Skocz do zawartości

Strona serwera minecraft - dCrafters.pl

Rekomendowane odpowiedzi

dCrafters.pl

Jest to prosta strona serwera gry Minecraft.

Ja osobiście widze w niej takie oto plusy : jest prosta, wygląda dość dobrze, nie zostały w niej wykorzystane żadne obrazki - cała strona jest oparta na HTML5 , CSS3 oraz PHP5.

Plusem braku obrazków jest między innymi szybkość ładowania się strony (wchodząc na strone nie pobiera nam się 5mb obrazków)

Wykorzystany został font Raleway (taki sam jak na stronie xCrafters).

Miałem w planach stworzyć stronę podobną do xCrafters ponieważ mi się ona bardzo spodobała , ale bez obrazków i JS.

Z góry mówie że ostatni raz HTML zajmowałem się pół roku temu (nie licząc przerabiania szablonów pod MyBB , ale to wkońcu przerabianie a nie pisanie całego szablonu od zera.)

Link do strony :

http://dcrafters.pl/

Strona wyświetla się poprawnie na każdym urządzeniu w dowolnej orientacji.

Jako przykład możecie zobaczyć SS z Androida.

http://zapodaj.net/d192a73e9f23d.png.html

Edytowane przez dCrafters

Aktualna próba: Postaw serwer mt2 na vps z ubuntu.

Nie można nazwać, że plusem jest taki bo napisana w html,css i php. Człowieku większość stron jest napisania w tych językach więc gdzie tu plus? Jeżeli chodzi Ci o brak obrazków to również nie jest plusem. Co jak co ale przy dobrych wiatrach taka stronka to max 20 minut

Edytowane przez danielhinz

Katalog filmów online bez limitów http://www.boxfilm.pl/

Filmy online za darmo

Ostatnia strone pisalem pol roku temu wiec trzeba bylo troszke sobie przyponiec.

Edit
Plusem jest tez to ze strona pasuje do kazdego urzadzenia w dowolnej orientacji , lapcie link do 10calowego screena z tableta w orientacji pionowej

http://zapodaj.net/d192a73e9f23d.png.html

Edi2
Mowia 2h mialwm na mysli ogolem , czyi razem z uzupelnianiem info na stronie
Sry za bledy w posxie ale piszw z tableta

to ci zajelo 2 godziny... 10 minut maks dodatkowo wzorowales sie na innej stronie.

"Wzorowałeś się" - właśnie!

Ale to nie grzech, przecież na czymś się trzeba wzorować.

Chciał zapytać was o opinię, hejt natomiast jest durnym pomysłem na zniszczenie mu psychiki.

Co do autora, doceniam twoją pracę, rób dalej tylko staraj się pracować w ramach własnej kreatywności już nie wzorując się na innych szablonach.

Zajrzyj na bloga -> Click

Napisalem tak bo mam do tego pelne prawo tak samo jak wy mozecie dac mi - w profilu oraz zglosic za spam itp... wzorowanie sie na innym "szablonie" to nie jest nic dobrego sam o tym wiem wiec nie polecam... mogles w temacie napisac ze 6 mies. nie ruszales tych jezykow inaczej bym to zrozumial. @Unibag wyrazilem moja opinie tak aby uniknac takich "atakow" na moja osobe, widocznie nie zrozumiales tresci mojej wypowiedz, "hejtujac" go wyrazilem swoja opinie wiec prosze cie ja jak robilem strony to polowa mpc sie zleciala komentowac i robili spam nabijajac posty komentarzami typu "ale chujowe", "spierdalaj z tym" itp itp, ja z kolei przyjmowalem krytyke do siebie i staralem sie to poprawic.

+ za responsywnosc lecz na przyszlosc pisz co strona ma do zaoferowania w temacie.

Napisalem tak bo mam do tego pelne prawo tak samo jak wy mozecie dac mi - w profilu oraz zglosic za spam itp... wzorowanie sie na innym "szablonie" to nie jest nic dobrego sam o tym wiem wiec nie polecam... mogles w temacie napisac ze 6 mies. nie ruszales tych jezykow inaczej bym to zrozumial. @Unibag wyrazilem moja opinie tak aby uniknac takich "atakow" na moja osobe, widocznie nie zrozumiales tresci mojej wypowiedz, "hejtujac" go wyrazilem swoja opinie wiec prosze cie ja jak robilem strony to polowa mpc sie zleciala komentowac i robili spam nabijajac posty komentarzami typu "ale chujowe", "spierdalaj z tym" itp itp, ja z kolei przyjmowalem krytyke do siebie i staralem sie to poprawic.

+ za responsywnosc lecz na przyszlosc pisz co strona ma do zaoferowania w temacie.

To że "połowa MPC" jest taka nie oznacza że ty też musisz taki być.

Napisz co ci się nie podoba , co byś poprawił , czego brakuje lub co jest nie potrzebne.

Rozumiem że spam "ale hujowe" itp. niezbyt mówią co jest źle/dobrze.

To że "połowa MPC" jest taka nie oznacza że ty też musisz taki być.

Napisz co ci się nie podoba , co byś poprawił , czego brakuje lub co jest nie potrzebne.

Rozumiem że spam "ale hujowe" itp. niezbyt mówią co jest źle/dobrze.

Hmmm, jestem inny niz reszta tego forum mozesz to i owo zobaczyc po moich wypowiedziach tutaj, lecz nie na tym to polega wyraziłem swoją opinię a ty uważasz to za hejt i starasz się mi dopiec na siłę co i tak marnie ci wychodzi, pracuj dalej nad tą stroną polecam także dodać skrypt który łączy się z serwerem po przez rcon.

Hmmm, jestem inny niz reszta tego forum mozesz to i owo zobaczyc po moich wypowiedziach tutaj, lecz nie na tym to polega wyraziłem swoją opinię a ty uważasz to za hejt i starasz się mi dopiec na siłę co i tak marnie ci wychodzi, pracuj dalej nad tą stroną polecam także dodać skrypt który łączy się z serwerem po przez rcon.

Zależy mi na tym żeby strona działa szybko , najwyżej dodam ale z aktualizacja co 5 minut.

mały skrypt nie zlaguje ci strony...

Wiem , ale strona narazie działa dość szybko i nie chce tego zepsuć.

@edit

Widziałem takie coś na jednej stronie - co wejscie na strone wyswietla sie okno z prosba o polubienie fanpage , gdy polubisz - nie bedzie sie wogole pojawiac , gdy znielubisz - znowu zacznie.

Ma ktoś link do takiego czegoś ?

@edit

Widziałem takie coś na jednej stronie - co wejscie na strone wyswietla sie okno z prosba o polubienie fanpage , gdy polubisz - nie bedzie sie wogole pojawiac , gdy znielubisz - znowu zacznie.

Ma ktoś link do takiego czegoś ?

Nawet duże strony da się dobrze zoptymalizować żeby szybko się wyświetlały.

Sama strona bardzo prosta. Parę linijek kodu. Nie ma co oceniać. Design przeciętny. Validator pluje błędami.

Do like boxa miałem gdzieś kod na kompie. Był on jednak oparty tylko na ciasteczkach, bez "like check'a".

@dCrafters Boże stary problemy robisz. @NeqGPlay wyraził swoją opinię tak ? Czytasz, koniec. A nie domagasz się od autora opinii na siłę, by napisał co się mu nie podobało, podobał, co zmienić itd. . Nie ma powiedziane jak opinia ma być długa, równie dobrze można określić ją jednym słowem, w dodatku jak mamy się tutaj rozpisać ? Co mamy dokładnie powiedzieć ? Taki stron jest pełno. Mogłeś się wzorować, ok to nam wystarczy, jednak to mówi że projekt z góry nie jest oryginalny.

Mówisz że strona jest napisana w "HTML5 , CSS3 oraz PHP5."

Oczywiście od razu nie zgadzam się z tym że strona jest napisana w html wersji piątej, mamy tutaj tylko doctype nowy, nie ma chociażby footer, article, czy nav. Jest jeszcze nowy meta charset błąd jednak w nim jest taki (dla innych to nie musi być błąd) że nie jest ustawiony na utf-8. Jeszcze zapomniałbym o html w którym powinieneś mieć lang="pl". CSS3 powiedzmy że się zgadzam. A php5 ? Sklep(już nie mówię że W OGÓLE nie pasuje do reszty. Wiadomo dlaczego, brak polskich liter, a kolory ? Blech) dobra, php to php, język którego każdy skrypt można skleić z internetu, jeżeli zrobiłeś sam, to fajnie jednak jakoś.

Co mogę powiedzieć o wyglądzie ? Nic. Prosto, nie wali po oczach, ale jak na to patrzę to jakbym już setny raz oglądał tą samą stronę z małymi różnicami.

Nie rozumiem też Twojego rozumowania, dajesz nam stronę do oceny, wyrażamy opinie która nie musi być długa, bo przecież to forum, a jeżeli Ci się ona nie podoba, wmawiasz że to "hejt" lub na siłę chcesz byśmy dodawali coś jeszcze, nie musimy wyjaśniać dlaczego mamy takie zdanie a nie inne. Opinia została wyrażona, koniec. Nie ma co się spierać.

Pozdrawiam,
SKmedix

To też mnie ciekawi, strona jest tak mała, że nie ma co mówić o tym że strona będzie się ładować wolniej. Najwyżej o jedną setną sekundy. Przy kodzie tak małym odświeżanie co 5 sekund nawet nic nie zrobi.

Edytowane przez skmedix

sygna2014.png

•  carbonx zmienił(a) tytuł na Strona serwera minecraft - dCrafters.pl
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Strona serwera minecraft   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...