Skocz do zawartości

[Dyskusja] Premade botlane

Vanosh.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, powoli wierze w to że premade bot to banda zer, a wy? Wstawiajcie ss, opisujcie sytuacje co na ten temat myślicie. Czy to prawda że premade bot to po prostu.. coś złego?

wlrg.png

Wasza kolej!

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Ja gram z kolegą często premade bot i przeważnie easy wygrywamy linie a jak już nam nie idzie to nie feedujemy jak gówna ale najgorsze jest spotkać ludzi którzy uważają , że premade= lose przez takich popierdoleńców dochodzi do niepotrzebnych spin.. Raz koleś specjalnie wziął adc, bo premade to poznał moc tf + vayne jungle :D polecam

Ja rzadko mam noobskie premade'y.

Ostatnio smurfuje na silverze 1 i wiecie co? Co kilka meczy zdarzają mi się streamerzy (tacy ~200 widzów) i zawsze na bocie kerowali z kolegą oni chyba ruskami byli i raz szwaby. A 3 dni temu grałem Swainem na Ahri i przegrywałem przez ułomnego Warwicka, który ciągle mnie gankował ale premade bot (POLSKI!) wygrał mi grę Vayne+Thresh.

Złego zdania nie powiedziałbym grając smurfem ale jak na platynie zobaczę w lobby "premade bot" to staram się wyzywać i pisać "i troll" żeby ktoś wyszedł bo szkoda mi LP.. już -12 dostaję za ucieczkę z lobby.

[email protected]

Sam jesteś kurwa polakiem idioto.

@Top

Nie zawsze premade boty to ścierwa, bo nie wiem jak inni myślą ale jak gram z kolegą na bocie to jest lepiej, bo jak mam random adc to wbijam się np. leoną a adc ucieka i to jest bez sensu.

469811415538581269916.jpeg

[email protected]

Sam jesteś kurwa polakiem idioto.

@Top

Nie zawsze premade boty to ścierwa, bo nie wiem jak inni myślą ale jak gram z kolegą na bocie to jest lepiej, bo jak mam random adc to wbijam się np. leoną a adc ucieka i to jest bez sensu.

No i co z tego, że jestem polakiem? Nie napisałem, że Polacy to ścierwa, tylko że wszystkie polskie premade boty jakie spotkałem to ścierwa.

Przepraszam, że nie wstawię zdjęć ani screenów, ponieważ nie nawykłem ich robić, nawet w sytuacji, gdy można by rzec spotykam zera.

Osobiście grałem wielokrotnie z moim kolegą jako premade na bocie. Oczywiście jak możecie się domyślić - zazwyczaj sromotnie wygrywaliśmy bota, po to aby przegrać grę wchodząc w tryb Rambo i myśląc, że jest się niepokonanym.
Dodatkowo sam niejednokrotnie byłe dogłębnie na bocie niszczonym i grożono mi reportami i zabiciem mnie a także napojeniem kwasem (mój ulubiony wrzut). Ale przecież nie zawsze przegrywam, jak nie zawsze wygrywam. Taka już kolej rzeczy.

Nie każdy pre-made bot to zera, spotykałem już tak super graczy, bez których moja drużyna nie pociągnęłaby gry ani o odrobinę (tak samo spotykałem ADC Jannę i support AShe, które literalnie tą grę mi przegrały). Nie rozumiem po co rozstrząsać te przeszłe smutki i złości. Utwierdzicie się tylko w przekonaniu, że pre-made to ZUO, które jest przekonaniem błędnym.
Każdy będzie miał lepsze i gorsze gry. Przepraszam autorze, jeżeli uważasz, że ten post jest nie na temat (bo przecież mieliśmy wrzucać screeny z premade bot którzy są zerami, którzy utwierdziliby Ciebie i innych w tej niejasnej teorii o słabości innych graczy w tą grę).

//Edit: zresztą jesteś w diamencie - powinieneś dobrze wiedzieć

wikmk9.jpg

Jest w tym jakaś prawda, częściej spotykam słabszych premadsów na bocie, lecz to nic nie znaczy. Każdemu trafia się gorsza gra, trzeba to w końcu zrozumieć.

Oczywiście są i te super nooby, które magicznym sposobem są w diamencie i jakoś nam te gry psują, ale od tego ta gra jest, żeby nas wkurzyć :P

fb.com/myrodj

Osobiście często spotykam premade bot, moze 30% jest noobami, jak ja gram duo to idę na duo bota tylko w sytuacji jeżeli team tego potrzebuje, ogólnie to mainuje topa i mida. Sposobem no noob premade bot jest iście na mida postacią do roamu i gankowanie bota.

jbc. Jestem Silver 3

928011413476457403957.png

mialem challengera 2 razy dlatego wam powiem cos o bot lane ;P

bot lane dzielimy na typy

1.firstpick gra duo z last pickiem firstpick bardzo dobry gracz ale last pick to jakiegos gowno ktore zazwyczaj gra dla zabawy z tym 1 pickiem zazywczaj przjebia bot lane w 2 minucie ...

2.firstpick to support a adc to 3 pick albo 2 zazwyczaj dosc rozumny bot lejn , potrafi ladnie zagrac ale nie feeduje

3. 4 i 5 pick graja duo zazwyczaj najwieksze pizdy ;P ale zazywczja sa wycarrowane przez firstpicka albo 2 /3 picka ....

4.Opcja taka ze adc to last pick = defeat

sa ta przyklady i tak zazwyczaj jest jak podalem jesli chodzi na poziomie diamond 1 +

ps.jako iz gram adc cale zycie solo sam na bocie nigdy nie gram duo powiem jedno nigdy nie daje "duo bota" jak jestem 1pickiem ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Dyskusja] Premade botlane   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...