Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mc-wojna.pl ● GENERATOR 1.7 ● Non-premium ● 1.7.2 ● Frakcje ● Autorskie pluginy ● Itemy co respawn!


iKrzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serdecznie was zapraszam na ten serwer !!

Gram na nim z przerwami od około 2 lat.

Nigdy nie ma lagów wporzadku administracja i co najważniejsze pomaga nowym gaczom !!

Serwer jest dobry dla gaczy lubiących wojny gildi, bo są naprawde epickie :D

A co do spawna jest idealny po co większy do survivalu. Znajdują sie na nim najważniejsze rzeczy :)

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na serwerze nie ma wogóle lagów, mamy już za sobą... :D wojne gildi, a laga nie było.

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

Właśnie coś mi nie działa wejść nie moge a pisze że 8 osób gra. Jakis bład Java Exception :)

Jak znam życie to tymczasowy bład, gdyż iKrzysiek pewnie wgrywa coś do serwera aby uprzyjemnić nam gre :)

Jak narazie bład ten trwa od 8:40 jakoś. :)

Licze że go szybko naprawi :P

Pozdrowionka

Gottwalder z Gildi Trolle (Elita pierwszej edycji powraca) ^^

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

Cierpliwości serwer działał jeszcze dzisiaj :) Grałem na nim od 7 rano z 8 osobami i o 8:40 coś się zepsuło.

Może Krzysiu jeszcze nie wszedł na serwa i nie zobaczył błedu

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

Co do serwera to mam jeszcze 3 ciekawe propozycje :)

1)Żeby założyć gildie trzeba mieć w eq np. 10diax 10 żelaza i 10 złota .

2)Żeby vip miał jeszcze coś w /kit vip, bo nie jest zbyt atrakcyjny :)

3)Więcej reklam bo jak narazie gra tylko po 20-25 osób :(

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

Serwer fajny drop ze stone , dużo mobów , czytelny chat. Jedyna rzeczy która mi nie pasuje to że przy większej liczbie graczy generatory stone strasznie sie lagują :| ( tak samo z pvp )
ale ogólnie gra się przyjemnie :)

Opublikowano

Co do dropu ze stone bym się nie zgodził, cały czas kopie diaxy i jeszcze nie spotkałem sie z lagami.

Ale co do pvp to prawda, gdy mieliśmy walkę w 8 osób przycinało troche, ale mam nadzieje ze krzysiu to naprawi :D

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

Mam pytanie do graczy :D

Ile osób z was ma juz diax eq?

Jaki macie zamek :D

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

Nic nie szkodzi :D

A może zorganizujecie jakiś event?

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

Zagral bym bardzo bardzo chetnie, Ale jest na 1.7.2 Dobrze radze zrobic na 1.6.4,, Wiecej ludzi bedzie.

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Ja mam propozycje:

1) Żeby gdy wyjdziesz i wejdziesz na serwa nie respił sie na spawn.

2)Żeby można było używać pereł endermana na terenie wroga gildi.

3)Dodanie expa ze stone nawet małego.

4)Żeby sojusznicze gildie nie mogły budować na swoich terenach standardowo tylko po wpisaniu komendy a nie na odwrót.

5)Rekrutować jeszcze jednego admina, gdyż MrRex ogarnia ale nie jest 24h/7 na serwie bo ma swoje życie.

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

Jeśli Fly jack zastrzegł sobie tworzenia serwera takiego jak on grozi ci kara za łamanie regulaminu i nie tylko a Serwer Fajny ;) pozdrawiam

Opublikowano

Coś serwer nie działa wczoraj wieczorem wyskoczył błąd i do dzisiaj coś nie tak.

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

No serwer nie działa dalej ...... Krzyśka nie ma..

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

Zapraszam do komentowania serwera co o nim sądzicie :)

Zapraszajcie kolegów aby walki były bardziej epickie :D

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

Przepraszamy za tymczasowy problem z serwerem :(

Krzysiu naprawia problem z hostem ....

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...