Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy youtuber nagrywający Minecraft


MrPiter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Głównie wichu1993,uwielbiam techniczny minecrfat więc on jest moim nr 1. Co do innych,kwestia gustu,zasadniczo jak ktoś dobrze nagrywa,ma przyjemny głos to warto poświęcić kilka minut na obejrzenie jego pracy.

Opublikowano

minecraftblow,mandzio,rezi,skkf,pingwin,multi i roxmb

a77ax to też mój nick z minecrafta

 

mca.png

Zawsze do postów mi reklamy doklejają.

Arcymistrz
Opublikowano

 

 

JJay

To on wrócił na YT?

 

@top

 

Madzia, skff, Burak - głównie tych, tylko wtedy gdy mam ochotę.

 

Tak samo nie widzę przełomu blowa, mandzia czy reziego.

Opublikowano

ja to JJayJoker, CTSG, Wichu1993, craftshad, oraz "the making of" deltoro85
szczególnie tera to crafshad i jego seria minecraft czas( horror 2 sezony, 3 w czerwcu) i the making of minecraft czas deltorra mozna sie posmiac :D

Opublikowano

Pingwin,Nolif666,RoxMB,SKKF,Czułek.

łatwo nabijać posty hehehehe i nie będzie warna.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Głównie ekipe z mc.skkf.net typu Dnku, Mironq mrpalkia1111,adidubstepmusic itp.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Ja to lubię TobyGames,MinecraftBlow i MultiGameplayGuy :D


A i jeszcze lubię Brema :)

xWilczek-Minecraft,League of Legends i inne!

Opublikowano

Witam. Chciałem się dowiedzieć jakich Wy youtuberów lubicie, oglądacie.

Ja głównie oglądam:

skkf, bremu, nolif666, rezi, pingwin, buraczekcebulaczek, iroll, krzema, cichywuj, psp

Moim Zdaniem Madzik89 Jest Najlepszy Youtuberem i Vertez Kto Sie zgadza Pisze koko

Opublikowano

Ja zawsze mam beke oglądając Brema <3 (Kanał: Bremu) Kocham oglądać Remka, który zajebiscie buduje <3 (Kanał: reZigiusz) Mandzio który wredna krową jest zabija Blowka Deadpoola, branego za Spidermanka <3 (Kanały: Mandzio, Blowek) Masz problemy z modami idź do Delita wiernego pomocnika <3 (Kanał: iDELTI) Oczywiście oglądnij se jeszcze Multiego co jego Laski skaczą na rakietach <3xD (Kanał: MultiGameplayGuy) xDDD

Opublikowano

Nikogo, nie wiem jak można oglądać jak inni grają w grę skoro samemu można w nią pograć, no chyba że jest się debilem i nic nie umie.

A "beka" to zawsze na ts jest :D

Jedynie z minecrafta to oglądam poradniki do modów/pluginów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...