Skocz do zawartości

[Rozstrzygnięte]Handel na forum, lekka sugestia.

harnas71x

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Tak wiem, był kiedyś BM(black market) na forum, tak.

Chciałbym aby coś takiego zostało przywrócone, głównie w dziale Metin2.

Nie pamiętam dokładnie czemu został usunięty, coś chyba związane z prawem. Nie jestem prawnikiem, tym bardziej się tym nie interesuje, ale sądzę, że przywrócenie handlu w działach typu Metin2, Minecraft bądź na całym forum nie byłoby niczym złym, zagraniczne fora o podobnej tematyce prowadzą black market od dawna i problemów brak.

Rozumiem, że złodzieje i tak dalej... od czegoś modzi są, jeżeli by były złodziejstwa to perm i elko.

Z pewnością by to rozruszalo większość działów, na tym forum już nawet nie można wspomnieć o pieniądzach bo zaraz cie na 30 dni wypierdolą. :D

l8jIhdD.png

FORGEJM PAŁER

Nie, podczas kradzieży uźytkownik może być nie zadowolony z bana dla złodzieja, może poprosić forum o zwrot pieniędzy, mogą być problemy, no może gdyby powstał odpowiedni regulamin.

Nie

Wystarczy odpowiednia notka/regulamin, świadcząca o braku odpowiedzialności ze strony forum za przewinienia użytkowników.

Handel w tych działach i tak jest cały czas możliwy. Wystarczy, że nikt nie określa dokładnie jego warunków, co za tym idzie omija regulamin. Więc ja w sumie jestem na tak, o ile jest to możliwe z kwestii prawnych i umów mpc.

Wystarczy odpowiednia notka/regulamin, świadcząca o braku odpowiedzialności ze strony forum za przewinienia użytkowników.

Handel w tych działach i tak jest cały czas możliwy. Wystarczy, że nikt nie określa dokładnie jego warunków, co za tym idzie omija regulamin. Więc ja w sumie jestem na tak, o ile jest to możliwe z kwestii prawnych i umów mpc.

Własnie, trzeba się z tym kryć i pieprzyć z rozmowami na gadu co ile i ustalać duperele a tak by odrazu cena ładnie ile za co i tyle.

l8jIhdD.png

FORGEJM PAŁER

Własnie, trzeba się z tym kryć i pieprzyć z rozmowami na gadu co ile i ustalać duperele a tak by odrazu cena ładnie ile za co i tyle.

Handel jest w dziale takim, jak np Pomoc na serwerze w mt2 dozwolony. No chyba, że moderatorzy, czy GM nie wiedzą, iż handlem można nazwa również oferowanie swoich usług, nie koniecznie za wynagrodzenie pieniężne. Dodatkowo w tych ofertach jest jasno nieraz podane, że formą wynagrodzenia jest nie tylko posada na serwerze, ale również % z ItemShopu. Reasumując, państwo w Państwie. Brak regulaminu w regulaminie.

Handel jest w dziale takim, jak np Pomoc na serwerze w mt2 dozwolony. No chyba, że moderatorzy, czy GM nie wiedzą, iż handlem można nazwa również oferowanie swoich usług, nie koniecznie za wynagrodzenie pieniężne. Dodatkowo w tych ofertach jest jasno nieraz podane, że formą wynagrodzenia jest nie tylko posada na serwerze, ale również % z ItemShopu. Reasumując, państwo w Państwie. Brak regulaminu w regulaminie.

Tylko, że zdesperowani moderatorzy (nie bd wymieniał) jak zobaczą $ albo jakiekolwiek określenie pieniądza to dostają obsesji.

l8jIhdD.png

FORGEJM PAŁER

I tak to nie przejdzie, bo ... Zostawie komentarz dla siebie :D

Ale nie przejdzie bo im sie nie bedzie chcialo dopisywac 1 punktu do regulaminu

Sam jestem za tym aby na forum nie byl zakazany handel kontami kasa etc. bo sam bym sie powymienial tylko te krycie sie ...

TAK

1386175744-U112610.png

Byłbym na tak jeśli byłby odpowiedni dział i w odpowiednich grach gdzie nie da sie okraść (np. CS : GO skiny/skrzynki, TF2, Infestation itemy) to tylko 3 przykłady ale chodzi mi głównie o gry gdzie muszą zaakceptować 2 osoby trade albo żeby na steamie tradowali bo tam się nie da okraść. ( Polecam również dział z wymianą kart steam :) )

graphic.png

Przecież konta powstawałyby tylko po to, aby kogoś oszukać, więc perm by nic nie zdziałał. Pomysł już był, więc wątpię, aby teraz administracja się na to zgodziła.

Ponadto jak ktoś pisał, było dużo oszustów, więc większość winy ponosiłoby MPCForum, a tego chyba nie chcemy. ;)

Nie.

Problem zrobić wymagania 500+ postów na takie transakcje?

Czasem w takie interesy wchodzą normalne pieniądze lub cenne rzeczy w grze. Więc co to za problem zrobić konto i nabić 0,5k postów za np. coś cennego,więc widzisz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Rozstrzygnięte]Handel na forum, lekka sugestia.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...