Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Premade botlane


Vanosh.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, powoli wierze w to że premade bot to banda zer, a wy? Wstawiajcie ss, opisujcie sytuacje co na ten temat myślicie. Czy to prawda że premade bot to po prostu.. coś złego?

wlrg.png

 

Wasza kolej!

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

no nie zawsze premade bot to lose to zależy kogo ci dobierze bo napewno to nie jest jakaś klątwa rzucona na gre że jak ktoś gra premade bota to przegrywa

Opublikowano

Również nie raz gram z premade bot i często właśnie trafiają się "unskilledy",ale czasami trafią się tacy co ogarniają/potrafią wycarrować.

Opublikowano

Ja gram z kolegą często premade bot i przeważnie easy wygrywamy linie a jak już nam nie idzie to nie feedujemy jak gówna ale najgorsze jest spotkać ludzi którzy uważają , że premade= lose przez takich popierdoleńców dochodzi do niepotrzebnych spin.. Raz koleś specjalnie wziął adc, bo premade to poznał moc tf + vayne jungle :D polecam

Opublikowano

Ja rzadko mam noobskie premade'y.

 

Ostatnio smurfuje na silverze 1 i wiecie co? Co kilka meczy zdarzają mi się streamerzy (tacy ~200 widzów) i zawsze na bocie kerowali z kolegą oni chyba ruskami byli i raz szwaby. A 3 dni temu grałem Swainem na Ahri i przegrywałem przez ułomnego Warwicka, który ciągle mnie gankował ale premade bot (POLSKI!) wygrał mi grę Vayne+Thresh.

 

 

Złego zdania nie powiedziałbym grając smurfem ale jak na platynie zobaczę w lobby "premade bot" to staram się wyzywać i pisać "i troll" żeby ktoś wyszedł bo szkoda mi LP.. już -12 dostaję za ucieczkę z lobby.

Opublikowano

Jeżeli premade jest na tym samym poziomie np gold I +gold II to będzie ogarnięty bot natomiast jeśli platyna gra premade z silverem/gold V To w większości przypadków bot przegra bo kolega chce pomóc koledze a jeszcze nie wie że tylko mu szkodzi.

Opublikowano

Najpierw sprawdzam na lolkingu, jak cieńkie bolki to rozdzielam ich z tego bota i pcham się na supporta/adc bo większość premade bot to loserzy ;c

Opublikowano

Cześć, powoli wierze w to że premade bot to banda zer, a wy? Wstawiajcie ss, opisujcie sytuacje co na ten temat myślicie. Czy to prawda że premade bot to po prostu.. coś złego?

wlrg.png

 

Wasza kolej!

1 angel? no no fajny build

Opublikowano

up@

Sam jesteś kurwa polakiem idioto.

 

@Top

Nie zawsze premade boty to ścierwa, bo nie wiem jak inni myślą ale jak gram z kolegą na bocie to jest lepiej, bo jak mam random adc to wbijam się np. leoną a adc ucieka i to jest bez sensu.

469811415538581269916.jpeg

Opublikowano

up@

Sam jesteś kurwa polakiem idioto.

 

@Top

Nie zawsze premade boty to ścierwa, bo nie wiem jak inni myślą ale jak gram z kolegą na bocie to jest lepiej, bo jak mam random adc to wbijam się np. leoną a adc ucieka i to jest bez sensu.

 

No i co z tego, że jestem polakiem? Nie napisałem, że Polacy to ścierwa, tylko że wszystkie polskie premade boty jakie spotkałem to ścierwa.

Opublikowano

Nie mam już screena, ale pamiętam jak kiedyś spotkałem takiego Vanosha i Landiago.

Strollowali mi rundę i sfeedowali, potem jeszcze płakali.

Omijać takich graczy :))

Opublikowano

Przepraszam, że nie wstawię zdjęć ani screenów, ponieważ nie nawykłem ich robić, nawet w sytuacji, gdy można by rzec spotykam zera.

Osobiście grałem wielokrotnie z moim kolegą jako premade na bocie. Oczywiście jak możecie się domyślić - zazwyczaj sromotnie wygrywaliśmy bota, po to aby przegrać grę wchodząc w tryb Rambo i myśląc, że jest się niepokonanym.
Dodatkowo sam niejednokrotnie byłe dogłębnie na bocie niszczonym i grożono mi reportami i zabiciem mnie a także napojeniem kwasem (mój ulubiony wrzut). Ale przecież nie zawsze przegrywam, jak nie zawsze wygrywam. Taka już kolej rzeczy.

Nie każdy pre-made bot to zera, spotykałem już tak super graczy, bez których moja drużyna nie pociągnęłaby gry ani o odrobinę (tak samo spotykałem ADC Jannę i support AShe, które literalnie tą grę mi przegrały). Nie rozumiem po co rozstrząsać te przeszłe smutki i złości. Utwierdzicie się tylko w przekonaniu, że pre-made to ZUO, które jest przekonaniem błędnym.
Każdy będzie miał lepsze i gorsze gry. Przepraszam autorze, jeżeli uważasz, że ten post jest nie na temat (bo przecież mieliśmy wrzucać screeny z premade bot którzy są zerami, którzy utwierdziliby Ciebie i innych w tej niejasnej teorii o słabości innych graczy w tą grę).

//Edit: zresztą jesteś w diamencie - powinieneś dobrze wiedzieć

wikmk9.jpg

Opublikowano

Jest w tym jakaś prawda, częściej spotykam słabszych premadsów na bocie, lecz to nic nie znaczy. Każdemu trafia się gorsza gra, trzeba to w końcu zrozumieć.

Oczywiście są i te super nooby, które magicznym sposobem są w diamencie i jakoś nam te gry psują, ale od tego ta gra jest, żeby nas wkurzyć :P

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Ja tam jak gram sobie rankedy to nie zdarzają mi się premade bot [ Silver 3],ale czasami się zjawią to 1 przegra ale ma np więcej killi tylko po prostu słabo pushuje lub kolejny co ma dedy,ale pushuje wieże :) lub tacy co nic z tych nie mają :/

bulwaaxd_eune_22_4_logo.png

Opublikowano

Osobiście często spotykam premade bot, moze 30% jest noobami, jak ja gram duo to idę na duo bota tylko w sytuacji jeżeli team tego potrzebuje, ogólnie to mainuje topa i mida. Sposobem no noob premade bot jest iście na mida postacią do roamu i gankowanie bota.

 

 

jbc. Jestem Silver 3

 

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

w silverze jak byl premade bot to byli feederzy. w goldzie zazwyczaj ogarniaja

stasiu956.png

Nick z Battlefield 3: Stachu956

Nick w League of Legends: Cv8j

Nick z Need for Speed World: Cv8l

Nick z Call of Duty 4: Modern Warfare: Stachu956

Opublikowano

mialem challengera 2 razy dlatego wam powiem cos o bot lane ;P

 

bot lane dzielimy na typy

 

 

1.firstpick gra duo z last pickiem firstpick bardzo dobry gracz ale last pick to jakiegos gowno ktore zazwyczaj gra dla zabawy z tym 1 pickiem zazywczaj przjebia bot lane w 2 minucie ...

 

2.firstpick to support a adc to 3 pick albo 2 zazwyczaj dosc rozumny bot lejn , potrafi ladnie zagrac ale nie feeduje

 

3. 4 i 5 pick graja duo zazwyczaj najwieksze pizdy ;P ale zazywczja sa wycarrowane przez firstpicka albo 2 /3 picka ....

 

4.Opcja taka ze adc to last pick = defeat

 

sa ta przyklady i tak zazwyczaj jest jak podalem jesli chodzi na poziomie diamond 1 +

 

 

ps.jako iz gram adc cale zycie solo sam na bocie nigdy nie gram duo powiem jedno nigdy nie daje "duo bota" jak jestem 1pickiem ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...