Skocz do zawartości

Bird-Craft [1000 Slotow][Wojny Gildi][Autorskie pluginy/skrypty][Spore Dropy][System Kopania i nagród]

Ziomeczgu

Rekomendowane odpowiedzi

-

-

---------------------------------
R
E
K
L
A
M
A

-----------------------------------------------------

-

-

-----------------------------------------------------

B

I

R

D

-

C

R
A
F

T-----------------------------------------------------

post-935720-0-78931700-1383388162.png

Nazwa Serwera: BirdCraft

Ip: Podane w czwartek w piątek start

Start serwera: W Piątek o 18;00

Sloty: 1000 *128GbRam*

Administracja *która Administrator-uje nie gra na serwerze*

Typ: Survival+ gildie

post-935720-0-83301700-1383388075.png

<Administracja Serwera>

[Wlasciciel]Zordi9999

[Wlasciciel]Adikosik3

[Moderator]Psychopata

Na Gildie:

64 diax

64 zlota

64 zelaza

64 tnt

16 złotych jabłek

Dropy ze stone

<>====<> Społeczność YT <>===<>

Niedźwiedź - Reklama z servera pojawi się u niego jutro!

<>====<> Rozgrywka <>===<>

System dropu:

Nasz drop opiera się na systemie procentów i wysokości dropu, oraz za kopanie wbijamy lvl na które możemy dostawać nagrody.

48291167596343166763.png

Gildie:

System gildi jest prosty ale lecz dziwny nas nie ma komend typu /g dom, /baza. Aby dostać się do swojej bazy gildijnej należy wcześniej założyć sobie /sethome na jej terenie lub iść na jej kordy.

45539300309233350928.png

Ranking:

Opierający się na punktach po zabiciu gracza.

post-935720-0-53414900-1389110036.png

I

I

I
I

<I>

<>====<> Koniec <>===<>

To Tyle, jeżeli prezentacja cię zachęciła zapraszamy cię na godzine 18.00 na server. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat servera wejdź na naszego TeamSpeak'a = anq.wassabi.pl:1234

Nie wyraziłem zgody na przerabianie mojej reklamy. A po resztą server stoi na moich plikach, macie czas do jutra na usunięcie ich ponieważ zostaniecie zgłoszeni do fiberhost'a i stracicie wszystko.

Pomogłem Miałem Rację ?

Liczę na LIKE!

Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Nie wyraziłem zgody na przerabianie mojej reklamy. A po resztą server stoi na moich plikach, macie czas do jutra na usunięcie ich ponieważ zostaniecie zgłoszeni do fiberhost'a i stracicie wszystko.

Gościu za to ,że rozwaliłeś serwer Zordiemu poniesiesz kare tracąc pliki serwerowe ;)) po 2 pliki są przerobione więc nie należą już do ciebie . Pozdrawiam Psychopata ;)

Gościu za to ,że rozwaliłeś serwer Zordiemu poniesiesz kare tracąc pliki serwerowe ;)) po 2 pliki są przerobione więc nie należą już do ciebie . Pozdrawiam Psychopata ;)

EE ty w ogóle rozumiesz ... Pliki xcrysisx nic nie przerobione , a nawet reklame ukradłeś . PS mamy specjalną komende

tdSYoS7.png

To pierwsze pliki były i będą moje, po drugie karę to może ponieść zordi za nadużywanie plików serverowych bez zgody autora. Przerobione, hahahah co wpisanie w każdy plik "Bird-Craft" to jest dla ciebie przerobienie. Wyraziłem się jasno nie wydałem zgody na kopiowanie mojej reklamy i używanie konfiguracji silnika która podnosi parametry servera na wysoki stan, tak jak i używanie moich plików. Prawda jest taka że zordi był tylko zwykłym sponsorem, czyli złamał prawo, okradanie swoich współpracowników. Jeżeli server będzie działał nadal na tych plikach czekają was częste griefy i ostre ataki z naszej strony. To tyle co mam do powiedzenia.

PS: Zordi ma i będzie miał kłopoty do czasu aż pliki nie zniknął z servera.

Pomogłem Miałem Rację ?

Liczę na LIKE!

To pierwsze pliki były i będą moje, po drugie karę to może ponieść zordi za nadużywanie plików serverowych bez zgody autora. Przerobione, hahahah co wpisanie w każdy plik "Bird-Craft" to jest dla ciebie przerobienie. Wyraziłem się jasno nie wydałem zgody na kopiowanie mojej reklamy i używanie konfiguracji silnika która podnosi parametry servera na wysoki stan, tak jak i używanie moich plików. Prawda jest taka że zordi był tylko zwykłym sponsorem, czyli złamał prawo, okradanie swoich współpracowników. Jeżeli server będzie działał nadal na tych plikach czekają was częste griefy i ostre ataki z naszej strony. To tyle co mam do powiedzenia.

słodki jesteś xcriss

jestes idiota myslisz ze niszczac nam serwer beta jestes kims wielkum

kurwa jestes idiota i tyle dodatkowo

pliki nie sa twoje wystarczy wpisac w gooogle.pl idioto wiec nie pisz... i nie placz iz nie chcemy cie sponsorowac

słodki jesteś xcriss

jestes idiota myslisz ze niszczac nam serwer beta jestes kims wielkum

kurwa jestes idiota i tyle dodatkowo

pliki nie sa twoje wystarczy wpisac w gooogle.pl idioto wiec nie pisz... i nie placz iz nie chcemy cie sponsorowac

Chszanisz te wasze pliki są pobrane z neta "," I tak już usuneliśmy je. Pozew sądowy poszedł za DDosowanie mnie ","

Wiesz ,że mam twoje IP , a z twojego IP poszedł DDoS na Adikosika . więc pozdrawiamy ; ** Tak btw czekamy na pozew .

Wy dzieci naprawdę jesteście zabawne, używacie nie waszych gildi i jeszcze chamsko kłamiecie, nie kupowaliście tych gildi więc nie macie prawa do ich używania. Zaraz napiszę do autora i będziecie mieli problemu u niego. A co do tych ddosów to płaczcie skarżcie gdzie chcecie, ddosy nie leciały z mojego ip kotki nie mam komputera i neta z nasa żeby atakować czyiś internet. To tyle a co do servera to długo nie postoi.

Pomogłem Miałem Rację ?

Liczę na LIKE!

Naprawdę to nie ty? :)

Groźby na dzień dzisiejszy, atak został wykonany, a co do skryptu na gildie jest on udostępniony na mpcforum nazywa się SimpleClans...

http://iv.pl/images/86120004960461467889.png

Każdy może nadać sobie nick "xCrysiSx" i zbanować cię na ts'ie pod powodem jaki mu się podoba. Tutaj trzeba mieć zbite dowody, a co do gildi nie jest to skrypt i nie rób w ch*** są to gildie servera MCHard autorstwa digitalix.

PS: Na twoim ss widać jasno że to ty przeprowadzasz ataki ddos.

Pomogłem Miałem Rację ?

Liczę na LIKE!

Co prawda to prawda: Za czasów kiedy cię sponsorowaliśmy sam nielegalnie z nich korzystałeś, kiedy zerwaliśmy umowę bo ci nie wyszło i ci się nic nie chciało robić zacząłeś niszczyć nasze serwery bo sam swojego nie umiesz zrobić, lub nie masz na nie pieniędzy. Jest to w 100% twój ban, nick, groźby więc nie kłam. Nawet nie miałem pojęcia, że to nie twój plugin :) odkąd zerwaliśmy umowę żądny twój plugin skript nie jest utrzymywany na naszych serwerach. Pozdrawiam.

Co prawda to prawda: Za czasów kiedy cię sponsorowaliśmy sam nielegalnie z nich korzystałeś, kiedy zerwaliśmy umowę bo ci nie wyszło i ci się nic nie chciało robić zacząłeś niszczyć nasze serwery bo sam swojego nie umiesz zrobić, lub nie masz na nie pieniędzy. Jest to w 100% twój ban, nick, groźby więc nie kłam. Nawet nie miałem pojęcia, że to nie twój plugin :) odkąd zerwaliśmy umowę żądny twój plugin skript nie jest utrzymywany na naszych serwerach. Pozdrawiam.

[email protected]@ Wczoraj, gdy kasowałem wasze pluginy natchnąłem się na dziwny skript, który po wpisaniu komendy version przywłaszcza sobie silnik bukkit.org i podpisuje craft-page.pl

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

HAHA a skrypt na ranking ?

tdSYoS7.png

Nie ja wykupuje badziewne servery z fiberhosta na których jest "niby" 128 gm ramu. Badziewny ? Tak widać to przy 17 osobach że server laguje mocno. Ja nie potrafię robić serverów, fakt że na swojej drodze miałem jak na razie samych oszukanych sponsorów, a na dodatek na fiberhost cały czas ten sam problem "Awarja maszyny s14". Żebyś się nie zdziwił że za jakiś miesiąc sam wykupie dedyka i postawie server na autorskich pluginach (Właście rozpocząłem nauke javy) który wypali i który będzie dopracowany i nie będzie robiony na szybko tak jak u cb (miałem 2 dni na zrobienie servera). Nie wypisuj więcej na mnie głupot bo to jest dziecinne, fakt że masz 14 lat i głos jak dziewczyna, ale to nie miejsce i czas.

Pomogłem Miałem Rację ?

Liczę na LIKE!

1. Nie mam 14 lat. 2. Nigdy z tobą nie rozmawiałem, więc nie znasz mojego głosu. 3. Nie obrażaj dobrej opinii fiberhosta. 4. Serwer nie laguje przy 17 osobach , 5. Spamując tu, wypisując głupoty nic nie zrobisz co najwyżej przyjdzie do domu list z sądu za ataki na mój i komputer zordiego.

Ps dziś byłem na policji.

Ps zapraszam na ich autorski panel^^^^ craft-page.pl/panel/ Kolejny dowód, że przywłaszczyli sobie własność patryka eliasza :)

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

1. Nie mam 14 lat. 2. Nigdy z tobą nie rozmawiałem, więc nie znasz mojego głosu. 3. Nie obrażaj dobrej opinii fiberhosta. 4. Serwer nie laguje przy 17 osobach , 5. Spamując tu, wypisując głupoty nic nie zrobisz co najwyżej przyjdzie do domu list z sądu za ataki na mój i komputer zordiego.

Ps dziś byłem na policji.

Ps zapraszam na ich autorski panel^^^^ craft-page.pl/panel/ Kolejny dowód, że przywłaszczyli sobie własność patryka eliasza :)

HAHA panel jest darmowy . Możesz mi odpowidzieć dlaczego ukradliście reklame ?

tdSYoS7.png

Hi.

Słuchajcie, dodam kilka słów od siebie, pomimo, że nie jestem bezpośrednio zamieszany w tę sytuację, to muszę, bo mnie krew zalewa, jak widzę takie niedojrzałe i idiotyczne zachowanie.

Zamiast kłócić, przegadywać się tutaj w temacie idźcie sobie porozmawiać na ten temat na TS3/SKYPE, a nie robicie syf z tematu, to jedno.

Drugie, to "cziter20" w dupie byłeś, gówno widziałeś. Jeżeli pokażesz mi jakikolwiek pisemny dowód, że zostało wszczęte postępowanie karne przeciwko Darkowi przelewam Ci na konto 1000ZŁ, a na deser odtańczę striptiz na kamerce (SKYPE). Śmiało. Ja jestem słowny. :-)

Bez jakichkolwiek żelaznych dowodów policja, czy cokolwiek innego Cię po prostu wyśmieje, poza tym nie widzi mi się jak 15-latek idzie na komisariat i zgłasza, że go koledzy DDoSują. Litości. Skończ pieprzyć od rzeczy.
Czekam do jutra na wspomniany dowód, moja propozycja z tysiącem złotych i deserem aktualna.

Co do samej sytuacji oczywiste jest, że Crysis ma rację. Miałem okazję rozmawiać z "Wiktorem Iwańskim" nieraz i powiem z ręką na sercu, że bardziej niedojrzałej osoby od niego w życiu nie poznałem, a poznaję mnóstwo osób.
Szkoda tracić czasu na wypisywanie jego wszystkich kretyńskich i niedojrzałych zachowań, bo mi czasu nie starczy, a wykończony jestem. Każdy, kto miał okazję z nim rozmawiać wie jaki jest...

Cziterze, Wiktorze i reszta ekipy zakompleksionych gimnazjalistów: wyjdźcie i nie pogarszajcie swojej sytuacji. ;-)

co najwyżej przyjdzie do domu list z sądu za ataki na mój i komputer zordiego

Też chcę taki list. Wprawdzie nie mam związku z serwerem w ogóle i pierwszy raz o nim słyszę, ale listy chętnie odbieram. Jeżeli do miesiąca taki liścik do mnie dojdzie tym razem oferuję nie 1000ZŁ, a 5000ZŁ i masturbację grupową na kamerce. Śmiało. Skończcie robić się fajni i udawać kim to nie jesteście, jakich to zgłoszeń do sądu nie wysyłacie, bo takie kłamstwo da się bardzo łatwo wykryć, a cała sytuacja jest już prześledzona nie tylko przeze mnie.

Tyle ode mnie.

----------------------------------------------

Liebe Grüße,

Risen/Avaterys.

Ludzie wasze zachowanie jest żenujące, sam fakt, że Administracja tego serwera wypowiada się w tak dziecinny sposób, świadczy o serwerze. Na 100% nie zagram na nim. Wszystkie dowody które napisaliście/pokazaliście są sfałszowane, myśleliście, że dacie rade to ukryć? Przecież to widać na 1 rzut oka.

Tak jak już mówiłem, zachowanie w reklamie Użytkowników zniechęciło mnie do gry, ode mnie macie na chwilę obecną negatywną opinię.

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Bird   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...