Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] 2014 Fractions™ Autorski plugin serwerem > 2014 Fractions™ Autorski plugin na gildie Coming soon !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jesli Plugin Bedzie Napewno Uzyje


Plugin Jest Fajny Czekam na niego chociaz moglbys zrobic factionpl

polskie komendy czyli np:

/f-/g

/f create-/g zaloz

Jesli Bedzie cos Takiego Napewno Wykorzystam

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wątpie że 'premiera' nastąpi szybko mimo to tak jak wy nie mogę sie jej doczekać. Pytałem autora kiedy plugin wyjdzie, odpowiedzi można się domyśleć.

Opublikowano

Super fajny plugin pytanie mam a czy masz może możliwość zrobienia w pluginie takiego dodatku iż jeśli jakiś gościu jest z gildi która ma enemy to jego nick nad głowa jest czerwony ???

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Coś te 2 tyg. się przeciągają. :P

Lecz mimo to czekam..

Mam nadzieje że to nie będzie taki gó*** jak FUSHA :)

Opublikowano

Mówiłem że się niedoczekacie :)

Po co autor miałby udostępniać taki plugin? Nie ma z tego żadnych korzyści.

Ach ta logika polaków... tylko my jebani polacy nie rozumiemy że czasem można robić cos z pasji/chęci a nie dla pieniędzy...

link_BBG4YpyJpFa2cjwmxVc77SkSwU2QTBS8.jp

 

Jakoś na bukkcie są setki, tysiące darmowych pluginów.... i jedyne co z tego mają to częśc z nich trochę kasy z dotacji lub ewentualnie system punktowy z curse... ale na nim fortuny nie zarobisz.

(swoja drogą ciekawe czy linków do downloadu na bukkice nie uznają na tym zjebanym forum za reflinki :> każdy download to jakiś kawałek grosza)

 

A tak bardziej do tematu... albo mu się odechciało, albo uznał że za trudne :D

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Wooow!!! Niceee!!! Tylko czekałem na kolejny temat żeby napisać - Szykuję się to i tamto a tak na prawde znowu ... będzie ^_^

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...