Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Namierz osobę za pomocą telefonu


logut1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziom co niektórych internautów jest tak niski, że zarabiają sporo. Wydaje mi się że to trzeba w całości napisać i przede wszystkim dobrze sformułować regulamin, żeby nie mieć problemów.

Opublikowano

Ci którzy rozsyłają te linki to 2-3 złote za osobe (niektórzy nawet po kilkanaście tysięcy złotych na tym zarobili).

A ta firma która ma te subskrybcje SMS to zarabia troche więcej, z niektórych napewno wyciągnęli po kilkadziesiąt, kilkaset złotych (mówie o tych osobach które nie zauważyły regulaminu i nie wiedziały że będą płacić 10 złotych/tydzień).

1398258449-U383457.png

Opublikowano

To są zwykłe usługi subskrybcyjne.

Do pewnego czasu te osoby zarabiały na tym całkiem sporo, jednak powstawało tego coraz więcej i sprawa była nagłaśniana.

Teraz mało kto się na to nabierze, ale jednak istnieją takie osoby.

Opublikowano

Może zarabiają i mniej, ale nadal zarabiają. Idiotów nadal jest dużo i będzie ich przybywać.

Przykładem na to jak wiele jest takich osób jest sklep z aplikacjami Google Play - wchodze sobie tam czasami przeglądać komentarze do różnych aplikacji:

aplikacja która po odcisku palca sprawdza w jakim jesteśmy humorze - pod spodem tysiąc komentarzy "nie działa mi to" chociaż w opisie aplikacji pisze że służy to do zabawy

Takich przykładów jest w Google Play dużo więcej.

Jak ludzie nabierają się na takie coś, to nabiorą się też na lokalizatory telefonów czy jakieś darmowe doładowania.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Po akcji, gdzie głośno się o tym zrobiło zwłaszcza na YT już jest to mniej opłacalne, ale nadal można coś tam zarobić jeśli chodzi jeden z sposobów np. lokalizator, ale napewno z mniejszą konwersją niż kiedyś, ale ważne, że idiotów nigdy nie brak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...