Skocz do zawartości

Camstasia studio 8

Tatarzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem ze to forum dot. gier a ten dzial dot. metina, ale tutaj szybciej otrzymam odpowiedz. Otoz sciagnolem sobie program camstasia studio 8 (trial 30dni) w celu nagrywania poradnikow itp. Dla sprawdzenia nagralem krotki filmik z metina/potem wota wszystko pieknie tylko problem pojawil sie podczasz odtworzenia nagrania. Otoz obraz miga strasznie... Niewiem co jest tego przyczyna kompa mam dosc w miare dobrego. Prossze o pomoc.

Potrzebuje ServerInfo dla Invoria.pl

PW

Camtasia po prostu nie jest programem służącym do nagrywania gier, w niektórych wypadkach nagrywa po prostu czarny ekran. Ale z tego co pamiętam możesz używać tego programu i sprawdza się dobrze, podczas nagrywania plupitu. Znajdź inny program do nagrywania, a camtasi używaj do edycji, oraz renderowania filmu. To będzie dobre połączenie ;)

giphy.gif

nie dziekuje. fraps jest totalnym niewypalem.. podczas gry jest b. duzy spadek fps i sie nie da gra.. w dodatku filmiki waza tone.... WMM jest dla mnie nie wystarczalny.. kiedys z niego korzystalem i stwierdzilem ze ma zamalo funkcji.. jest dla nowicjuszy i sluzy raczej do prezentacji.. niedlugo przeinstalowuje windowsa na 7 i do nagrywania bd mial ActioN a do obroki Sony Vegas :> teraz nagrywam programem MSI Afterburner i jest calkiem calkiem :>

Potrzebuje ServerInfo dla Invoria.pl

PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Camstasia studio 8   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...