Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Return] NabMS [Odin Source][Low-Rate]


Simpson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rejestracja: KLIK

Client: DOWNLOAD v55

Rate: x150/x120/x10 Exp/Meso/Drop

Max. graczy online: 25

GM'owie: Simpson; Wojtasek; Kornik

Sieci Hamachi: NabMS/123 ; NabMS2/123 ; NabMS3/123 Nazwa/Hasło

NPC info:

Cody - Job Advancer (2nd, 3rd, 4th)

Duey - Skill Max

Gachapon

Fredrick (FM) - Smega i potki na Att/M.Att, Gacha Ticket, Orbis Rock Scroll (aby mozna było wyjść z El Nath i Aqua), EOS Rock Scroll (Aby wyjsc z Omegi ;P), Summoning Rock, Magic Rock.

Mong from Kong (Kerning) - Starsy

Mos (Leafre) - Bronie na 100lvl

Nana (P), (H), (E), (K) - sprzedają weapony dla poszczególnych jobów

Mia (Henesys) - Maple Itemki na 64lvl

Icebyrd Slimm (NLC, obok stacji) - teleportuje tak samo jak Spinel (zeby nie było problemow z wyjsciem z NLC...)

Bedą ciągle dodawane...

 

Cash shop działa tak jak na gMS.

Opublikowano

skoro żaden serv on z których gram to wbije tu i to jest 12/7 czy coś mógł byś podać dokładniejsze godziny ?

Kto, kurwa śmiał edytować moją sygne, ja sie pytam?

Opublikowano

napewno wbije. klopocye mnie tylko klopocze mnie jedna rzecz... po co duey maksuje skile 4th job ? nie lepiej dodac skill book do sklepu i samemu wbijac lvle i skile niz miec je wymaksowane na 120 lvlu...

?

 

w jaki sposob mozna zdobyc maple itemy na 64 lvl ? ;] - wybaczcie za noobowskie pytanie ;]

 

@Edit

proponuje dodac do sklepow scrole 10 i 60% za 3 - 10m [nie wszystkie bo za duzo roboty tylko te najpotrzebniejsze typu:

overall luk dex str int

wapoeon - wszystkie

cape - str dex luck int

shoes - jump

gloves - att dex

 

i to chyba wszystkie

z doswiadczenia na innych serwerach wiem ze zawsze jest za malo scroli na silniku odin'a :]

 

a i fajnie by bylo jakby byl jakis NPC teleportujacy do wybranego miasta bo niebardzo chce sie biegac z el nath do orbis jezeli nie masz scroli nie mowiac o innych miastach ;]

Nie podaję nicków z GMS, EMS.. Ponieważ nie ufam niektórym na mpc ;]

NP. DzinX "-_-

znajac nicki twoich postaci jestem w stanie wniknac do twojego umyslu i je okrasc ^^ Żenada ^^

Opublikowano

ja bym proponował Cody'ego ponbieważ on jest w el nath i orbis w większości miast on jest.

Kto, kurwa śmiał edytować moją sygne, ja sie pytam?

Opublikowano

nie wiem czemu ale nie moge sie podłączyc przez hamachi bo jak naciskam dołącz to nic sie nie dzieje i nie moge tez utworzyc nowej sieci cos musialo sie popsuc :/

 

@up

 

Problem polega na tym że przeinstalowalem juz go i nic nie pomogła pokazuje mi ze ciagle mam to samo ip a jak sprawdzam jakie mam to mam inne niz na hamachi ://

Opublikowano

@UP

moja rada przeinstaluj hamaka standardowa czynnosc.

@2xUP

obojetnie jaki byle by byl we wszystkich miastach :] a mozna zrobic jak na criticalu trade ->> przenosi cie na FM a tam znam "EXIT" przenoszacy cie gdzie chcesz :]

 

p.s. powi mi ktos skad wylootowac maple itemy na 63 lvl na ver 55 ?

 

@DOWN

Domagam sie o warna dla pana nizej poniewaz nie czyta on tematu gdyby go czytal napisal by zgadzam sie dzinxem powinienes dodac scrole

jak mozna tak spamic ! czytac kurwa tematy nie chce sie wam ?!

Nie podaję nicków z GMS, EMS.. Ponieważ nie ufam niektórym na mpc ;]

NP. DzinX "-_-

znajac nicki twoich postaci jestem w stanie wniknac do twojego umyslu i je okrasc ^^ Żenada ^^

Opublikowano

Hmm... Moim zdaniem powinnenes dodac shop ze scrollami u fredrica w fm i zeczy na 70 lvl to bardzo ulatwilo by gre. Chodzi o scrolle np overal str gfa att gfa m att itd. wystarczyly by na bronie ale to zalezy od Ciebie.

<<<<<<< EMS >>>>>>>>

5x Hunter nick: Nales --> Sleep

6x Page nick : Cord --> Sleep

7x Mage I\L nick: Emglo --> Sleep

 

 

To nie jest zwykle Forum, to jest MPCFORUM.

Opublikowano

zasadniczo jezeli hosta nie ma na hamachi to nie mozna odpalic strony wiesz ? tak jest zawsze :] i nie zadawaj takich glupich pytan... ;p

 

@UP

jak simpson bedzie na hamachi

Nie podaję nicków z GMS, EMS.. Ponieważ nie ufam niektórym na mpc ;]

NP. DzinX "-_-

znajac nicki twoich postaci jestem w stanie wniknac do twojego umyslu i je okrasc ^^ Żenada ^^

Opublikowano

Z gory przepraszam za nieobecnosc... Mialem problemy z routerem.

 

Na razie nie mozna sie zalogowac, problem z przekierowaniem portów na Liveboxie ;/ Postaram sie jak najszybciej naprawic.

 

Pytania? GG 1865183. Tylko prosze, nie piszcie "serwer online?" "kiedy bedzie serwer?" "skonczyles juz?" itp. Im bardziej bedziecie zawracac dupe, tym dluzej bede naprawial.

 

@Edit

Strona do rejestracji juz dziala.

 

@Edit2

Juz chyba wiem w czym problem... Trzeba mi 1 osoby do małego testu. Pisac GG - 1865183

Opublikowano

Sorry za double posta, ale musze. Chce zeby kazdy to info zobaczył

 

Serwer już działa! Wymagany jest jednak nowy klient: Juz niewazny

Do godziny 20:00-20:30 moga byc lagi

Opublikowano

eh. szkoda ze mega tubi autobanuje bo jak mam rozdawac te punkty to mi sie odechciewa. trudno ;] poczekamy do nastepnego serwera ktory moze bedzie tak dobry i nie bedzie autobanowal za tubi

Nie podaję nicków z GMS, EMS.. Ponieważ nie ufam niektórym na mpc ;]

NP. DzinX "-_-

znajac nicki twoich postaci jestem w stanie wniknac do twojego umyslu i je okrasc ^^ Żenada ^^

Opublikowano

ty nie wiesz o tym że ja bez tubi szybko rozdaje punkty w jedna sec poszło jakieś 70 punktów na nie których serwach tak jest.

Kto, kurwa śmiał edytować moją sygne, ja sie pytam?

Opublikowano

Aby moc grac musicie sciagnac kolejnego klienta... Z tamtym dalej były problemy

 

DOWNLOAD

 

 

@DzinX

Nie dostales bana za tubi, tylko za Item Vac'a! To sa 2 rozne hacki... Tubi bylo poza tym od razu w kliencie... Poza tym to nie jest jakis exp x1500 zeby bylo 300 statow do rozdania...

Opublikowano

Nie wiem czemu ale jak próbuje odpalić klienta to wyskakuje mi error

 

Microsoft visual C++ Runtime Library

Rutine Error!

Program: C:\Nexon|MapleStory\NabMS.exe

Abnormal program termination

 

Help me Pl0x ;(

 

Opublikowano

Rozwiązanie

W celu obejścia tego problemu należy skorzystać z następujących metod w podanej kolejności.

 

 

Usunięcie oprogramowania AOL

1. Kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Ustawienia, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania.

2. Kliknij dwukrotnie ikonę Dodaj/Usuń programy.

3. Na karcie Instaluj/Odinstaluj kliknij oprogramowanie AOL, kliknij przycisk Dodaj/Usuń, a następnie wykonaj odpowiednie kroki w celu usunięcia tego oprogramowania.

4. Powtarzaj krok 3 dla dodatkowych wystąpień oprogramowania AOL aż do chwili, kiedy wszystkie składniki oprogramowania AOL zostaną usunięte.

 

BTW http://support.microsoft.com/kb/316512/pl

 

 

ZARAZ PRZETESTUJE JAK COS SIMPSON TO ZNALAZL

@down ja tez ale sprawdz ta strone (up)

Wiesz co ci powiem głupi skurwysynie ?? Moja mama dobre ciasta robi :]

 

eMs

rukiazj3.th.png suzumiyaharuhinoyuuutsukh8.th.jpg 12566620050620124711dj7.th.jpg elfenlied17qh6.th.jpg fsn00024pp2.th.jpg

 

284239619.png

 

Suzumiya Haruhi No Yuuutsu the best anime of my life !!

 

 

Masz Athisa gg ? To sie ciesz bo ja też mam :P

 

 

Opublikowano

Tylko że ja nie mam takiej zakladki jak Instaluj/Odinstaluj

 

 

Kurde no nie umiem zbytnio tego zrobic bo nie mam tego instaluj/odinstaluj pomóżcie ;(

 

 

Na tek stronie jest identycznie jak tutaj Dittex pomóż jak ty to zrobiłes :/

 

 

Jakby ja mam windowsa nie wiem czy ktos takiego ma nazywa sie "Tweaked XP"

 

 

Ja nie znalazlem tam zadnego oprpgramowania AOL szukalem na Dysku nie ma ://

Opublikowano

Na razie nie mam czasu popracowac nad tym błędem (a wina to oczywiscie znowu zły klient). Na razie musze załatwic pare spraw. Wytrzymajcie jeszcze z 40-50minut.

 

@Edit

Troche spoznione info.

Serwer juz od jakiegos czasu dziala, dodalem troche NPC. Aby sie połączyc musicie sciagnac nowego klienta... ;/ (download w 1 poście)

Opublikowano

Wie ktoś co z serwerem? Bo mnie rano nie było i może o czymś nie wiem :/

945be9e2a6c17df7med.jpg

 

 

<Najs> idziesz sobie ulicą i daleka widzisz dwie panny emo co idą za ręke, myślisz - lesby

<Najs> gdy podchodzisz bliżej okazuje sie że jedna z nich to chłopak. a więc parka emo, spox

<Najs> ale jak podejdziesz jeszcze bliżej, to okazuje się że to drugie to też facet. geje. emo są niezwykli :D

 

Życie..

Opublikowano

Ale ludzi nie będzie! jeżeli nawet ktoś sie zaloguje czeka 4 h i nic sie nie dzieje to wtedy olewa:( I serw musi być On tak jak 1 dnia wtedy ludzie będą sie zbierali :/

 

 

Jest nas 7 na hamachi Online Simpson dostępny na gg nie odpowiada i serwera nie włączy pewnie. Ilu nas ma być??

 

Nie mam nic do ciebie ale jeżeli prowadzenie serwa ci sie znudziło to powiedz.

945be9e2a6c17df7med.jpg

 

 

<Najs> idziesz sobie ulicą i daleka widzisz dwie panny emo co idą za ręke, myślisz - lesby

<Najs> gdy podchodzisz bliżej okazuje sie że jedna z nich to chłopak. a więc parka emo, spox

<Najs> ale jak podejdziesz jeszcze bliżej, to okazuje się że to drugie to też facet. geje. emo są niezwykli :D

 

Życie..

Opublikowano

Jakies problemy hamachi ma bo nie chce sie do servera mi polaczyc.

<<<<<<< EMS >>>>>>>>

5x Hunter nick: Nales --> Sleep

6x Page nick : Cord --> Sleep

7x Mage I\L nick: Emglo --> Sleep

 

 

To nie jest zwykle Forum, to jest MPCFORUM.

Opublikowano

Serwer online!

945be9e2a6c17df7med.jpg

 

 

<Najs> idziesz sobie ulicą i daleka widzisz dwie panny emo co idą za ręke, myślisz - lesby

<Najs> gdy podchodzisz bliżej okazuje sie że jedna z nich to chłopak. a więc parka emo, spox

<Najs> ale jak podejdziesz jeszcze bliżej, to okazuje się że to drugie to też facet. geje. emo są niezwykli :D

 

Życie..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...