Skocz do zawartości

* Nexes * 1.7.2 * Skyblock * | Ukryte Skrzynki | MiniVip | Forum | Wyścig | Targowisko | --> Stwórz swój mały świat u nas ;)

Tyśka

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżam ! ;-)

Ufo ---> Wielki event "górnik" na którym nie będzie żadnej lawy został zapowiedziany na 11 stycznia.

Co do najbliższego eventu...może zrobimy jakiegoś górnika jeszcze przed końcem dnia.

Zapraszam do zabawy na mini grze "zombies" oraz przejścia nowego labiryntu.

Pamiętajcie!

Przed szukaniem ukrytych skrzynek na spawnie stwórz wyspę, gdyż w przeciwnym razie itemy które zbierzesz zostaną zlikwidowane.

Lovciayou:

1. Skrzynki na spawnie można otworzyć tylko raz. ( Jeszcze raz przypominam, żeby stworzyć wyspę przed poszukiwaniami)

2. Najczęstszym eventem jest Gornik, który jest włączany co 2-3 godziny, więc można się go spodziewać co jakiś czas, ale nie ma określonej godziny.

3. Na razie mamy jeden parkour, w przyszłości na pewno będzie ich więcej, ale nie potrafię określić kiedy :)

Zmieniam opinię , tamta była po to by admini mogli walić refreshe o co mnie prosili , po 2 był reset wysp i administracja jest nie ogarnięta ludzium dali bany po 24h za niby obrazy w tym mi. Straciłem rozwiniętą wyspę itp. NIE POLECAM , POJEBANA ADMINISTRACJA , oprócz Tysi lecz on ma tam mało do mówienia bo głowie nilger i xelico tam coś robią (utrudniają grę) xelico największy nie ogar serwera . dziękuję dobranoc nie polecam tak zjebanego serwera :))

syhydro1.jpg

Drogi Kolego ;)

Nie prosiliśmy tylko Ciebie o refresh a każdego, gdyż taki komunikat jest w ogłoszeniach na serwerze ;) Ty możesz wyrazić swoją opinie (krytykę lub zadowolenie) a innych to skłania czy opłaca się na nasz serwer wejść czy też nie.

To może ja wyjaśnię bo nie bardzo sama zrozumiałam ;-)

Prawdą jest, że wczoraj było sporo problemów z bazą danych więc serwer został na kilka godzin wyłączony i została założona WhiteLista, gdyż wyspy zaczęły wariować.

Nikt nie dostał bana! I nie wiem skąd wytrzasnąłeś taką wymówkę.

Administracja działa wspólnie i ma ze sobą dobry kontakt więc każda decyzja jaką podejmuje jedna osoba jest omawiana w naszym gronie, a szczególnie w czasach gdy coś się psuje. Nilger i Xelico zajmują się wszelkimi problemami jakie zdarzają się na serwerze od praktycznej strony więc są wręcz niezbędni oraz jak dla mnie tworzą najważniejszą jednostką dzięki której ten serwer, którego tak chwaliłeś jeszcze kilka dni temu nadal istnieje, bez względu na to czy zarywają noc by naprawić ten nagły błąd czy nie.

Następnym razem prosiłabym o konstruktywną krytykę i pisaniu prawdziwego stanu rzeczy, gdyż to bardziej pomaga w tworzeniu własnej oceny przez innych graczy ;)

Co do dzisiejszych problemów, wklejam treść zamieszczoną u nas na stronie sieci.

Witajcie SkyGracze! ;)
Wczoraj zdarzyły się dosyć duże kłopoty których wynikiem był duży problem z bazą danych.
...ale nie wchodząc w szczegóły!
Każdy kto grał już u nas zapewne zauważył, że wpisując komendę by dostać się na swoją wyspę pojawia się na nowej.. proszę nie panikować!
Mapa z wyspami w pewnej części została odzyskana, dlatego jesteśmy w stanie przywrócić te wyspy które zostały zapisane na starym świecie.
Niestety kopiowanie wysp nie jest tak mało odczuwalne dla serwera... każda wyspa może wyłączyć serwer na kilka sekund ze względu na duży obiekt który jest do wklejenia... stąd zrobimy to późnym wieczorkiem.
Jeśli ktoś chce by jego wyspa została wyszukana przez Właściciela Xelico proszę zrobić 3 rzeczy!
1. Stworzyć nową wyspę komendą ./sb
2. Na nowej wyspie wpisać ./is restart
3. Zgłosić się do nas, że chcecie by poszukać waszej wyspy i ją przywrócić.
od 20.00 - PRACE TECHNICZNE

Co dzisiaj na serwerze ?

- górniki

-otwarty nether dla wszystkich

-odświeżone ukryte skrzynki

Do rozrywek na Serwerze dodaliśmy:

Mega Górnika, który będzie odpalony raz w tygodniu (data będzie podana na tablicy "Ogłoszenia")

MiniGame - "Zombies"

W pracach :

Spleef

Wyścig

Inne Mini Gry

Więcej ukrytych skrzynek (z 7 do 10)

Zapraszamy! ;)

Polecam bardzo serwer nexes, ogólnie całą ich serwerownie, bo nie mają jedynie jednego serwera . ;)

Serwer zajebisty i godny polecenia; ) WBIJAĆ BO SIE OPŁACA!

A dla tych którzy mają zajebisty wzrok, to pisze z w skrzynkach ukrytych na spawnie są zajebiste itemsy takie jak kox jablko albo diax eq. ; )

Oddawaj Fatrucha , Oddawaj like !

Ten pomysł o którym wspomniałeś nie jest dla nas nowością :)

Zadania oraz tłumaczenia tych dodanych automatycznie do pluginu czekają w kolejce do zrobienia.

Jeśli chodzi o rzeczy które są w planach oraz nowości :

* powstaje pomieszczenie z całą legendą - "jak craftować z emeraldów", gdyż i taka możliwość będzie dostępna na serwerze,

* pracujemy także nad dopracowaniem eventu "wyścig", gdyż w tej chwili składa się on z 4 części.

* sama w najbliższym czasie zajmę się powiększeniem liczby ukrytych skrzynek na mapach przez które można przejść teleportem

* Niedługo zabieramy się za pomieszczenie na spleef'a

* Akceptujemy prowadzenie handlu na swoich prywatnych wyspach, nie tylko na głównym targowisku - na naszym forum znajduje się Regulamin Targowiska

* Handel PPM został usunięty przez dodanie targowiska (przeszkadzał na wszelkiego rodzaju eventach)

* Wygląd czatu został wczoraj zmieniony w ten sposób by nie raził ilością komunikatów ( pomiędzy komunikatem a rozmowa na ogólnym, znajdują się małe "ramki" a komunikaty są w tym samym kolorze

* Teraz na większość eventów można się dostać nie tylko portalem do pokoju z eventami ale też za pomocą komendy ./<nazwa eventu>

* Strona internetowa całej sieci jest w budowie, (powstało nowe logo każdego z serwerów należących do sieci)

A więc mogę powiedzieć tylko jedno - praca wrę :-)

A tu jedna z reklam graczy ;)

http://www.youtube.com/watch?v=i-5IZvPDxyA

Na najładniejszą wyspę nie jestem pewna, lepiej będzie, gdy konkurs będzie obejmował jedną budowle.

Gdy uzyskamy już większość stałych graczy tak by konkurs miał wielu ochotników to na pewno takie coś zrobimy ;-)

Jest to na pewno jakaś odskocznia a i chęć wykazania... a i nagrody będą "zacne" :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum * Nexes * 1.7.2 * Skyblock * | Ukryte Skrzynki | MiniVip | Forum | Wyścig | Targowisko |   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...