Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań dotyczących rozgrywki i forum mpc


ForestSavage666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy administrator forum cs'a mógłby dodać dział w publikacjach serverów od counter strike global offensive

 

 

 

 

1. O co chodzi z określeniami typu gala?

2. Jak zwiękrzyć fps poniewasz gdy ktoś do mnie strzela w odległości do 2-3 metrów mam sćiny przez co gdy ktoś mi na rozgrywce wyskoczy nie mam szans nawet 1/100 %

3. Jakie podstawowe komendy polecacie bo pamiętam z csa 1.6 były jakieś komendy ułatwiające gre

 

55aR3G.png

Opublikowano

1. Gala i inne tego typu określenia stosuje się do nakierowania naszego team'u na wrogi zespół. W konkretnym przypadku (gala) jest to teren blisko BS'u A i środka.

2. Możesz wyłączyć synchronizację pionową co znacznie zwiększy fps.

Opublikowano

a może ktoś dać spis tych całych miejsc i co one okrślają .. ??

 

Spece kompa :

Informacje o procesorze:
Dostawca: GenuineIntel
Rodzina CPU: 0x6
Model CPU: 0x2a
Stepping CPU: 0x7
Typ CPU: 0x0
Szybkość: 2294 MHz
4 procesory logiczne
2 procesory fizyczne
HyperThreading: Obsługiwane
FCMOV: Obsługiwane
SSE2: Obsługiwane
SSE3: Obsługiwane
SSSE3: Obsługiwane
SSE4a: Nieobsługiwane
SSE41: Obsługiwane
SSE42: Obsługiwane
Informacje o sieci:
Szybkość sieci: Nie wiem
Wersja systemu operacyjnego:
Windows 7 (64 bitów)
NTFS: Obsługiwane
Klucze szyfrujące: Obsługiwane 311 0x0 0x0 0x0
Karta graficzna:
Sterownik: NVIDIA GeForce GT 540M
Nazwa sterownika DirectX: nvumdshim.dll
Wersja sterownika: 9.18.13.697
Wersja sterownika DirectX: 9.18.13.697
Data sterownika: 2 Paź 2012
Wersja OpenGL: 4.2
Głębia kolorów pulpitu: 32 bitów na piksel
Częstotliwość odświeżania monitora: 59 Hz
Karta DirectX: NVIDIA GeForce GT 540M
Ident. producenta: -----
ID urządzenia: -----
Liczba monitorów: 1
Liczba logicznych układów graficznych: 1
Nie wykryto SLI lub Crossfire
Rozdzielczość głównego ekranu: 1600 x 900
Rozdzielczość pulpitu: 1600 x 900
Rozmiar głównego ekranu: 22.20" x 12.52" (25.47" diag)
56.4cm x 31.8cm (64.7cm diag)
Szyna: PCI Express 16x
Ilość pamięci VRAM: 2047 MB
Obsługiwane tryby MSAA: 2x 4x 8x
Pamięć:
RAM: 4008 MB

55aR3G.png

Opublikowano

i3+4gb ramu+GT540M (laptop wnioskuję?)

Nie jest to kozak ale sprawdź czy przypadkiem integra Ci nie chodzi w cs'ie. Te laptopy z serią GT540 mają wade że nie każda gra automatycznie włącza dedykowaną karte a ta integra HD3000? to cienka jest nawet do cs'a.

I wyłącz tryb oszczędzania energi w biosie jak i panelu sterowania.

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...