Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][sugestia] Co do wywalania ludzi z forum


umotex12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Fakt maszyna by sie przydala lepsza ! Ale kto sie tym przejmuje ? ...

 

Nie wiesz to się nie odzywaj.

 

 

@ RADTOR No to jak jestes taki madry to wplac 500 zl na miesiac na nowa maczyne ( chuj wie, nie znam sie ) To wkoncu administracja ma sie tym przejmowac czy uzytkownicy? Przeciez maja vip'ow, sponsorow to jescze zwykly uzytkownik ma do tego doplacac ?? !! ....

 

 

Jeśli nie wiesz to się nie odzywaj. Nagroda sponsora nie oznacza, że gość w miesiącu daje stały przypływ gotówki. A VIPy, Elita, exModzi czy każda inna ranga nie jest formalnie zobowiązana do wpłacania pieniędzy. Reklamy same w sobie nie rozwiążą problemu. Chcesz pomóc to nap*erdalaj kilka razy dziennie w reklamy, żeby było więcej pieniędzy. Jeżeli dla kogoś forum to tylko dodatek i nie naciska cały dzień f5 to te błędy nie są uciążliwe, ja ich doświadczam 2-3 razy dziennie, to nie jest jakiś big deal.

Opublikowano

@ RADTOR No to jak jestes taki madry to wplac 500 zl na miesiac na nowa maczyne ( chuj wie, nie znam sie ) To wkoncu administracja ma sie tym przejmowac czy uzytkownicy? Przeciez maja vip'ow, sponsorow to jescze zwykly uzytkownik ma do tego doplacac ?? !! ....

 

Sam fakt, że wymieniłeś te dwie rangi oznacza, że nic nie wiesz, więc się nie odzywaj.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Nie wiem, czy technicznie ten błąd mógłby oddziaływać na poszczególna grupę na forum, ale nawet jeżeli tak, to według mnie nie jest najlepszy pomysł ;-) Nawet goście są dla nas ważni bo stanowią potencjalnych, przyszłych userów.

Opublikowano

Nie, nie, nie, nie, to jest fatalne rozwiązanie problemu - a właściwie nawet nie jest rozwiązaniem, bo co z tego, że wywali kilka tys. gości, jeśli pozostanie kilka tys. zalogowanych użytkowników i błąd również może wystąpić.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Zajebisty pomysł, najlepiej wyjebmy wszystkich. Nie będzie nikogo, nikt nie będzie widział że forum nie działa i nikt nie będzie narzekał.

 

#lewackalogika

76561198001815076.png
Opublikowano

Chuj tam, że i tak im błąd wyskoczy. W końcu to będą w przyszłości userzy :)

 

"nie będziemy kolejkować, chuj tam, że i tak im wyskoczy ten błąd i się zniechęcą"

 

No kurwa, jesteście jebanymi debilami.

 

TAK

Haahahahahahahahahaha, śmieszne

Opublikowano

Bez przesady mamy zachęcać użytkowników aby na nasze forum przybywali a nie ich zniechęcać.

 

 

Odpada.

1388363882-U262029.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...