Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Themc.pl -> | KWADRATOWA MASAKRA | -> KWADRATOWE TheMc | Podania na serwer Ala "Kwadratowa Masakra" -> bez Modów -> Wyspy -> Autorska Mapa-> [PL]


Zamorak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w Grze:Czeli



Imię:Pawel



Wiek:21



Twój Skype:paulo080808



Premium Minecraft:Ta



Program TeamSpeak3:Ta



Mikrofon:Ta



Dlaczego Akurat ty:Nie mam pojęcia. Chcę tylko miło czas spędzić :)



coś o sobie:Nazywam się Pawel. Mieszkam od 5lat we Francji. W wolnych chwilach lubie grac


w osu, oglądać anime grać w lola oraz w Minecraft'a



Kreatywność:Potrafie cos ladnego zbudowac, lecz Picasso to ja nigdy nie bylem ^^



Komunikatywność:Ta



Kultura:Ta



[YouTube] Nagrywasz na YouTube:Nie



[YouTube] Ilość widzów:1000000



Czas na Grę:6h



Czas na TeamSpeak3:6h



Zamiary co do Serwera:Miec ubaw...



Umiejętności Budowlane:To chyba podchodzi pod kreatywność...



coś od siebie:----------------------------------


1384358313-U695412.png

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nick w Grze:Czeli

Imię:Pawel

Wiek:21

Twój Skype:paulo080808

Premium Minecraft:Ta

Program TeamSpeak3:Ta

Mikrofon:Ta

Dlaczego Akurat ty:Nie mam pojęcia. Chcę tylko miło czas spędzić :)

coś o sobie:Nazywam się Pawel. Mieszkam od 5lat we Francji. W wolnych chwilach lubie grac

w osu, oglądać anime grać w lola oraz w Minecraft'a

Kreatywność:Potrafie cos ladnego zbudowac, lecz Picasso to ja nigdy nie bylem ^^

Komunikatywność:Ta

Kultura:Ta

[YouTube] Nagrywasz na YouTube:Nie

[YouTube] Ilość widzów:1000000

Czas na Grę:6h

Czas na TeamSpeak3:6h

Zamiary co do Serwera:Miec ubaw...

Umiejętności Budowlane:To chyba podchodzi pod kreatywność...

coś od siebie:----------------------------------

 

Wykazałeś sie pisząc takie podanie... Panie Picasso -_-

Wejdź w Prezentacje serwera! 

http://www.mpcforum.pl/topic/1181241-mcglobal/

 

Wejdź! Walcz! Zwyciężaj

Opublikowano

Nick w Grze: Press0

 

Imię: Marcin

 

Wiek: 16

 

Twój Skype: po uj skyp?

 

Premium Minecraft:nie

 

Program TeamSpeak3:tak

 

Mikrofon:jest

 

Dlaczego Akurat ty: Bo ja.

 

coś o sobie:Jestem zajebi*ty

 

Kreatywność:9/10

 

Komunikatywność: 5/10

 

Kultura:6/10

 

Nagrywasz na YouTube:

 

Ilość widzów:

 

Czas na Grę:5h

 

Czas na TeamSpeak3:5h ;d

 

Zamiary co do Serwera:-

 

Umiejętności Budowlane: 9/10

 

coś od siebie: Lubie placki

giphy.gif

Opublikowano

Nick w Grze: Press0

 

Imię: Marcin

 

Wiek: 16

 

Twój Skype: po uj skyp?

 

Premium Minecraft:nie

 

Program TeamSpeak3:tak

 

Mikrofon:jest

 

Dlaczego Akurat ty: Bo ja.

 

coś o sobie:Jestem zajebi*ty

 

Kreatywność:9/10

 

Komunikatywność: 5/10

 

Kultura:6/10

 

Nagrywasz na YouTube:

 

Ilość widzów:

 

Czas na Grę:5h

 

Czas na TeamSpeak3:5h ;d

 

Zamiary co do Serwera:-

 

Umiejętności Budowlane: 9/10

 

coś od siebie: Lubie placki

wybacz , takich ludzi nie potrzebujemy

Wejdź w Prezentacje serwera! 

http://www.mpcforum.pl/topic/1181241-mcglobal/

 

Wejdź! Walcz! Zwyciężaj

Opublikowano

@Up ostatnio jak bylem to nowych graczy wywala i ostro zacina ograniczcie sie do 10 tabliczek na spawnie i mniejszej ilosci pluginow oraz bardziej ogarnietego MOTD i dobierajcie graczy z umiarem bo jak ja wbilem i zobaczylem co tam sie dzieje to wyszedlem i usunolem ten serwer :-(

Serwer PvP: garnizon.maxc.pl Zapraszamy -> 25/40

Opublikowano

@Up ostatnio jak bylem to nowych graczy wywala i ostro zacina ograniczcie sie do 10 tabliczek na spawnie i mniejszej ilosci pluginow oraz bardziej ogarnietego MOTD i dobierajcie graczy z umiarem bo jak ja wbilem i zobaczylem co tam sie dzieje to wyszedlem i usunolem ten serwer :-(

nikogo nie wywala , jakich 10 tabliczek ? ,

" mniejszej ilości pluginów " - bez komentarza

Ogarniete MOTD to znaczy , że dobry serwer ?

za pewne nawet nie poznałeś sie na ts..

Wejdź w Prezentacje serwera! 

http://www.mpcforum.pl/topic/1181241-mcglobal/

 

Wejdź! Walcz! Zwyciężaj

Opublikowano

Ahh widzę, że praktycznie piszą prawie dorośli ludzie...

To ja napiszę swoje:

Nick w Grze: malacha2001

Imię:Michał

Wiek:13

Twój Skype: malachaxd

Premium Minecraft: Oczywiście:)

Program TeamSpeak3: Tak

Mikrofon: Naturalnie, BT

Dlaczego Akurat ty: Hmm... Jestem dość doświadczonym graczem. Mówiąc

doświadczonym mam namyśli crafting, budowanie, ew. pomaganie innym...

Chcę na serwerze pograć, poczuć moc świąt. Mam nadzieję, że nie będzie griefu...

coś o sobie: Jestem zwyczajnym 13. Lubię uprawiać sport, grać na komputerze. W tym sezonie

postanowiłem podszkolić moje łyżwiarskie jak i snowboardowe umiejętności.

Kreatywność:9/10

Komunikatywność:8/10

Kultura:10/10

[YouTube] Nagrywasz na YouTube:Czasami

[YouTube] Ilość widzów: Na jednym koncie prawie 400, na drugim 6 bo postanowiłem zacząć

od początku.

Czas na Grę: Myślę, że tak 2-3h, już wyczerpałem limity LTE (27GB) i mam ograniczony

czas siedzenia na internecie.

Czas na TeamSpeak3: Kiedy gram na serwerze, postaram się być na TS

Zamiary co do Serwera: Zbudować domek, zrobić magazyn, pomagać innym, zrobić diax eq, zabić

enderdragona

Umiejętności Budowlane:7/10

coś od siebie: Witam i pozdrawiam całą administrację. Nie będziecie się ze mną nudzić :D

Podobny obraz

Opublikowano

Nick w Grze: adrianziko2



Imię: Adrian "Mlody"



Wiek: 14 lat



Twój Skype: adrianziko2



Premium Minecraft: Tak



Program TeamSpeak3: Tak



Mikrofon: Co prawda posiadam mikrofon, jednak jest sredniej jakosci i na swieta dostane raczej nowy :)



Dlaczego Akurat ty: Jestem Osoba doswiadczona, gram juz od ok. 2,5 roku. Mam nadzieje ze moj wiek mnie odrazu nie dyskwalifikuje, bo naprawde chcialbym pograc na tym serwerze, i porozmawiac z kims przez TeamSpeak. Ogolnie bardzo lubie tego typu rozgrywke, a pozatym ogarniam Orto. ;)



coś o sobie:Jak juz wspomnialem mam na imie Adrian i mam 14 lat. Jestem osoba bardzo dynamiczna i lubiaca Adrenaline. Jezdze na rowerze i czesto smigam na Desce. Gdy jestem gdzies na wycieczce w lato, i jest tam Klif a na dole woda gleboka, to odrazu skacze :).


Bardzo lubie spotykac sei ze znajomymi oraz nawiazywac nowe znajomosci dlatego tez stawiam na ten serwer :)



Kreatywność: 8/10



Komunikatywność: 10/10



Kultura: 7,5/10



[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Bardzo dawno nagrywalem ostatnio, ale nie ma problemu zebym zrobil LP z tego serwera ;)



[YouTube] Ilość widzów: 27



Czas na Grę: mysle ze moglbym przeznaczyc ok. 3-4h gdy mam szkole, a gdy nie mam to moge nawet caly dzien i pol nocy siedziec ;).



Czas na TeamSpeak3: Tyle samo co na gre ;)



Zamiary co do Serwera: Chcialbym na nim poprostu grac i rozmawiac z innymi, tak dlugo jak to bedzie mozliwe. A co do samej gry, to zbudowac domek i zdobyc wszystkie mozliwe trofea, oraz jak to BuraczekCebulaczek, zrobic Dywan z Diamentow! ;)



Umiejętności Budowlane: 7/10



coś od siebie: Mam nadzieje ze bede mial szanse z wami porozmawiac na TS oraz pograc. Bylbym pomocnym graczem, ktory wspomaga nowych :) Pozdrawiam i mam nadzieje ze dolacze! :) Wiem co prawda ze Rek. juz sie skonczyla, ale mam nadzieje ze da sie zrobim miejsce dla mojej skromnej osoby ;)


Opublikowano

Nick w Grze:MrRichardPL



Imię:Konrad



Wiek:16lat



Twój Skype:konus.kompek



Premium Minecraft:Jest :)



Program TeamSpeak3:Jest :)



Mikrofon:Przez chwile nie ma ale będzie



Dlaczego Akurat ty:Lubię grać na serwerach typu kwadratowa masakra



coś o sobie:Mam na imię Konrad, moim hobby jest sport, gry komputerowe, muzyka



Kreatywność:w 100% :)



Komunikatywność:oczywiście :D



Kultura:obowiązkowa



[YouTube] Nagrywasz na YouTube:Nie stety nie



[YouTube] Ilość widzów:nie mam ;p



Czas na Grę:prawie w każdej wolnej chwili około 6h w miare możliwości



Czas na TeamSpeak3:Jak będzie czas to się wejdzie :D



Zamiary co do Serwera:Dobra i miła zabawa, rozbudowanie się, pomoc innym graczom



Umiejętności Budowlane:Wielkie :D (czasem piekne :P)

Opublikowano

Nick w Grze: matiqq6



Imię: Mateusz



Wiek: 13



Twój Skype: Na PW podam..



Premium Minecraft: Nie posiadam ;c



Program TeamSpeak3: Mam :]



Mikrofon: Też mam.



Dlaczego Akurat ty: Ponieważ nie griefuje, co jest ważne, jestem kreatywny, dużo czasu spędzam przy kompie, aktualnie gram tylko w Minecrafta bo na razie innych gierek nie mam d;



coś o sobie: Jestem Mateusz, mam 13 lat. Pochodzę z woj. łódzkiego. Interesuję się informatyką, dziewczynami (hueheu)



Kreatywność:



Komunikatywność:



Kultura: Nie bluźnię, chyba że ktoś mnie naprawde mocno zdenerwuje to wymsknie mi się coś.



[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Nagrywałem z kolegą kilka filmików z MC, ale przestałem bo po prostu nie chce mi się nagrywać.



[YouTube] Ilość widzów: 4 o.O



Czas na Grę: Z 6 godzinek, wiadomo; nauka itd.



Czas na TeamSpeak3: Normalnie nie siedzę, ale jak mam pogadać to moge :)



Zamiary co do Serwera: Chciałbym sobie z innymi w spokoju pograć.



Umiejętności Budowlane: 6/10 :x



coś od siebie: Chce wprowadzić miłą atmosferę ! :3


Opublikowano

Nick w Grze:ViVatek



Imię:Grzechu



Wiek:15



Twój Skype:sosna2950



Premium Minecraft:Pirat



Program TeamSpeak3:tak



Mikrofon:tak



Dlaczego Akurat ty:Lubię grać z miłym gronem osób ;)



coś o sobie:Interesuję się grami komputerowymi,sportem i gastronomią



Kreatywność:Duża :P



Komunikatywność:Spora ,aczkolwiek jestem troszkę nieśmiały.



Kultura: Jestem kulturalny,ale nie dam sobie w kaszę nadmuchać xD



[YouTube] Nagrywasz na YouTube:Nie



[YouTube] Ilość widzów:0



Czas na Grę:2-5h



Czas na TeamSpeak3:Spory



Zamiary co do Serwera:Budowa,gra na zwyczajnym serwerze ;)



Umiejętności Budowlane:Chyba spore,ale nie mnie to oceniać.



coś od siebie:Lubię grać w minecrafta,budować itd ;)


Opublikowano

PODANIE



Nick w Grze: TheBodziak



Imię: Damian



Wiek: 16



Twój Skype: the.bodziak



Premium Minecraft: Tak.



Program TeamSpeak3: Jasne.



Mikrofon: Tak, dobry nie trzeszczy, nie szumi



Dlaczego Akurat ty: Dlaczego nie, szukam serwera na którym wspólnie z ludźmi


mógł bym pograć zapoznać i spędzić ciekawie wolny czas.



coś o sobie: Mieszkam za granicą.Jestem w miarę kulturalny. Lubię pracować


w Teamie !



Kreatywność: Dosyć duża.Nwm jak mogę to określić



Komunikatywność: Duża, nie siedzę na ts i nic nie mówię tylko włączam się do rozmów i gadam


na okrągło ^^.



Kultura: Jeśli nikt mnie nie zdenerwuje czy coś to utrzymuję na najwyższym poziomie.



[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Nie, wolę robić Live.Są zdecydowanie ciekawe jak dla mnie.



[YouTube] Ilość widzów: -II-



Czas na Grę: 3-4H



Czas na TeamSpeak3: 5-6 h.na ts mogę siedzieć non-stop



Zamiary co do Serwera: Gra,oraz próba zapoznania się z graczami ^^.



Umiejętności Budowlane: Nie za wysokie jeśli chodzi o wymyślanie projektów ale jeśli trzeba coś wybudować


to robię to z łatwością.

Opublikowano

Nick w Grze: PolskaPapryka

 

Imię: Patryk

 

Wiek: W lutym będzie 16

 

Twój Skype: Brak

 

Premium Minecraft: Tak

 

Program TeamSpeak3: Brak

 

Mikrofon: Brak

 

Dlaczego Akurat ty: Bo jestem ogarnięty,kreatywny i potrafię się dobrze bawić

 

coś o sobie: Mam na imię Patryk i mam 15 lat , interesuję się piłką nożną i mc

 

Kreatywność: 8/10 ,ale jestem trochę leniwy :D

 

Komunikatywność: Co prawda nie mam mikrofonu ,ale zawsze mogę popisać na czacie :)

 

Kultura: 10/10

 

[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Nie

 

[YouTube] Ilość widzów: 0

 

Czas na Grę: 1/2 h

 

Czas na TeamSpeak3 : 0 minut

 

Zamiary co do Serwera: Wybudować piękny dom i pomagać innym ,nowym graczom :)

 

Umiejętności Budowlane: 9/10 (jak mam dobre materiały)

giphy.gif ­

Opublikowano

Nick w Grze: Herexo



Imię: Paulo



Wiek: 14



Twój Skype: herexo.max



Premium Minecraft:Tak



Program TeamSpeak3:Nie



Mikrofon:Tak (często nie używam)



Dlaczego Akurat ty: Potrafię budować oraz byłem już na kilku serwach typu Kwadratowa


Masakra i spodobało mi się to :D



coś o sobie: Jestem sympatycznym kolesiem z USA


(Imię Paulo)




Kreatywność:Oj, Gigantyczna



Komunikatywność:No nie mam TS3 ale jest chat



Kultura: Duża , znam ortografia i nie robię problemu tam gdzie go nie ma



[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Tak



[YouTube] Ilość widzów:28



Czas na Grę:1-6h



Czas na TeamSpeak3:Nie mam (mogę pobrać)



Zamiary co do Serwera: Będę serwer polecał, dbał o porządek ogólny (chat itp.)



Umiejętności Budowlane: Duże najbardziej lubię budować rzeczy podziemne



coś od siebie: Myślę że moje podanie zostanie rozpatrzone :P



Pozdro


  40k5thC.png


 


 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...