Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Venetic.eu [Medium][Dedyk]


Gość VeneticMT2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Ventic schowaj się ze swoimi pseudo lamusami.

be362f2acc.gif

Gęsty dym zakrył gwiazdy zniknęli przyjaciele,
zostało ich niewiele mniej niż na stole butelek.
~ Paluch

Opublikowano

Wypraszam sobie jestem normalnym graczem nie żadnym lamusem , wypraszam to sobie i proszę nie obrażać tu graczy jak i team

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

tak

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

SERWER ON?

Serwer odkad wystartowal jest ON. Przypominam iz dzis poznym wieczorkeim zakanczamy event na skarpetki i puszczamy drop choineczek.

 

Raty serwerowe: Exp 100% do jutra do 18 gdzies.

 

 

Zaprszamy !

Opublikowano

Malo ludzi nic ciekawego ... za maly drop yang

Koncz wasc wstydu ,oszczedz... W 40 min na av2 200 sztab 2kk. Fakt, moze i rekordow nie bijemy lecz z dnia na dzien sie powoli rozkrecamy. Pozdrawiam

Opublikowano

Z dnia na dzień liczba graczy wzrasta a jak widać po topce serwer się podoba bo inaczej by zrezygnowali i lv nie bili .

 

Także zapraszamy serdecznie i nie słuchajcie innych co gadają jakieś słabe opinie na temat serwer , tylko wejdźcie i sprawdźcie czy rzeczywiście jest tak jak to piszą ci pseudo "hejterz" gwarantuje wam że się nie zawiedziecie .

 

Pozdrawiam .

Opublikowano

Ludzi gra przeciętnie prawie 300 dla mnie to w sam raz

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

Z czasem ludzi będzie co raz więcej serwer ma dopiero 2 dni . te 300 osób dziennie nie jest mało ale zawsze mogło być lepiej .

Opublikowano

Z czasem ludzi będzie co raz więcej serwer ma dopiero 2 dni . te 300 osób dziennie nie jest mało ale zawsze mogło być lepiej .

Jeśli ktoś z teamu będzie chciał niech się do mnie zgłosi bo z tego co widziałem np. filmik na yt macie źle otagowany przez co tam mało ludu go znajduje :) A reszta oczywiście lepsza reklama a ludzie będą :D

zmija.jpg

Opublikowano

Drop minoi choineczek aktywowany. Pamietajcie iz wymieniacie je u mikolaja tylko jak macie 200 szt. Zapraszamy ...

Opublikowano

Dropią troszkę słabo ale może i dobrze będzie duża frajda oddać na koniec 200 choinek ;]

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

UP

Narka chlopaczku:) Wesolych swiat ci zycze przyjacielu...

Opublikowano

Wbije na serwer ma dużo nowości będę grać Wojem Body :) nick : FabaraK myślę że serwer postoi bo warto wejść. &_&

Opublikowano

Wbije na serwer ma dużo nowości będę grać Wojem Body :) nick : FabaraK myślę że serwer postoi bo warto wejść. &_&

Postoi napewno, juz kilkanascie atakow ddos odbitych. Nioe daja rady ddos to hejtuja xD

 

Zapraszamy na serwer serdecznie. Dzis w nocy bedzie przerwa na update , zwlaszcza sila moobow, exp, drop metiny.

Opublikowano

Jeżeli poprawicie exp to bedzie przepiękny serwer.... bo żeby w atla 20-30 min expic 1 lvl na 83 to ja niestety dziękuję .. Bossy jadą jak nwm, siła mobów a av2 to tragedia przy full abs na nie... tyle z mojej strony.

Opublikowano

Jeżeli poprawicie exp to bedzie przepiękny serwer.... bo żeby w atla 20-30 min expic 1 lvl na 83 to ja niestety dziękuję .. Bossy jadą jak nwm, siła mobów a av2 to tragedia przy full abs na nie... tyle z mojej strony.

Sluchaj dzis specjalnie sprawdzalem atlantyde na 97,98 i przy tych ratach + ten 3 dniowy bonus expa ktory dostal kazdy kto sie zarejestrowal przed startem wyszlo mi jakies 5% za spota. To jak wy to bijecie? Bedzie podciagniety exp abyscie nie plakali. Bedzie poprawiony drop z metinow znacznie, i inne sprawy ktore mam spisane. Dzis kolo 24 przerwa techniczna na update poprawek.

 

Serdecznie zapraszamy kazdego kto ma ochote zagrac na czyms innym niz wszystko.

Opublikowano

Nie chodzi mi o to , że dałeś ludziom expa przed startem,,... pomyśl o tych co zaczeli teraz.. , i nie mów , że bedziemy płakali bo exp leci jak na hard medium a nie, drop fajnie ustawiłeś , że stalki itp z metkow 30+ to jest super i za to cię podziwiam, ale z expem chcesz czy nie leci do bani, i nie pisze tego żeby ludzi zniechęcać tylko żebyś przejżał na oczy bo serwery (niby są od graczy dla graczy) ale jakbyś miał grać na takim to byś poszedł w piz***..

 

 

Przepraszam cię za moją szczerość. Poprostu chciałbym żebyś przejżał na oczy. Dziekuję . a moja propozycja jest taka żebyś zrobił utrudnienie minimalne na 150+ z expem a nie odrazu ..

Opublikowano

Kilka znacznych poprawek wprowadzono na serwer w nocnym update.

 

 

Zapraszamy serdecznie !

Opublikowano

Drop oraz exp są tak zmienione że już lepiej być nie może . Zapraszamy na serwerek już wkrótce nowe eventy .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...