Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mc-wojna.pl ● GENERATOR 1.7 ● Non-premium ● 1.7.2 ● Frakcje ● Autorskie pluginy ● Itemy co respawn!


iKrzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP do kopiowania:


mc-wojna.pl


fb6266641e7f5aaa9d944263e27ea36f990d8c77


d37276ffb213a8b0338e349bec4436a339b9fb11


6cac33d99076bd6f60d73ce00a10d57fbe80c6ed


b5af1fa57b4fceaa94a5d216c3ba5443ee0eedf2


95789c0e5f10b586fe625b400f48375f786073c4


01cf4cf1a1c04227503f74b391cc68b79070cc2b


732310fbefd093fa73bd235c0dac25eb47f6ce48


0eab5a34874adb8afc75e6065edeea09e8afe3e8


3b643325e56d4c952ba92ef8fb862102d9b2a043


mc-wojna jest jednym z serwerów wojen frakcji, gdzie PvP jest rzeczą nieodzowną. Posiadamy autorską nakładkę na popularny plugin Factions, która ułatwia jego obsługę i minimalnie zwiększa jego funkcjonalność. Nie jest to pierwszy serwer, który Tworzę i staram się, aby wszystko było perfekcyjnie dopasowane.


aa0636ba8f4203b81e6f354443d95ab14562a938


upit.png



pvp8.png



aqbq.png



5mou.png



d45i.png





  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ahh, już myślałem, że to stara, dobra mc-wojna :P Powodzenia tak czy siak

u2q6.jpg

Opublikowano

zagralbym ale nie zagram bo jak admin mi eq dal ... najgorszy serwer

Admin mi zrobil z hodowli z cobbla hodowle z stone bricku balwany itp

Opublikowano

Polecam serwer naprawdę dobry admin pomaga ogólnie wszystko ok tylko jedna propozycja aby gildie były za chajs.

1390404700-U112610.png


Sygnaturę wykonał SylverWolf któremu dziękuje za nią :>

Opublikowano

Szkoda ze spawn taki mały ale tego nie będę się czepiał, pod komendą /f macie mały błąd zamiast pisać "/f list" pisze "/f l,list".Jeżeli ktoś dopiero zaczyna temat "wojen gildii" to serwer sam raz ale dla bardziej wymagających trochę jest wszystkiego za mało.No nic życzę powodzenia.

49yxrs.png

Opublikowano

Szkoda ze spawn taki mały ale tego nie będę się czepiał, pod komendą /f macie mały błąd zamiast pisać "/f list" pisze "/f l,list".Jeżeli ktoś dopiero zaczyna temat "wojen gildii" to serwer sam raz ale dla bardziej wymagających trochę jest wszystkiego za mało.No nic życzę powodzenia.

To nie jest błąd... Chodzi o to, że możesz tą samą komendę napisać dwoma sposobami, /f list lub skrótem /f l

40486.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...