Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Inspekcja?


Sadist

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kurna nudzi mi sie, zrobiłem formata 3 systemów zainstalowałem 3 gry z czego 2 przelazłem a silka ani widu ani słychu... szit

chemicalbrothersgalvani.gif
Opublikowano

goliath admin forum napisał:

You have to ask Ocean for an exact time.

I think it will reopen within the next 20 hours, but I can't promise it.

 

 

Czyli on myśli, że otworzą serwer w ciągu 20 godzin.

 

Opublikowano

Myślę że jedyną pozytywna info by bylo ze erv jest online ale to zawsze coś .

 

 

Mogli by chociaz podać mniej więcej kiedy sie skaczą ich poblemy :/

Opublikowano

szkodnik... twój nick mówi sam za siebie, wiesz ? ;/

od razu chcesz zaczynać kłótnię z byle gówna ? o.0

 

co do tematu - przynajmniej (chyba) coś się dzieje z tym ecsro...

Opublikowano

ci co coś kupili powinni im powiedzieć o zwrot kasy ponieważ server zamknięty a np nie wykorzystałeś tego co kupiłeś ja bym im tak napisał ;/

<img src="http://img207.imageshack.us/img207/1305/sygna2fd4.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://www.speedtest.net/result/550689878.png" border="0" class="linked-sig-image" /><-- można pozazdrościć :P

Opublikowano
Server Closed

Dear User

I'm so sorry but we closed the Server for ever.

Only server who online is VIP.

Sorry, but i have scamm you all with Mony.

Okay bye Guys and have fun with VIP Acc.

 

Ecsro Team

 

Czy jest ktoś w stanie potwierdzić te informacje?

Przecież nie wciskali by nam kitów przez parę dni żeby teraz napisać ze mają to wszstkto gdzieś ... to bez sensu.

Opublikowano
Dear Users

 

the VIP server hardware upgrading is completed.

 

when the Europe Update is comleted, we will firstly implement the patch on VIP server. that's the reason we upgrade the server hardware. Now it is 2 time tuff than pubilc server

 

and the account donation site will open again in a few hours.

 

we have decided to give 300 bonus silk for the first week to each account new registered. from 14/6 - 21/6

 

then there will be no more.

 

 

Your ECSRO team

 

 

Tzn czekamy dłużej ponieważ najpierw zajmują sie serverem vip nic nie mówią ze zamkną publiczny... :>

Opublikowano

Vip serv juz stoi sprawdzałem :/ nie wiem co będzie z publikiem ale do vipa nawet rejestracja juz nie działa :/

 

 

 

kaszkiet :/

Opublikowano

ehh poczytajcie głowne forum czsami jest news gdzie piszą że chcą zrobic więcej serverów 2 or more dlatego to tak długo trwa a to że pisze ktoś o zamknięciu servera to kłamstwo ktoś wbił mu sie na acc i to napisał ip było z niemiec a ocean czy jakos tak pochodzi z chin więc wystarczy poczkekać pograjcie sobie w isro.csro/ksro

Opublikowano

Kurwa mać mogli by ten serwer otworzyć a nie w H*a lecą, widziałem na ich forum jakiś komentarz co do rzetelności oceana.

chemicalbrothersgalvani.gif
Opublikowano

Matko jedyna, trzymajcie mnie bo nie wytrzymam!!!!Ku*wa nie mozna sie zarejestrowac, bo ku*wa reg jest off!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sagan20 TO OSZUST!
Opublikowano

Jakie tu hipotezy są wogule nie wiem z kąd i tak wydaje mi sie że na zwykłym więcej zarabiali bo vis servy bo chyba są 2 są cały czas empty więc na tym za wiele nie zarobią......

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...