Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź![1.7.2/SkyBlock]*Reaktywacja SkyLandii!*[NO-PREMIUM]


ShayRocky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R


E


K


L


A


M


A







2a76unbaze0y.png



IP: skylandiia.csrv.cc


Potwory: Włączone


Liczba slotów: 20


Typ: SkyBlock


Wersja serwera: 1.6.4


Na serwerze występują pluginy autorskie


Nasza Administracja jest profesjonalna i wykształcona.


Na serwerze jest szansa że z bruku możemy wydropić diamenty lub żelazo.


Na serwerze będzie można kupić rangi takie jak Vip lub SuperVip


Vipy i S-vipy będą miały specjalne komendy i inne lepsze


sklepy do użytku.


Na serwerze istnieją sklepy i skupy w których bedziesz mógł sprzedawać lub kupować nowe przedmioty.


Wszystko mamy w 100% przygotowane.


Start serwera: 28.12.2013.r


Godzina: 13:00




f0reucgtu3ut.png



Wlaściciel: Shay_Rock


Administrator: TheHaqer


SuperModerator: PLMarcinDajrekt





fqrnjtsrbhhp.png



qv7v3t2h6i4g.png



awdgroq9p8r5.png



jom852zi1dcx.png



hryz1q8qtu1c.png



Serdecznie zapraszam wszystkich na start serwera!


28.12.2013.r godzina: 13:00!


IP: n1.csrv.pl:12546


Lub: SkyLandiia.csrv.cc !


Opublikowano

Świetna prezentacja, jest grafika i wszystko ładnie opisane.Moim zdaniem server na 100% rozwinie się i nie będzie potrzebował więcej reklam :)

JXtCefR.png


"Mamy dość czasu, jeżeli wykorzystujemy go właściwie"

Opublikowano

 

 

będą jakieś podania na moderatora lub coś ?

Tak będą, ale to po starcie serwera :)

@up

Dziękuje :) Zapraszam do dalszego komentowania !

Opublikowano

Serwer zapowiada sie naprawde ciekawie długo czekałem na takiego fajnego i atrakcyjnego skyblocka ! Na pewno wejde.

I małe pytanko - po ile będą vipy ?

Opublikowano

Jasne że zrobimy więcej slotów, chodzi głównie o to że nie chcemy żeby było 100 slotów a graczy 20 na serwerze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...