Skocz do zawartości

BAN ZA POWIĄZANIE Z BOTAMI WAŻNY TEMAT

WielkiKutaHan

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM SERDECZNIE UŻYTKOWNIKÓW :) Mój problem wygląda w ten sposób że dostałem stałą blokade na moje konto za powiązania z graczami którzy używali nielegalnych oprogramowań na pl-u.Moje postacie posiadają dane hasłą oraz nazwy które są przypisane do daneo adresu e-mail więc w żaden sposób nie jestem powiązany z tymi użytkownikami ( którzy używali nielegalnych oprogramowań ) Jedyna możliwość to handel albo wymiana,kupno,sprzedaż,dobrowolne oddanie przedmiotu w grze co nie jest zabronione w regulaminie.Polski team gm-ów oraz team menager nie jest mi tego w stanie wytłumaczyć i ronią się słowami " ujawnianie naszych metod mogło by znacznie obniżyć naszą skuteczność pracy w przyszłości" nie są mi w stanie togo w żaden sposób wytłumaczyć . Pisze i odwołuje się od tej blokady już 3 dzień i każda kolejna odpowiedz teamu metin2 jest niejasan i niesprecyzowana. W regulaminie metin2 pl nie jest nigdzie napisane że gracz nie może handlować,sprzedawać/kupowac,wymieniać oraz dobrowolnie oddawać przedmiotów.więc za co ja dostałem bana???

Skoro support tak pisze to na to wygląda.

Chociaż nie jestem pewien co do ich

metod sprawdzania tego wszystkiego.

Według mnie jest to jedna z gorszych gier pod

kątem sprawdzania właśnie połączenia/ip przy

utracie konta.

Mają dziwne bazy danych.

No ale nie mnie to oceniać.

Możesz ewentualnie spróbować lub poprosić o kontakt z innym Administratorem, zobaczysz jak on by się wypowiedział.

mój kolega ma tak samo , na osiedlu grało kilku kumpli jeden używał dh i go przyłapali a mieli internet ten sam i to samo ip i każdy dostał bana na konto . też pisali wszyscy na support i nic z tym nie zrobili , lecz jeden wpadł na pomysł aby napisać do nich czy jak zmienia ip to bede mogli grac aby każdy miał inne , i oni adzwonili do swojego dostawcy zmienili im ip i do dziś graja ;] myśle że to ci pomoze spytaj sie właśnie tak.

mój kolega ma tak samo , na osiedlu grało kilku kumpli jeden używał dh i go przyłapali a mieli internet ten sam i to samo ip i każdy dostał bana na konto . też pisali wszyscy na support i nic z tym nie zrobili , lecz jeden wpadł na pomysł aby napisać do nich czy jak zmienia ip to bede mogli grac aby każdy miał inne , i oni adzwonili do swojego dostawcy zmienili im ip i do dziś graja ;] myśle że to ci pomoze spytaj sie właśnie tak.

Hahaha... aż musiałem się zalogować by to napisać, od dawna nie czytałem takiej bajki !! Poprawiłeś mi humor na ten smutny"zimowy" wieczór. :)

Mam nadzieje że będe, mógł się zrewanżować. W niedalekiej przyszłości.

To na tyle pozdrawiam

:)

A prawda jest taka, że możesz się pożegnać z kontem, bo GF nic nie zrobi

"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "

"Nie oceniaj mnie, jeśli mnie nie znasz."

"Toczę walkę przez cały czas z czymś innym. Czasem z samym sobą. Są we mnie dwie osobowości - jedna chce żyć w spokoju, druga nie podda się, dopóki nie odzyska wolności. "

Moje Tuty:

Wallhack

FISHBOT,BLOK CPU,OBEJŚCIA

Hahaha... aż musiałem się zalogować by to napisać, od dawna nie czytałem takiej bajki !! Poprawiłeś mi humor na ten smutny"zimowy" wieczór. :)

Mam nadzieje że będe, mógł się zrewanżować. W niedalekiej przyszłości.

To na tyle pozdrawiam

:)

A prawda jest taka, że możesz się pożegnać z kontem, bo GF nic nie zrobi

Rozumię że w przeszłości miałeś taki problem :) jeśli nawet na "osiedlu" ktoś też gra w metina na pl-u a ja o tym nie miałem zielonego pojęcia a kozysta z tego samego łącza internetowego to ja tez mam za niego odpowiadać??? czyli jeśli pompowałem w tą gre kupe pieniędzy i poświęciłem mnustwo czasu to też mam mieć stałą blokade konta za osoby trzecie??? rozwiń swoja odpowiedz prosze :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum BAN ZA POWIĄZANIE Z BOTAMI WAŻNY TEMAT   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...