Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Co sądzicie o nerfie Lee Sin'a?


skejtjan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Konkretnie chodzi mi o nowy patch w którym mają zmienić jego W żeby nie dawało tarczy minionom. Jak dla mnie jest to nie potrzebne. Jak jest wasza opinia na ten temat?

Jeżeli pomogłem daj "Lubię To" i 5 na profilu :)

Opublikowano

Dawanie tarczy na miniony chyba osłabi jego możliwości ucieczki, no chyba że dalej będzie doskakiwał tylko nie będzie dawał tarczy, to akurat będzie niewielka zmiana.

Opublikowano

Kolejnie nerfienie slabych postaci .:(

 

MOJE MAINY LEE i NIDALEE ..

 

NIDDALE NERF Q teraz to nie to samo co kiedys 0,0

A le bez tej tarczy na miniony bedzie gownem.
bo ona gowno dawała do defa, ona bardziej sluzyła jako moblinosc

Best%20Niddale%20EU_eune_76_6_logo.png
Opublikowano

Nie rozumiem was, jak bardzo można nie umieć czytać??

W nawet nerfa nie dostanie tak naprawdę, ponieważ tarcza na warda i creepa zniknie ale sam doskok zostanie.

Opublikowano

zadnej odczuwalnej zmiany nie ma .. doskok jest caly czas tylko nie daje tarczy minionom.

pierwszasygnaturad.jpg

Sygnatura zrobiona samodzielnie.

Opublikowano

Dokładnie, miniony mogą na tym stracić, ale nie słyszałam aby nad tym tak strasznie ubolewały...

Opublikowano

Po co miniony mają mieć tarczę ?Nie straci mobilności ani niczego,wg. mnie ten "nerfik" to tylko mała zmiana ;)

Opublikowano

Nie wiem jak można być takim osłem, żeby nie potrafić czytać a wypisywać na forum takie bzdury. Sam doskok zostaje, creep tylko nie dostaje tej tarczy, którą normalnie dostaje champ bądź sam Lee Sin.

Imo mała zmiana

Opublikowano

Zamykam bo zbyt duży spam się robi.

 

NERFA NIE DOSTAŁ.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...