Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Easy] Eloth.pl , Start 21 Grudnia, powiew świeżości w świecie Metin2


RealMetin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mod;



medium-title.png

gpmt2-Procesor.png
Xeon
gpmt2-Pamiec%20Ram.png
32GB
gpmt2-Lacze.png
1gpb/s

gpmt2-Strona%20Glowna.png

http://eloth.pl/
gpmt2-Rejestracja.png


http://eloth.pl/?page=register
gpmt2-Item%20Shop.png


http://eloth.pl/?page=downloads

gpmt2-Client.png

Wkrótce
gpmt2-Latka.png


brak
gpmt2-Skan%20Latki.png


brak

gpmt2-Na%20Start.png
na_start.png
gpmt2-Handlarze.png
handlarze.png
gpmt2-Bony.png
1-5, 6-7
gpmt2-Ulepszacze.png
ulepszacze.png
gpmt2-Exp.png
x 500%
gpmt2-Drop.png
x 500%
gpmt2-Yang.png
x 500%

gpmt2-Administracja.png
[GA]Elo
[GA]Ciastek


gpmt2-Od%20autora.png
Od autora



medium-title.png

informacje.png


txt-info.png


linki.png


Strona Główna:

http://eloth.pl/

Rejestracja:

http://eloth.pl/index.php?page=register

Pobierz:

http://eloth.pl/index.php?page=downloads

nastart.png


login_bg.png


na_start.png\


handlarze.png


handlarze.png


gm.png


mnich.png


npc_additional.png

inne.png


bonusy.png


staty_zabojstw.png


zwierzaki.png


zwierzaki.png

pet_system.png


bronie.png


woj-onehand.png


bronie_1_r.png


woj-twohand.png

bronie_2_r.png


daggers.png

bronie_ninja.png


weapons-sura.png


bronie_sura.png


ulepszacze.png


ulepszacze.png

expowiska.png


mapy1.png


kostiumy.png


kostiumy.png


pytania.png


pytania.png


team.png


team.png


sign.png


sign.png


sign1.png


weryfikacja.png


1.png


2.png


Zapraszamy do rejestracji na serwerze oraz na forum (link na stronie).


Wszelkie elementy graficzne użyte w prezentacji są zastrzeżone prawami autorskimi.

Bezwzględny zakaz kopiowania całości lub części grafik.

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zajebisty serwerek, polecam Ciastka o ile to ten Ciastek, serwer fajny taki Easy z urozmiaceniami.

Napewno zagram.

 

- Skąd Bronie 75?

- Będą Rosy na Magię?

- Jak skille?

 

Edit: Proszę o odpisanie PW.

Opublikowano

Co do serwera to na 100% zagram o ile będzie naprawdę easy, a nie medium przeplatany z hardem...

 

Nie wiem jakie są Twoje oczekiwania co do wymarzonego serwera, jednak musisz wiedzieć, że w dzień wszystkiego nie zdobędziesz. "Easy" nie oznacza z miejsca serwera gdzie wszystko leci na szalone itd. Cel gry trzeba zachować, bo gra z 250 lvl w 3 dni albo full eq w 3 dni to nie gra, tylko strata czasu (takie serwery padają jak muchy), no chyba że wprowadzić płatny reje jak 4funmt2 ;P.

Opublikowano

Polecam dodanie czegoś dla szmanów, oraz pokazanie zbroi i biżuterii.


 

 


tumblr_madu89TzVX1rt9tk6o1_500.gif

 
 
 

Members|ProUser|Postmaker|

Opublikowano

 

To ze ekipki z 75 jest mega ! bo nawet jak wbijesz maxa to dalej bedziesz mogl robic lepsze UM/SR

 

 

właśnie gorzej lepiej mieć jedno bron do pvp a drugo do expa :D. Niech bronie od 65lvl wejdą i będzie miazga . Ponieważ wiele ludzi odstrasza um/śr

bk0ZyMF.jpg

Opublikowano

Mnie akurat przyciaga UM/ SR ! niech zostawia

 

 

dla was łatwiej zrobić jedną bron, a inni moze wola sobie zrobic 20+ um i z duchowego bić konkret, a nie mental bd słaby , body tez. A tak to body moze zrobic duze SR, mental duze UM kazdy ma rowne szanse :) a nie jak z 1 bronia ze malo z hitów duzo z spelli itd

Opublikowano

Kurcze, dlaczego muszą być epiki z 75 lv? Lepiej jest tak jak kolega wyżej napisał, kiedy jedna broń jest do PvP a druga do Expa. Mnie odstraszają trochu takie serwery, ale spróbować można.

Tak btw. Może jakieś zbroje i bronie dla szamana? Bo albo jestem ślepy, albo ich nie ma.

Opublikowano

Kurcze, dlaczego muszą być epiki z 75 lv? Lepiej jest tak jak kolega wyżej napisał, kiedy jedna broń jest do PvP a druga do Expa. Mnie odstraszają trochu takie serwery, ale spróbować można.

 

Tak btw. Może jakieś zbroje i bronie dla szamana? Bo albo jestem ślepy, albo ich nie ma.

 

Przecież to i tak u NPC kupujesz, wiec w czym problem czy broń zrobisz z 65 lvl czy z 75 lvl? Level to nie problem bo 75 to kilka minut roboty.. a bronie robimy z 75 bo są średnie.

 

Oficjalny klient Eloth jest już dostępny do pobrania, link: http://eloth.pl/index.php?page=downloads

Polecam pobierać teraz, bo w dniu startu transfer może być przeciążony!!!

 

Proszę przetestować czy all działa, błędy zgłaszać bezpośrednio do mnie :)

Opublikowano

Serwer zapowiada się zajebiście. W zapowiedzi brakuje mi tylko tabeli z bonami i pytanie Czy bs będzie wbudowany?

Opublikowano

Po tylu latach ujrzałem wreszcie nowy serwer easy z texturami 2k10 <3 Prawdopodobnie zagram. A ten topór na woja to do nie go nie pasuje bardziej dla szamana.

Opublikowano

macie może serwer ts'a??

 

i w ile wbije max lv?

 

czytaj prezke

 

Gdzie sa bronie dla szamana?? I dlaczego wojownik ma jedna bron dla szamana (ten dzwon,topor)

 

Nie zrobiłem ss broni Szamana, prawdopodobnie zapomniałem .. Ten topór to nie jest dla szamana, bo szaman używa dzwonów albo wachlarzy, a nie toporów.. Toporów/Mieczy używa postać walcząca wręcz czyli Wojownik w przypadku Metina . Pewnie ta broń zamienie.. i tak jest na początku więc szybko się jej pozbędziesz.

Opublikowano

 

Mnie akurat przyciaga UM/ SR ! niech zostawia

 

 

dla was łatwiej zrobić jedną bron, a inni moze wola sobie zrobic 20+ um i z duchowego bić konkret, a nie mental bd słaby , body tez. A tak to body moze zrobic duze SR, mental duze UM kazdy ma rowne szanse :) a nie jak z 1 bronia ze malo z hitów duzo z spelli itd

 

 

 

Jeśli bronie bd od 75 to PVP będzie na 1 max 2 skille... nie można bd nawet dobrze pobawić się z PVP szanowna administracjo przemyślcie ten błąd jaki popełniłaś :D .

 

p.s Ci którzy nie chcą broni na 75 pisać do Admina serwera na PW może coś wskóramy ;]

bk0ZyMF.jpg

Opublikowano

No serwer fajny ale te epiki z broni 75 odstraszają strasznie, weź teraz i mieszaj tydzień 20+ um... No ja podziękuje,powodzenia.

67ba115e66b3.png

Na każdym serwerze możecie znaleźć mnie pod nickiem   QuattroPorte .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...