Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Xlast [Root][Dedyk]


XLasT(FrosT)

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam,

 

Dziś przedstawiam wam serwer XLasT

 

Serwer nasz pracuje na czystym systemie FreeBSD ,co oznacza że nie jest emulowany na innych systemach typu. WINDOWS itp.

Takie działanie serwera zapewnia stabilność a przede wszystkim zmniejszenie LAGÓW w grze.

 

Serwer XLasT pracuje 24/7 na serwerze dedykowanym w lokalizacji PL.

 

Na serwerze zostały spolszczone wszystkie misje itp., dodane też zostały unikatowe misje których nie znajdziecie nigdzie indziej.

 

RATY SERWERA:

 

EXP: 50x

DROP : 10x

DROP YANG: 100x

 

Parametry Serwera Dedykwoanego:

 

Procesor: 4 x 2,66 Ghz

RAM: 4GB

ŁĄCZE: 100Mb/s

LOKALIZACJA: POLSKA

 

======================================================

Na start otrzymujecie:

- 8lvl KONIA

- Powiększenie szansy na znalezienie YANG

- Powiększenie zdobywania PD

- Powiększony BAG

- Trzecią rękę

======================================================

 

Przydatne Adresy:

 

Strona Głowna:

 

www.xlast.pl

 

Forum:

 

www.board.xlast.pl  

Rejestracja:

http://xlast.pl/rejestracja.php

=======================================================================================

GALERIA

 

magao.jpg

 

KONTAKT:

 

[email protected]

 

 

 

Zapraszamy do gry i pozdrawiamy

Team XLasT

**Proszę o wyrozumiałość i nie usuwanie Tematu, jako teamu serwera jest to nasz pierwszy tekst reklamowy naszego serwera, poprzednie tematy zakładali gracze.

Opublikowano

elos.

fajna ta priva ale kurwa cos ten Xlast jest offliner i niechce mi sie zalogować u moich kumpli tez. co sie stało???

Ale tu tez postacie nie sa równe szaman healer i BM wymiata reszta jest nikim

Opublikowano

Fajny serwerek ale zbyt często off. Troche jest to denerwujące, bo kiedy mam czas to nie moge sobie pograć.Nie potrzebne te cofki . Bez tego i tak jest serw niezły

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Dla mnie jednym słowem serw jest zalowy cały czas offline albo jak włączą to pisze błąd podczas łączenia z serwerem ogólnie serwer zjechany.

Gość łukasz
Opublikowano

Mam Pytanie kiedy będze chodził serw bo prawie 2 dni jes juz wylonczony co chwile wylanacie zrupie zeby moza byl wchodzic

Gość łukasz
Opublikowano

GM ty cioto zbanowales mi kont chce zały set pedale kurwa ino banuja konta kurwy nie wyruchane che muj caley set cioty GM jeba ne kurwy zal ten serwer >>>>>>>>>>>>>>>;(

Opublikowano

eh ;/ spalily im sie 2 twarde dyski i all chary poszly sie ..... teraz trzeba wszystko od nowa / ale "serwer stabilny "

OmG ..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...