Skocz do zawartości

E-Webmaster.Eu - Programowanie/Design

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc menu całkowicie nie pasuje do reszty, logo też jakoś mi w tym miejscu nie pasuje chyba, że to wina samego logo, szukajka na pewno nie bądź do zmiany, miejsce na reklamę do wywalenia KONKRETNIE, troszkę późno działa to ściemnianie i trochę irytujące .

A ogólnie strona całkiem całkiem. Mam wrażenie, że strona nie jest robiona przez was

Edytowane przez danielhinz

Katalog filmów online bez limitów http://www.boxfilm.pl/

Filmy online za darmo

Tak więc menu całkowicie nie pasuje do reszty, logo też jakoś mi w tym miejscu nie pasuje chyba, że to wina samego logo, szukajka na pewno nie bądź do zmiany, miejsce na reklamę do wywalenia KONKRETNIE, troszkę późno działa to ściemnianie i trochę irytujące .

A ogólnie strona całkiem całkiem. Ogólnie strona wygląda jakbyście nie wy ją robili

No to jak powinno wyglądać ładne menu według Ciebie? Szukajke zmienimy spokojnie. Dlaczego twierdzisz, że strone nie my robiliśmy?

Ale ja nie napisałem gdzie kolwiek, że tutoriale są mojego autorstwa..

W takim wypadku jaki ma to sens? Wraz z wygasaniem danych linków i poradników, będziesz je tracił. Z tą sytuacją wiąże się też wiele innych niekorzystnych faktów. Pomysł był, ale na tym się skończyło.

9obpmnjr.png

W takim wypadku jaki ma to sens? Wraz z wygasaniem danych linków i poradników, będziesz je tracił. Z tą sytuacją wiąże się też wiele innych niekorzystnych faktów. Pomysł był, ale na tym się skończyło.

Przecież strona jak i zawartość poradników (chodzi mi o tekst) jest na stronie więc co jest nie tak ?

Przecież strona jak i zawartość poradników (chodzi mi o tekst) jest na stronie więc co jest nie tak ?

Gdzie Ty tu:

http://e-webmaster.eu/design/04,jak_stworzyc_postac_z_popularnej_bajki_w_programie_photoshop_i_iilustrator.php

Masz zawartość poradnika na stronie? Tam jest sam skrócony przez buff.ly link. To samo jest na wszystkich podstronach, a dodatkowo jest jedynie tekst opisujący, działający w hoverze jak link (jedynie bez odnoszenia).

9obpmnjr.png

Ogólnie dziękuje za komentarze wszelkiego rodzaju. Strona dopiero się rozwija więc chyba wiadomo, że od razu nie będę pisał swoich tutoriali. Zanim tamte strony wygasną będę miał czas już na pisanie właśnych tutoriali więc o to to spokojnie. Dziękuje jeszcze raz i jak coś jeszcze macie to piszcie. ;)

Nieumiejętny:

http://www.elegantthemes.com/demo/?theme=TheStyle

Kod nie jest wasz (styl). Poradniki jako linki do innych stron... szkoda słów.

Jakoś na moim blogu od samego początku są moje tutoriale, jest ich tylko 2

ale są moje.

Ale powtarzam kolejny raz, że nie napisane jest nigdzie o tym, że poradniki są mojego wykonania. Będę pisał swoje ale narazie biorę poradniki z różnych stron. Według mnie te poradniki są ciekawe..

Tylko przepraszam bardzo, co my mamy oceniać, jak nic tutaj nie jest Twojej roboty?

no cóż, za dobre szukanie po sieci masz 1/10, a za kreatywność i chęci 0

nie podoba mi się, wrzuć coś do oceny jak sam to zaprojektujesz

Uczony jest człowiekiem, który wie o rzeczach nieznanych innym i nie ma pojęcia o tym, co znają wszyscy.
~ Albert Einstein

Design leży.

Wszystkie fonty połączone bezmyślnie. Nic do siebie nie pasuje.

Menu okropne. Logo z dupy. Chamskie miejsce na reklamę w topie. Walidator pokazuje 181 błędów :huh:.

Ale jest coś gorszego. Wszystko skopiowane z

http://jarock.pl/

Trochę tylko wykonanie nie wyszło.

Już po załadowaniu strony wydawało mi się że gdzieś to już widziałem. Poszukałem troszkę i proszę :P

Edytowane przez kazikp

• 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum E   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...