Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-=| mc.ProCrafters.pl |=- [1.7.3] Serwer Hardcore! [GILDIE] [AUTORSKIE WTYCZKI] [STATYSTYKI] [WWW] [RANKING] [YT'berzy]


#MasterPepcio

Wersja.  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wersja?

    • 1.6.4
      31
    • 1.7.2/1.7.3
      18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1386082382-U1055651.png

Drogi graczu gry Minecraft, szukasz dobrego serwera gdzie będziesz mógł zagrać z znajomi?

Inne serwery nie podołały Twoimi wymaganiami?

Nasz serwer jest zupełnie inny!

Zagraj u nas a nie pożałujesz; posiadamy wiele autorskich pluginów zaczynając od

chatu kończąc na gildiach,

Dołącz do serwera, przeżyj przygodę w trybie HARDCORE

DROGI GRACZU CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

1386082134-U1055651.png

Typ Serwera: HARDCORE

Dlugość Bana: 24 godziny

Sloty: 100+

Administracja: MasterPepcio, maciekmer

IP: mc.ProCrafters.pl

1386082500-U1055651.png

GILDIE

1386083063-U1055651.png

Jako jeden z nielicznych serwerów

posiadamy autorski plugin na Gildie,

który napewno wam się spodoba

(inny niż w poprzedniej edycjii)

SYSTEM DROPU

1386083197-U1055651.png

Posiadamy autorski system dropu,

nasz system dropu wzorowany

był na systemie z MCHC, lecz

jest on o wiele inny!

MAGICZNA POTKA SPAWNU

1386083670-U1055651.png

Na serwerze dajemu graczu możliwość craftowania potki,

którą wypijając teleportuje Cie na miejsce spawnu!

MAGICZNA POTKA NETHER'u
1386084061-U1055651.png

Jak już wiele osób wie,

netherem da się kopiować

itemy!, nasz serwer troche to

zmieni i aby dostać się do netheru musisz wypić potke

"netherową"

RANKING

1386084265-U1055651.png

Na naszym serwerze,

posiadamy własny system

rankingu, dla gracza

dostępne są komendy

/top, /ranking

TNT

1386084755-U1055651.png

Myslaleś że na naszym serwerze

Zamki będą nie do zdobycia?

Tnt u nas rozwala: obsydian, wode, lave!

WYMIANA NA TABLICZKACH

1386084891-U1055651.png

Nie musisz martwić się już o kradzież

itemów, posidamy wymiane na tabliczkach!

WWW

1386085017-U1055651.png

Nasze Gildie, podlączone są z baza MySQL,

Na stronie WWW znajdziesz liste istniejsących

Gildii!

1386084379-U1055651.png

Serwer ProCrafters.pl oparty jest na tematyce HARDCORE z dodatkowym systemem gildii.

Jeśli szukasz dobrego serwera na którym będziesz mógł w gronie znajomych pograć?

Na naszym Serwerze czekają na Ciebie wyzwania, walki, niezapomniane przygody,

niezliczone godziny świetnej zabawy!

Jesteś gotowy na przygodę i powrót w zupełnie odmienionej

formie serwera mc.ProCrafters.pl!

> Start: Grudzień 2013!

> IP: mc.ProCrafters.pl

> Autoryzacja: NON-PREMIUM

> Wersja: 1.7.2

1386084455-U1055651.png

 

 

1386101127-U1055651.png

1386101509-U1055651.png

Wiecej za chwilke! ;)

 

1386084568-U1055651.png

Najlepszy serwer Wojny Gildii?


Sprawdz! - mc.proCrafters.pl

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam, znowu upadnie jak poprzednia wersja.

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

Nie polecam, znowu upadnie jak poprzednia wersja.

 

Crysis, gwarantuje Cie ze nie padnie, i poprzednio nie padlo lecz byly testy beta serwa :)

Wszystkie VIP,y zakupione podczas bety beda odnowione :>

PS. Jutro dam screeny badz filmik z nowych autorskich pluginow; spawn & netheru :>

 

Pozdrawiamy, administracja :)

Najlepszy serwer Wojny Gildii?


Sprawdz! - mc.proCrafters.pl

Opublikowano

Zapowiada się fajnie, na pewno zagram :)

Dziekuje serdecznie za komentarz :>

Jutro dodam naprawde duzo screenow z serwera :)

PS: Poszukujemy budowniczego; kontakt skype - jacogaming

Najlepszy serwer Wojny Gildii?


Sprawdz! - mc.proCrafters.pl

Opublikowano

Zagram napewno, a miałem nadzieje że oddaci mi mojego seta z unb 3 ;d

@ Crysis beta testy trwały dłużej niż twoja edycja więc się nie czepiaj :D

Itemy z bety nie zostaja, tylko rangi specjalne Vipy.

Najlepszy serwer Wojny Gildii?


Sprawdz! - mc.proCrafters.pl

Opublikowano

Jeśli znowu ma paść po lekkim ataku botów, to nie ma się co cieszyć z startu ;)

Za drobną opłatę moge Wam przetestować czy boty nie wejda na serwer + jak wejdą to dam zabezpieczenie.

No i oczywiście, sprawdze różne opcje ;) W tym timeouting, i flooding :)

Więcej info na pw.

giphy.gif

Opublikowano

Przepraszam za post (włam na konto)

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

Powiedz swoim kolegom jak mnie prosiłeś na skype o ranking ;)

SS'y w spoilerach ;)

 

 

eulkea.png

 

 

2yvq5pt.png

 

 

169rbya.png

 

Ktoś chce więcej ss'ów? Pisać na pw ;)

Nie powinienes publokowac tych ssow.

Ty tez pewnie nie jestes swiety i jest ktos, by Cie osmieszyl.

 

Pepcio zle zrobil, tak wlasnie sie wybiera administracje na serwerach :)

Opublikowano

@UP

No skoro to są obrazki z wycinkami rozmowy, po dwa zdania, to wątpię... ;)

 

Sprawa rozwiązana.. ;)

;)

Najlepszy serwer Wojny Gildii?


Sprawdz! - mc.proCrafters.pl

Opublikowano

serwer jest oN?

Wpisując ip ,,mc.ProCrafters.pl" wyskakuje mi serwer 10 slotowy z wl on

 

Na tym serwerze ogarniamy, w dzień startu oczywiście wszystko bd w normie, nie usuwaj IP ;)

Pozdrowiamy ;)

Najlepszy serwer Wojny Gildii?


Sprawdz! - mc.proCrafters.pl

Opublikowano

 

pewnie probowal ddosowac tak jak kazdy inny serwer

 

mowa o avaterysie

 

Nie no, takie posty mnie po prostu rozbrajają, że aż muszę zabrać głos.

Czy Wy naprawdę myślicie, że ja nie mam co robić tylko wykonywać ataki na jakieś losowe serwery minkraftów?

Kurwa mać, Pepciowi życzę jak najlepiej, do jego serwera nic nie mam, pomimo, że kiedyś zaszedł mi za skórę dość poważnie. ;-)

Żadnych ataków nie wykonuję i wykonywać nie będę, bo w przeciwieństwie do jakiś innych kretynów mam mózg, wiem jakie mogą być tego konsekwencje i nie chodzi tutaj o konsekwencje prawne, a o niszczenie pracy cudzych osób. Sam tego wiele razy doświadczyłem i nie jest to nic miłego, dlatego skończcie pieprzenie o tym, że ddosuje, że coś tam. Nigdy nikomu nic na złość nie zrobiłem, a co wejdę w jakiś losowy temat takie kretyńskie posty.

Ludzie, litości...

 

Pozdrawiam. ;)

1385994001-U1054196.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...