Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Venetic.eu [Medium][Dedyk]


Gość VeneticMT2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No teraz exp jest pieknie poprawiony, system dropu z metkow miód malinka.

Naprawione maluzenstwo, extra. Sila moobow jak i bosków jest idealnie w tym momencie dopasowana.

 

 

Ciesze sie niezmiernie. Wbijac ludziska :P

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam Wszystkich graczy na serwer . Cały tydzień Eventy Drop: skarpetek , prezentów , choinek, butelek inne ciekawe eventy Organizowane przez Administracje Venetic.EU. Eventy będą włączane na przemian .

 

Zapraszamy serdecznie .

 

 

Już w najbliższy Weekend Event OX + ZUO .

 

Wszelkie informacje na FORUM SERWERA >

Opublikowano

Jakie nagrody będa z OX ?

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

Być może jakiś pet + drobne ulepki ,

 

Zapraszam Wszystkich na serwer dzieńw dzień są jakieśeventy .

 

Drop BUtelek , ZUO, Pułka świąteczne i wiele wróżnych konkursów organizoanych przez Administracje .

 

W piątek o godzinie 18:00 - Znajdź GM

ZUO o godzinie 17:00

 

zapraszamy wszystkich gorąco

Opublikowano

Mam error, Internal Error Occured przy odpalaniu clienta, probowalem i z patchem x64 i z patchem x32 i bez patcha. Co jest grane.

 

z gory dzieki

Opublikowano

Czemu z barnowej nie dropi szmaragd ?

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

Jeżeli poprawicie exp to bedzie przepiękny serwer.... bo żeby w atla 20-30 min expic 1 lvl na 83 to ja niestety dziękuję .. Bossy jadą jak nwm, siła mobów a av2 to tragedia przy full abs na nie... tyle z mojej strony.

 

Tak jak było na 1 odsłonie to tak zostało pytałem się na pw ga lub gm czy to poprawione powiedział że w 6 h idzie na expić lvl 95...

A jak nie to na pewno exp jest poprawiony i nie bedzie problemu. Dlatego nie wbiłem na serwer chociaz mialem chęci ...

Przy okazji. Illumati czy jak ci tam, znów bedzie jak na 1 odsłonie ? Na ts siedzisz 1h na tydzień, a GM'ów praca goni bo HA nie chce wbić na ts ?

Opublikowano

Czemu z barnowej nie dropi szmaragd ?

Szmaragd dropi , 2x byłem i 2x dropnał .

 

 

 

Tak jak było na 1 odsłonie to tak zostało pytałem się na pw ga lub gm czy to poprawione powiedział że w 6 h idzie na expić lvl 95...

A jak nie to na pewno exp jest poprawiony i nie bedzie problemu. Dlatego nie wbiłem na serwer chociaz mialem chęci ...

Przy okazji. Illumati czy jak ci tam, znów bedzie jak na 1 odsłonie ? Na ts siedzisz 1h na tydzień, a GM'ów praca goni bo HA nie chce wbić na ts ?

Exp od ostatniej odsłony poprawił się 2x , na zinach bardzo dobrze się expi od 95-100 wbiłem w 2h to i tak bardzo dobrze bo przy okazji robiłem eq :) Zaopatrz się w PD'ki i zobaczysz jak mykniesz z lvl . Nie zniechęcajcie się tym że na początku leci exp wolno bo jak na każdym serwerze muszą być progi lvlwoe . Od 100+ Exp leci bardzo dobrze co widać to topce. Wystarczy trochę chęci i wszystko można osiągnąć .

 

A co do Illuminatiego to on ma też swoje prywatne życie nie musi wam się tłumaczyć dlaczego go nie było z resztą były święta i wolał poświęcić czas rodzicie bo przecież ile można siedzieć przed kompem , Macie jakiś problem piszcie na forum venetica lub na system zgłoszeń tam w 100% otrzymacie odpowiedzi na wszystkie nurtujące was pytania .

 

Zapraszam na serwer. 29-12-2013 EVENT ZUO oraz 27-12-2013 Konkurs Znajdź GM'a . Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie na forum venetica.

 

Zapraszam również na Team Speak3 : VeneticMT2.temaspeak.pl

Opublikowano

Przydał by się lepszy exp na mapce 140 ale ogólnie pro jest !

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

Exp jest wystarczająco duży :) Na 125 polecam napełniać butelki expem co pó0źniej się przyda na dalszych lvl

Opublikowano

Exp dopasowany do nazwy serwera. Ponad to Administracja porządku drop jak na serwer Medium zarąbisty .

Nowości które są na serwerze są Mega .

Wszystko ładnie dropi exp/dro/ 10/10 . Prezentacja Miast 11/10 i oczywiście najważniejsze Administracja 11/10 .

Na forum i w FAQ są odpowiedzi na pytana których szukałem . Administracja zadbała o każdy szczegół .

 

Serwer gorąco polecam

 

Zapraszam na tema speaka również VeneticMT2.teamspeak.pl można tutaj uzyskać szybką pomoc od Administracji jak i poznać fajne osoby .

Opublikowano

Gram od startu i grałem na veneticu wcześniej.

Nie przejmujcie się hejtami, serwer jest dopracowany co do joty i gnoje przychodzą hejtować jak was ddosem pojechać nie są w stanie.

Wiem ze przestrzeliliście z ostatnia firma, ale tak dopracowanego serwera nie widziałem jeszcze. Wiele nowości, jeszcze więcej misji itd.

 

 

 

Ale na przyszłość pamiętajcie iż nie robi się reaktywacji bo ludzie to tuki i myślą ze jak wtedy zamknęliście to teraz będzie tak samo.

Na pewno wiecie ze jak by to ruszyło pod nowa nazwa to dziś na liczniku świeciło by 1000 online. Niestety tuki tak już maja że jak raz się zrażą ciężko ich póżniej przekonać.

 

 

Polecam serwer dla wszystkich normalnych graczy którzy chcą zagrać na zajebistym "Medium". Trochę serwerów zwiedziłem ale venetic to bajka.

Opublikowano

Tak jak up serwer na prawdę godny uwagi !

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

Już jutro OXX+ZUO zapraszamy wszystkich Serdeczne , Więcej info na ten temat na naszym forum serwera .

 

Zapraszamy również na TS3: VeneticMT2.teamspeak.pl

 

Darmowe Kanały, rangi itp .

Opublikowano

Gram od startu i grałem na veneticu wcześniej.

Nie przejmujcie się hejtami, serwer jest dopracowany co do joty i gnoje przychodzą hejtować jak was ddosem pojechać nie są w stanie.

Wiem ze przestrzeliliście z ostatnia firma, ale tak dopracowanego serwera nie widziałem jeszcze. Wiele nowości, jeszcze więcej misji itd.

 

 

 

Ale na przyszłość pamiętajcie iż nie robi się reaktywacji bo ludzie to tuki i myślą ze jak wtedy zamknęliście to teraz będzie tak samo.

Na pewno wiecie ze jak by to ruszyło pod nowa nazwa to dziś na liczniku świeciło by 1000 online. Niestety tuki tak już maja że jak raz się zrażą ciężko ich póżniej przekonać.

 

 

Polecam serwer dla wszystkich normalnych graczy którzy chcą zagrać na zajebistym "Medium". Trochę serwerów zwiedziłem ale venetic to bajka.

No tak ale my nie chcielismy sie czaic , bo obiecalismy ze oddamy kody wykorzystane na 1 odslonie i dalismy. Wyszlismy na tym jak zablocki na mydle robiac reaktywacje pod ta sama nazwa. Nie chca grac to trudno , najwyzej upadnie serwer poniewaz maszyna z czegos sie musi oplacic.

Opublikowano

Nom dokładne . człowiek chciał dobrze ale jak by nie zrobił i tak źle i tak nie dobrze . Jeżeli dalej tak będzie niestety serwer zostanie zamknięty .

Opublikowano

Faktem jest że za dużo wyszło 4fun i ludzią się w głowach poprzewracała zaraz będą chcieli serwy GM mod

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...