Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Sugestia Dot. dzialu Metin2


Niecodzienny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie lepiej zwykle prefiksy ale obowiazkowe ze kazdy temat musi Miec w prefiksie czy to dedyk czy nie i wlasnie typ serwera, ale w sumie jestem na tak.

sstwc.jpg

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie lepiej zwykle prefiksy ale obowiazkowe ze kazdy temat musi Miec w prefiksie czy to dedyk czy nie i wlasnie typ serwera, ale w sumie jestem na tak.

 

Te kolorowe prefixy bylyby estetyczniejsze. Do tego kolorki + segregacja wedlug prefixow. Co chwile powstaje nowy temat z dzialajacymi serverami i ich typy, ale po miesiacu / dwuch juz nie sa aktualizowane

1386175744-U112610.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dodawanie takich 'ładnych' prefiksów ma możliwość GM, dobrze by było gdyby ta funkcja pojawiła się u moderatorów i kidmoderatorów.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Na tak, ułatwiłoby to sprawę i na pewno byłoby estetyczniej.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Brednie.

 

Muszę dodać, że taka zmiana jest w planach, zobaczymy jak to wyjdzie.

Post napisany 25 grudnia, odpowiadasz 15 marca.

Serio?

 

Jestem na tak, jeśli nie byłem.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Post napisany 25 grudnia, odpowiadasz 15 marca.

Serio?

 

Jestem na tak, jeśli nie byłem.

Zobacz, że 25 grudnia również tutaj byłem... ledwo po kidzie.

http://www.mpcforum.pl/topic/1110793-sugestia-dot-dzialu-metin2/?p=9586889

Przestań się rzucać o wszystko, bo to na prawdę jest nie na miejscu, tym bardziej moderatora.

 

Wspomniałem o tym DZISIAJ, ponieważ jakiś czas temu gadałem z Miszczem, bo w MC też taka sprawa się przyda i miało coś ruszyć.

Na ten moment nie wiadomo, cytując Miszcza "zobaczymy".

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Zobacz, że 25 grudnia również tutaj byłem... ledwo po kidzie.

http://www.mpcforum.pl/topic/1110793-sugestia-dot-dzialu-metin2/?p=9586889

Przestań się rzucać o wszystko, bo to na prawdę jest nie na miejscu, tym bardziej moderatora.

 

Wspomniałem o tym DZISIAJ, ponieważ jakiś czas temu gadałem z Miszczem, bo w MC też taka sprawa się przyda i miało coś ruszyć.

Na ten moment nie wiadomo, cytując Miszcza "zobaczymy".

Nie rozumiesz co ja napisałem.

Poruszasz powyższą kwestię dopiero teraz. W momencie pisania jego posta najwidoczniej tak nie było, a Ty od razu wychodzisz z tym, że on bredzi.

 

@down

 

To było tak od razu, gosh.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Nie rozumiesz co ja napisałem.

Poruszasz powyższą kwestię dopiero teraz. W momencie pisania jego posta najwidoczniej tak nie było, a Ty od razu wychodzisz z tym, że on bredzi.

Od grudnia (bodajże 13.) kiedy przejąłem spis serwerów aktualizowany jest do dzisiaj (przedwczoraj ostatnia aktualizacja).

Wcześniej jako kid czy świeży mod nie miałem większego wpływu na dział, teraz mogę coś zwojować, więc próbuje i będę starał się o taki bajer.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

 

Na tak, ułatwiłoby to sprawę i na pewno byłoby estetyczniej.

 

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...