Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowe Skype Premium o wartość 250 zł. Wygeneruj własny kod!


Calme

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To samo było w statusie 3h temu, mimo wszystko.. kto tak na prawdę będzie z tego korzystał?

Ktoś dał gotowy kod, a nie stronkę do generowania z tego co widziałem. :)

Myślę, że jak dają to po prostu trzeba brać. :)

Może mi ktoś powiedzieć co daje premium na skype? xD

Nigdy nie korzystałem z tego programu : (

http://www.skype.com/pl/premium/

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Ktoś dał gotowy kod, a nie stronkę do generowania z tego co widziałem. :)

Anonymous dawał gotowe kody, tę stronę ktoś podał w komentarzu :v

Opublikowano
Uwaga! Twoje zlecenie jest realizowane. Realizacja zlecenia nie potrwa dłużej niż 15 minut.

 

 

Noo git ^^I mam tera te skype premium na 12 miechów :)?

 

Twoje zamówienie zostało zrealizowane

Opublikowano

Anonymous dawał gotowe kody, tę stronę ktoś podał w komentarzu :v

Link nie wiedziałem, także przepraszam. :)

 

Jest to stu procentowo darmowe?

Tak, możesz później w przeglądzie swojego konta obejrzeć swoje zamówienia i będziesz tam miał informacje, że zapłaciłeś kodem promocyjnym. :)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Nie spodziewałem się tego, ale działa ;) Dziękuję bardzo ^_^

 

tdcg.jpg

Od dnia 1.11.2013r. 14:17 zobaczono moje posty licznik-56-90712-stat.png razy ;)


 


 

Opublikowano

Pisze, że pomyślnie zrealizowano itp.

Ale jak wchodzę na Skype i próbuję do siebie na telefon zadzwonić pisze, że nie mam premium...

 

 

 
 
 
 

 

 
Opublikowano

Pisze, że pomyślnie zrealizowano itp.

Ale jak wchodzę na Skype i próbuję do siebie na telefon zadzwonić pisze, że nie mam premium...

 

qyvlasn7n9by.png

 

Nie wiem jak to z tym jest, le to chyba trzeba jakoś ustawić. Sam wyczytałem, że trzeba wybrać jeden kraj do którego można dzwonić za darmo. Funkcje wypisany tutaj u mnie działają.

http://www.skype.com/pl/premium/

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Coś mi tu śmierdzi... ale kod wykorzystałem i jeszcze wysłałem na 2 inne maile inne kody, żeby mieć hajs z tego.

                           

Opublikowano

To dziwne czekam 5min i nic nie dochodzi :x

 

Jak nie dojdzie to stwórz po prostu nowy (chwilowy e-mail) i na niego wyślij kod. Sprawdziłem i można w ciągu miesiąca aktywować 1 konto Skype do 3 razy (czyli do 2016 roku) ;) Zróbcie sobie mnóstwo tych kodów, to będziecie mieli na później. Kody można wykorzystać jak coś do 30 kwietnia 2014

Od dnia 1.11.2013r. 14:17 zobaczono moje posty licznik-56-90712-stat.png razy ;)


 


 

Opublikowano

Ile się to realizuje? Ja czekam już ok. 10 min i nic. Czy trzeba F5 użyć na stronie?

                           

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...