Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Wielka Prośba Od Kokosza - Ikonki Obok Działow


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mounthains
Opublikowano

Chlopaki, zostało jeszcze kilka działów... dacie rade ? :)

 

 

teraz to tak dziko wygląda ^^

Opublikowano

Ja jeszcze coś takiego wytworzyłem...

 

Zbanowani :

bannedv.gif

 

http://img39.imageshack.us/img39/3336/bannedv.gif

 

 

Projekty Użytkowników forum :

projekty.gif

 

http://img683.imageshack.us/img683/7800/projekty.gif

 

C++ :

91250252.gif

 

http://img17.imageshack.us/img17/1625/91250252.gif

 

 

Kosz :

kosz.gif

 

http://img59.imageshack.us/img59/6476/kosz.gif

 

 

Sugestie dotyczące forum :

sugestie.png

 

http://img715.imageshack.us/img715/1232/sugestie.png

 

 

Aplikacje na moderatorów działów :

aplikacje.gif

 

http://img101.imageshack.us/img101/8036/aplikacje.gif

 

 

Programowanie Cheatów :

cheat.gif

 

http://img682.imageshack.us/img682/1451/cheat.gif

 

 

Newsy z życia forum :

newsgf.gif

 

http://img59.imageshack.us/img59/4152/newsgf.gif

X


by Me.

Gość Mounthains
Opublikowano

Spoko po to tu jestem ;)

Jak pomagać to już pomagać :)

 

 

to rób następne ^^

Opublikowano

Ventis nawet ładnie to wszystko robisz fajnie było by jak byś zrobił już wszystkie ikonki na tym czarnym tle. Żeby wszystko pasowało do siebie.

1365881062-U68160.png

Gość Mounthains
Opublikowano

Czy potrzeba na ikony jest nadal aktualna ?

 

 

szukaj tam gdzie nie ma ^^ i rób

Opublikowano

Eee jak na razie ja nie mam niczego widocznego znaczy na wszystkich niema obrazków xD

X


by Me.

Gość Mounthains
Opublikowano

Eee jak na razie ja nie mam niczego widocznego znaczy na wszystkich niema obrazków xD

 

 

to jak ci się nudzi, to zrób cos lepszego dla metina ;p

 

*ZiomQ* prośbę też wysłuchaj

Opublikowano

Tylko wiesz nie mam pomysła...

 

@edit:

 

takie coś wykombinowałem.

Ale może będę myślał o czymś lepszym :unsure:

dfegfhg.gif

X


by Me.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...