Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Wielka Prośba Od Kokosza - Ikonki Obok Działow


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mounthains
Opublikowano

ja ci robiłem, ale nawet nie napisałeś czy dobrze, czy źle ;<

Gość Mounthains
Opublikowano

To wrzuc je tutaj, moze chlopaki beda mieli jakies sugestie.

 

 

usunąłem daaawno ^^

 

 

w miarę czasu dam próbkę

Opublikowano

ale gdy są w formacie .gif to ten cień na dole jest taki brzydki ^^ lepiej wygląda w formacie .png Czy konieczne jest zapisanie w formacie gif.

chodzi mi o to.

aiono.pngaionu.gif

po lewej png, a po prawej gif.

ex Moderator Metin2 | ex Moderator 4Story


Opublikowano

Tak muszą być w formacie gif. Rzeczywiście w edytorze, widać ogromną różnicę między gif. a png., jednakże na stronie takowa jest już niezauważalna. By móc podglądać obrazy, w ich rzeczywistej jakości polecam program IrfanView.

off

Opublikowano

up dzieki. ;)

 

kokosz proszę :rolleyes:

Aion

aion.gif

http://www.speedyshare.com/files/20947855/aion.rar

http://img210.imageshack.us/img210/1053/aion.gif

 

Rappelz

rappelz.gif

http://www.speedyshare.com/files/20947850/Rappelz.rar

http://img100.imageshack.us/img100/8083/rappelz.gif

 

War Rock

warrock.gif

http://www.speedyshare.com/files/20947842/warrock.rar

http://img525.imageshack.us/img525/2093/warrock.gif

 

Combat Arms

combatarms3.gifcombatarms2.gifcombatarms1.gif

http://www.speedyshare.com/files/20948063/combatarms.rar

http://img12.imageshack.us/img12/1741/combatarms3.gif
http://img130.imageshack.us/img130/2213/combatarms2.gif
http://img237.imageshack.us/img237/8988/combatarms1.gif

 

Call of Duty

cod.gif

http://www.speedyshare.com/files/20950019/CoD.rar

http://img62.imageshack.us/img62/7505/cod.gif

 

Counter-Strike

84023741.gif

http://www.speedyshare.com/files/20948292/cs.rar

http://img230.imageshack.us/img230/7387/84023741.gif

 

GunZ

gunz.gif

http://www.speedyshare.com/files/20950494/GunZ.rar

http://img96.imageshack.us/img96/2136/gunz.gif

 

Soldat

soldat.gif

http://www.speedyshare.com/files/20951387/Soldat.rar

http://img651.imageshack.us/img651/6513/soldat.gif

ex Moderator Metin2 | ex Moderator 4Story


Opublikowano

Pawel, wszystko super, ale cos przy kompresji szlag jakosc trafil. Luknij prosze na glowne forum i spojrz na ikonke od Aiona.

 

Upnij w jednej paczce jak mozesz

Opublikowano

Proszę bardzo..To dla Ciebie..Na początek MoH...Potem dam inne.

http://img695.imageshack.us/img695/9057/medalofhonor.gif

 

medalofhonor.gif

 

Nie do końca łapię Gimpa, więc nie jest przeźroczyste..

Opublikowano

może takie coś do Battlefielda ?

 

@arabb

 

spoko pokombinuje :) ale w grafice pr0 nie jestem :/

Opublikowano

Lenart, masz załączone psd, kazda ikonka ma wygladac w miare podobnie a nie : tutaj trojkąt, tu koło, tu kwadrat.

 

Gość Mounthains
Opublikowano

Mateq ma racje musicie dobrać kolorek ^^

Opublikowano

A dla Silkroad'a też byście coś zrobili, tak dla odnowy? :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

C++

73478354.gif

 

Zaraz skołuję coś jeszcze..i dam edita ;)

@Edit

Eeeee...Kosz xD

kosz.gif

 

Ekhm...Taaaaaaa...Może taka ikonka na bana? :lol: xDD

banm.gif

 

 

@2xDOWN

Mamy pomóc kokoszowi, a nie krytykować i wystawiać zbędne opinie +,+

Opublikowano

A ja zrobiłem na FanART.

Proszę:

 

fanartw.gif

 

http://img691.imageshack.us/img691/92/fanartw.gif

X


by Me.

Opublikowano

A ja zrobiłem na FanART.

Proszę:

 

fanartw.gif

 

http://img691.imageshack.us/img691/92/fanartw.gif

Fail. Nic nie przedstawia.

 

C++

73478354.gif

 

Zaraz skołuję coś jeszcze..i dam edita ;)

@Edit

Eeeee...Kosz xD

kosz.gif

 

Ekhm...Taaaaaaa...Może taka ikonka na bana? :lol: xDD

banm.gif

Epic fail. Wyglądają jak z painta.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Dowcipy:

dowcipy.gif

http://img237.imageshack.us/img237/5296/dowcipy.gif

 

Pogaduszki:

pogaduszko.gif

http://img109.imageshack.us/img109/9199/pogaduszko.gif

 

Zadania domowe:

zadaniadomowe.gif

http://img715.imageshack.us/img715/143/zadaniadomowe.gif

X


by Me.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...