są tzw. boost'y które dają prędkość oraz siłę
jest również item specjalny tzw. /bazooka.

JEST TO OFICJALNA PREZENTACJA SERWERA INNE PROSZĘ O USUWANIE.

Administracja jest 17+

vk3k.png

Ss Spawna:

qj94.png

Hmm co tu napisac ....
Nie Polecam Serwera!
powód dlaczego nie poleca, powód jest krótki admin nie umie dogadać się z graczami, nie zna 99% jakie ma na serwerze oraz nie ogarnia najłatwiejszego pluginu jaki jest "AutoMesage" czy jakoś tak przykład
" Granica Mapy to aktualnie 5k kratek" ach ta spacja 10k spacji i według niego to daje fajny efekt aż sie żygać chce, Teraz powiem coś o spawnie jeden wielki kloc gówna nie wiem kto to budował ale po chuj jest zombie tańczący na rurze zajmuje on dość dużo miejsca arena pvp na spawnie omg to tyle co miałem do powiedzenia.

@:MrPrzemo01

Niestety nie każdy gracz potrafi "przetrwać" bez jedzenia więc postanowiliśmy zrobić świnię która będzie dawała mięso za darmo, jeżeli ktoś nie chce to nie musi korzystać, jest to zrobione dla graczy którzy nie za bardzo radzą sobię z początkowymi etapami gry. Pułapki są prowizoryczne, nie zadają obrażeń graczom.

@:Key Wizz Pyle

Tak sobię myślę że to chyba Ty jesteś tym zbanowanym graczem o nicku prikrize który wszedł zaczął wyzywać Adminów, pośmiał się z graczy po czym został zbanowany za obraze :).

Poza tym na serwerze jest 3 Adminów: Dowgirt,Redziq,MARVIN_PL.

Admin nie potrafi się dogadać z graczem? Powiedz którym? I który gracz nie uzyskał odpowiedzi od Admina. Akurat byłeś wtedy gdy był RedziQ więc widziałem twoje zachowanie w konsoli, RedziQ odpowiadał z kulturą gdy Ty zacząłeś pisać "kurwa" i inne wulgaryzmy na temat serwera. Zresztą robisz to nawet w swojej wypowiedzi.

AutoMessage jest zrobiony tak celowo aby nie zlewał się z odpowiedziami graczy więc nie wiem w czym widzisz problem. Spawn budowałem Ja razem z Adminami więc jeżeli Ci się niepodoba masz prawo skrytykować moją jak i moich kolegów pracę, ale jeżeli jest to dla ciebie "wielki kloc gówna" udowodnij że potrafisz lepiej. "Zombie tańczący na rurze?" Ja tam widzę spawn z giant zombie który kręci się dookoła płotka, to że masz jakieś skojarzenia z tym to już nie nasza wina, poza tym zajmuje bodajże 5 poziomo jak i pionowo. Arena pvp jest po to jak ktoś chce pobić się 1 vs 1 dlatego jest na spawnie.

Pozdrawiam.

PS. I jeżeli komentujesz jakiś serwer to staraj się nie klnąć i budować bardziej konstruktywne zdania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum ✚✚[HybridCraft][Surv+Guild][Autorskie Skrypty][Szybka Rozgrywka][DEDYK][Itemy Specjalne][FreeVIP][OFICJALNA PREZKA]!✚✚   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...