Skocz do zawartości

jak zrobić biceps?

WielkiBananPL

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14lat, wzrost: 173m, waga: 56kg
Teraz.. jak zrobić taki biceps? Czym?

Na chwilę dzisiejszą mam 31 w bicepsie. Chcę mieć tak mniej więcej 37/39.
(taki mi wystarczy)

Czy takie ćwiczenia mi wystarczą? w ciągu miesiąca dostałem 0,5 albo 0.75 cm.

50pompek na raz, hantlem 4kg podnoszę z jakieś 200, 50brzuszków.

Zapewne muszę masy przybrać, ale nie wiem jak.

jprdl chcesz dopierdolic 37/39 w lapie w wieku 14 lat, jak sobie chcesz ale po 1 powinines isc na silownie i trenowac cale cialo nie tylko biceps i zaczac od masy bo z waga 56 kg to ty sobie mozesz. Dobra dieta to 90% sukcesu w ciagu miesiaca mogles dostac te 0,5 czy tam 0,75 bo twoj misien dostal tak zwanego shocku zaczoles zrywac wlokna przez co ci spuchl zadna filozofia a jak chcesz nabrac masy to wylicz sobie ile potrzebujesz kalori na dzien i zwieksz ok. 500kcl to w tedy szybko ci masa pojdzie :CCCCCCCCCC

Po pierwsze, siłownia w tym wieku nie jest wskazana, bo teraz najwięcej rośniesz i jest to poprostu niezdrowe. Narazie jedz zdrowo, jak dla mnie z 8 kg powinieneś zrobić. Ale nie na chipsach i słodyczach, jeżeli tak chcesz stać się cięższy to odrazu połknij kamień, efekt ten sam.

Jak już się chcesz brać na poważnie z siłownią to poczytaj o treningu ogólnorozwojowym, nie rób tylko mięśni pokazowych - bica i klaty. Inne partie też są ważne, jeśli nawet nie ważniejsze. Zobacz sobie ludzi, którzy nie robią nóg i wyglądają jak Johny Bravo.

Po pierwsze, siłownia w tym wieku nie jest wskazana, bo teraz najwięcej rośniesz i jest to poprostu niezdrowe. Narazie jedz zdrowo, jak dla mnie z 8 kg powinieneś zrobić. Ale nie na chipsach i słodyczach, jeżeli tak chcesz stać się cięższy to odrazu połknij kamień, efekt ten sam.

Jak już się chcesz brać na poważnie z siłownią to poczytaj o treningu ogólnorozwojowym, nie rób tylko mięśni pokazowych - bica i klaty. Inne partie też są ważne, jeśli nawet nie ważniejsze. Zobacz sobie ludzi, którzy nie robią nóg i wyglądają jak Johny Bravo.

Na jakiej podstawie sądzisz że w tym wieku jest nie zdrowa , wiele w tym wieku zaczynało i mają się dobrze . "Najwięcej rośniesz " no i co ciężary nie pozwolą mu rosnąć ? (śmiech )

Ten tekst rozpierdala system "Inne partie też są ważne, jeśli nawet nie ważniejsze"

Wszystkie partie są równoważne , nie znajomość tego w twoim przypadku gdy będziesz trenował klate i bica nabawisz się kifozy piersiowej .

Kolejny rozpierdalajacy tekst autora , w bicepsie mam 31 , hmm , ciekawo jak to zmierzyłeś ?

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Przede wszystkim musisz ułożyć sobie dietę, podam Ci tutaj przykładową.

7:00 - Cztery bułki pszenne, cztery jajka na twardo, ketchup/musztarda/majonez kto jak woli , herbata/kawa zbożowa

11:00 - Chleb razowy , serek wiejski

14/15:00 - Spaghetti

16:30 - Trening

19:00 - Dwa banany

21:00 - Trzy parówki,chleb zwykły,herbata

A co do ćwiczeń to chodzisz na siłownie czy trenujesz w domowych warunkach,jeżeli tak to jaki masz sprzęt ?

805491408806070489277.png

Przede wszystkim musisz ułożyć sobie dietę, podam Ci tutaj przykładową.

7:00 - Cztery bułki pszenne, cztery jajka na twardo, ketchup/musztarda/majonez kto jak woli , herbata/kawa zbożowa

11:00 - Chleb razowy , serek wiejski

14/15:00 - Spaghetti

16:30 - Trening

19:00 - Dwa banany

21:00 - Trzy parówki,chleb zwykły,herbata

A co do ćwiczeń to chodzisz na siłownie czy trenujesz w domowych warunkach,jeżeli tak to jaki masz sprzęt ?

gosciu ty sobie jajca robisz, co to za gowniana dieta, bulki pszenne dla twojej wiadomosci powinien jesc ciemne piczywo nie biale, po treningu 2 banany smiech a czy mty bialko uzupelnisz ? ale godzina 21 mnie rozjebala parwoki i chleb co on ma sie tluszczem zalac? jak masz pisac takie glupoty to nie pisz bo mi klawiatory na takich zjebcow Elo

Japier*** pełno znawców wszędzie a nawet pewnie połowa z wypowiadających się tu na siłowni nie była. 31 w bicu t tym wieku jest możliwe ale nie wiem czy przy wadze i wzroście autora. Trochę bym w tą wątpił. Co do treningów to ogólny rób: nogi, barki, klata, plecy, biceps, triceps. Do tego dieta jakaś ale to później. Na początek to staraj się ograniczać: pepsi, cukier, chipsy, ciastka, cukierki, słodycze, soko z cukrem, napoje z cukrem itp. I zjedz dziennie sobie ze 2-3 jajka , ryż, jakiś serek czy coś.
Staraj sie najpierw ograniczyć te śmieci co Ci napisałem :)

Najlepiej idź na siłownie i powiedź instruktorowi, że chciałbyś zacząć ćwiczyć ale nie wiesz jak, nie masz planu i czy mógłby Ci ułożyć i pokazać jak robić trening. Poza tym pooglądaj na necie jak się robi ćwiczenia na dane partie i staraj się na siłowni robić w porządny sposób.

Pamiętaj również, że liczy się TECHNIKA jaką wykonujesz ćwiczenie, a nie najebie** sobie kij wie ile ciężaru i będziesz machał jak debil.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum jak zrobić biceps?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...