Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Themc.pl -> | KWADRATOWA MASAKRA | -> KWADRATOWE TheMc | Podania na serwer Ala "Kwadratowa Masakra" -> bez Modów -> Wyspy -> Autorska Mapa-> [PL]


Zamorak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w Grze: 12ddxd



Imię: Mateusz



Wiek: 16



Twój Skype: obalacz



Premium Minecraft: Nie :-( Ale na mikolaja bedzie :-0



Program TeamSpeak3: Posiadam



Mikrofon: Posiadam sprawny



Dlaczego Akurat ty: Ponieważ lubię pomagać innym graczom i szukam serwera typu KwadratowaMAsakra.



coś o sobie: Mam na imię Mateusz. Interesuję się Sportem i Informatyką. Lubie grać w Cs i inne gry tego typu cisne na MC :-).



Kreatywność: Wysoka



Komunikatywność: MegaWysoka



Kultura: WprostMeska.



[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Nie



[YouTube] Ilość widzów: @UP



Czas na Grę: 5 godzin dziennie



Czas na TeamSpeak3: Cały czas praktycznie podczas grania na serwerze, z ekipa w MC.



Zamiary co do Serwera: Chciałbym zmienić serwer na dobre i pomóc mu się rozwijać. Jeżeli będzie możliwość kupie jakies EQ itp.



Umiejętności Budowlane: Wypasione


Serwer PvP: garnizon.maxc.pl Zapraszamy -> 25/40

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nick w Grze: Mentos

Imię: Oskar

Wiek: 15 lat

Twój Skype: Nie mam

Premium Minecraft: Tak

Program TeamSpeak3: Mam

Mikrofon: Mam

Dlaczego Akurat ty: Ponieważ lubię grać na tego typu serverach

coś o sobie: Mam 15 lat lubię grać w gry komputerowe :D

 

Kreatywność:Nie jestem kreatywny :D

Komunikatywność: Tak

Kultura: Nie klnę , nie piję , nie palę , nie ćpam :D

[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Nie nagrywam

[YouTube] Ilość widzów: 0

Czas na Grę: Przynajmniej 4 godziny dziennie

Czas na TeamSpeak3: Jak bede w grze to i na team speaku :P

Zamiary co do Serwera: Dobra zabawa

Umiejętności Budowlane: Staram się budować jak najlepiej 8/10

coś od siebie: Lubie placki

 

jesteś w stanie ściągnąć Skype ?

 

Nick w Grze: Kloszo

Imię: Olo

Wiek: 16

Twój Skype: kl0szo (TAK. Drugie "o" to "zero")

Premium Minecraft: Tak

Program TeamSpeak3: Tak

Mikrofon: Tak

Dlaczego Akurat ty: A dlaczego nie? Ma to znaczenie? :D Lubie minecrafta.

coś o sobie: Nazywam się Kloszo (Nie było na ile stron) :D

Kreatywność: Kompletny brak. Potrafię postawić 3 bloki dirta na sobie a obok posadzić sadzonkę...

Komunikatywność: Lubie korzystać z mikrofonu...

Kultura: Jak znów napiszę coś głupiego to jeszcze mnie olejecie ... Więc tak, mam kulturę.

[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Nie

[YouTube] Ilość widzów: 1

Czas na Grę: Sporo

Czas na TeamSpeak3: Jeszcze więcej

Zamiary co do Serwera: Zrobić coś fajnego z redstone

Umiejętności Budowlane: Takie nijakie. Lubie redstone

coś od siebie: Znów to samo pytanie? :l

 

Niestety twoje podanie mi się nie podoba.

Wejdź w Prezentacje serwera! 

http://www.mpcforum.pl/topic/1181241-mcglobal/

 

Wejdź! Walcz! Zwyciężaj

Opublikowano

Nick w Grze: Graihia



Imię: Maciek



Wiek: 15



Twój Skype: Dodałem ciebie



Premium Minecraft: Nie



Program TeamSpeak3: Tak



Mikrofon: Tak



Dlaczego Akurat ty: Ponieważ nie griefuje, nie kradnę, nie zabijam za nic



Coś o sobie: Lubie grać dużo w minecrafta, znam się na mechanizmach, lubię kopać oraz budować



Kreatywność: Taka se ;d



Komunikatywność: Tak



Kultura: Tak ogarnięta



[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Tak



[YouTube] Ilość widzów: 213



Czas na Grę: Nwm gdzieś z 2 godzinki lub więcej



Czas na TeamSpeak3: Jak będę na serwerze to na ts'ie też będę



Zamiary co do Serwera: Zrobię publiczne stoniarki jak będą itemki na stoniarki, enchanty, teleporty do netheru, farmy, enderchesty. Jak będę miał już ogarnięte itemki to zrobię to wszystko koło spawnu ;d



Umiejętności Budowlane: Duże, umiem ładnie budować



Coś od siebie: Nie ogarniam tego pytania xD było coś o sobie a teraz coś od siebie xD No to nwm ogarnięty jestem itp. Mam humor ;d


Opublikowano

Nick w Grze: Kloszo



Imię: Aleksander



Wiek: 16



Twój Skype: kl0szo (TAK. Drugie "o" to "zero")



Premium Minecraft: Tak



Program TeamSpeak3: Tak



Mikrofon: Tak



Dlaczego Akurat ty: Lubię grać w minecrafta i robić redstone.



coś o sobie: Lubię tworzyć mechanizmy :D I jestem no-life'em bo gram w LoL'a



Kreatywność: Tylko w ograniczeniu do RS



Komunikatywność: Lubie korzystać z mikrofonu... Więc jest



Kultura: Posiadam



[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Nie



[YouTube] Ilość widzów: 1



Czas na Grę: Sporo ( kilka h w tygodniu, no-life weekend)



Czas na TeamSpeak3: Jeszcze więcej ;)



Zamiary co do Serwera: Zrobić coś fajnego z redstone



Umiejętności Budowlane: Takie nijakie. Lubie redstone, a bloki mi się jakoś nie kleją :D

Opublikowano

 

Nick w Grze: Kloszo

Imię: Aleksander

Wiek: 16

Twój Skype: kl0szo (TAK. Drugie "o" to "zero")

Premium Minecraft: Tak

Program TeamSpeak3: Tak

Mikrofon: Tak

Dlaczego Akurat ty: Lubię grać w minecrafta i robić redstone.

coś o sobie: Lubię tworzyć mechanizmy :D I jestem no-life'em bo gram w LoL'a

Kreatywność: Tylko w ograniczeniu do RS

Komunikatywność: Lubie korzystać z mikrofonu... Więc jest

Kultura: Posiadam

[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Nie

[YouTube] Ilość widzów: 1

Czas na Grę: Sporo ( kilka h w tygodniu, no-life weekend)

Czas na TeamSpeak3: Jeszcze więcej ;)

Zamiary co do Serwera: Zrobić coś fajnego z redstone

Umiejętności Budowlane: Takie nijakie. Lubie redstone, a bloki mi się jakoś nie kleją :D

 

Bardziej Przekonujące :)

teraz widze , że ci zależy

jutro dodam na skype i wszystkiego się dowiesz

pozdrawiam i dobranoc.

Wejdź w Prezentacje serwera! 

http://www.mpcforum.pl/topic/1181241-mcglobal/

 

Wejdź! Walcz! Zwyciężaj

Opublikowano

Nick w Grze: PLDJKamilLOL



Imię: Kamil



Wiek: 16 lat



Twój Skype: pldjkamillol



Premium Minecraft: Posiadam



Program TeamSpeak3: Posiadam



Mikrofon: Posiadam(nie szumi)



Dlaczego Akurat ty: Ponieważ lubię serwery takiego typu oraz poznawać i pomagać innym



coś o sobie: Mam na imię Kamil, interesuję się grami typu Minecraft,GTA,CoD



Kreatywność: Wysoka



Komunikatywność: Bardzo dobra



Kultura: Dobra



[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Nie



[YouTube] Ilość widzów: 12



Czas na Grę: 5-6 godzin dziennie



Czas na TeamSpeak3: Zawsze gdy jestem na serwerze



Zamiary co do Serwera: Budowanie



Umiejętności Budowlane: Wysokie






Opublikowano

Kolega @Up Kojaze chyab twoj skin ! to ten z przyglupiastymi okularami !

Serwer PvP: garnizon.maxc.pl Zapraszamy -> 25/40

Opublikowano

Nick w Grze: VinteR14



Imię: Dariusz



Wiek: 16



Twój Skype: duoactive1



Premium Minecraft: Oczywiście



Program TeamSpeak3: Proste ;p



Mikrofon: Jasne.



Dlaczego Akurat ty: Ostatnio nie mam w co grać i chcę wrócić do minecrafta. Jako że lubię takie serwery chciałbym wraz z wami pograć ;)



coś o sobie: Jestem dość ogarnięty, duże poczucie humoru, nie odwalam. Lubię także rozmawiać z innymi i poznawać nowych ludzi.



Kreatywność: Mam kilka pomysłów na budowle ale ciii... :D



Komunikatywność: Tak jak pisałem, lubię rozmawiać z ludźmi. Jestem otwarty na nowe znajomości.



Kultura: Zdarzają się przekleństwa ale ogólnie kulturka musi być :p



[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Nope



[YouTube] Ilość widzów: 113



Czas na Grę: Jakieś 4-5h w dni szkolne, w weekendy troszkę więcej.



Czas na TeamSpeak3: Na TS'ie mogę siedzieć cały czas ;p



Zamiary co do Serwera: Zbudować kilka fajnych budowli, ogólnie dobrze się bawić.



Umiejętności Budowlane: W miarę dobre, lubię budować i całkiem mi to dobrze wychodzi.



coś od siebie: Hmm.. Nie wiem co tu napisać. Myślę że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Pozdrawiam ;)


76561198004076728.png
Opublikowano

 

Nick w Grze: VinteR14

Imię: Dariusz

Wiek: 16

Twój Skype: duoactive1

Premium Minecraft: Oczywiście

Program TeamSpeak3: Proste ;p

Mikrofon: Jasne.

Dlaczego Akurat ty: Ostatnio nie mam w co grać i chcę wrócić do minecrafta. Jako że lubię takie serwery chciałbym wraz z wami pograć ;)

coś o sobie: Jestem dość ogarnięty, duże poczucie humoru, nie odwalam. Lubię także rozmawiać z innymi i poznawać nowych ludzi.

Kreatywność: Mam kilka pomysłów na budowle ale ciii... :D

Komunikatywność: Tak jak pisałem, lubię rozmawiać z ludźmi. Jestem otwarty na nowe znajomości.

Kultura: Zdarzają się przekleństwa ale ogólnie kulturka musi być :P

[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Nope

[YouTube] Ilość widzów: 113

Czas na Grę: Jakieś 4-5h w dni szkolne, w weekendy troszkę więcej.

Czas na TeamSpeak3: Na TS'ie mogę siedzieć cały czas ;p

Zamiary co do Serwera: Zbudować kilka fajnych budowli, ogólnie dobrze się bawić.

Umiejętności Budowlane: W miarę dobre, lubię budować i całkiem mi to dobrze wychodzi.

coś od siebie: Hmm.. Nie wiem co tu napisać. Myślę że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Pozdrawiam

Czekam na skype :)

Wejdź w Prezentacje serwera! 

http://www.mpcforum.pl/topic/1181241-mcglobal/

 

Wejdź! Walcz! Zwyciężaj

Opublikowano

Za dużo 13/14 latków...

jeśli dodaje kogoś z wiekiem 13/14

to na pewno tych którzy wydają mi sie okej

Okej !

 

Jutro czyli 06.12.2013

zamykam listę !

śpiesz sie ! i pamietaj nie masz 50 postów ?

dodaj mnie na skype i tam napisz podanie

bartek.fajne

Wejdź w Prezentacje serwera! 

http://www.mpcforum.pl/topic/1181241-mcglobal/

 

Wejdź! Walcz! Zwyciężaj

Opublikowano

Nick w Grze:Kav_PL

 

 

 

Imię:Michał

 

 

 

Wiek:14

 

 

 

Twój Skype:minichincik

 

 

 

Premium Minecraft:Tak

 

 

 

Program TeamSpeak3:Tak

 

 

 

Mikrofon:Tak

 

 

 

Dlaczego Akurat ty:A,dlaczego by nie ja ??

 

 

 

coś o sobie:Nic :P

 

 

 

Kreatywność:Dobra...

 

 

 

Komunikatywność:Dobra...

 

 

 

Kultura:Bardzo dobra...

 

 

 

[YouTube] Nagrywasz na YouTube:

 

 

 

[YouTube] Ilość widzów:

 

 

 

Czas na Grę:Zależy 1h lub 2h-3h

 

 

 

Czas na TeamSpeak3:1h

 

 

 

Zamiary co do Serwera:Stworzenie dobrej drużny

 

 

 

Umiejętności Budowlane:Dobra...

 

 

 

coś od siebie:Nic...

Hi I`am Szlachta

 

Pamiętaj Szlachta zbiera + a nie pieruńskie -

Opublikowano

Nick w Grze:Kav_PL Imię:Michał Wiek:14 Twój Skype:minichincik Premium Minecraft:Tak Program TeamSpeak3:Tak Mikrofon:Tak Dlaczego Akurat ty:A,dlaczego by nie ja ?? coś o sobie:Nic :P Kreatywność:Dobra... Komunikatywność:Dobra... Kultura:Bardzo dobra... [YouTube] Nagrywasz na YouTube: [YouTube] Ilość widzów: Czas na Grę:Zależy 1h lub 2h-3h Czas na TeamSpeak3:1h Zamiary co do Serwera:Stworzenie dobrej drużny Umiejętności Budowlane:Dobra... coś od siebie:Nic...

Podanie mi się nie podoba.

Przykro mi

Wejdź w Prezentacje serwera! 

http://www.mpcforum.pl/topic/1181241-mcglobal/

 

Wejdź! Walcz! Zwyciężaj

Opublikowano

PODANIE:

Nick w Grze: Quares211

Imię: Kuba

Wiek: 15 (Po mutacji)

Twój Skype: [PEDO]→Quares← (Już cię zaprosiłem)

Premium Minecraft: Nie :c

Program TeamSpeak3: Wszystkie Skajpy itp posiadam

Mikrofon: Tak

Dlaczego Akurat ty: Nie jestem "trollem" , Nie cheatuje

coś o sobie: Dobrze buduje, znam się na tej grze

Kreatywność: Jak będziesz chciał to na Skypie ci podam screeny jak buduje

Komunikatywność: Powtarza sie ? (UP: Pytanie "Program TeamSpeak3")

Kultura: Czasami zdarzy się że przeklne, ale to tylko czasami

[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Tylko losowe bo za słaby sprzęt w tym czasie mam do nagrywania

[YouTube] Ilość widzów: 23

Czas na Grę: W Weekendy (czasami po/przed szkołą)

Czas na TeamSpeak3: Wtedy kiedy gram ^^

Zamiary co do Serwera: Dobrze się bawić ;)

Umiejętności Budowlane: Nie ma czegoś takiego, czego bym nie próbował zbudować ;)

coś od siebie: Gdzie mieszkam to nie będe mówił, powyżej wspomniano mam 15 lat, ogar, po mutacji, grałem na wielu podobnych serwerach.
Liczę na ogar
;)

Opublikowano

Serwer nie zapowiada się jakoś super.

Serwer ma za zadanie odwzorowanie Kanciastej Doliny

z kanału CTSG

jeśli widziałeś to będziesz wiedział ,że na serwerze mamy sie dobrze bawić itd.

jeśli nie widziałeś zobacz...

 

PODANIE:

Nick w Grze: Quares211

Imię: Kuba

Wiek: 15 (Po mutacji)

Twój Skype: [PEDO]→Quares← (Już cię zaprosiłem)

Premium Minecraft: Nie :c

Program TeamSpeak3: Wszystkie Skajpy itp posiadam

Mikrofon: Tak

Dlaczego Akurat ty: Nie jestem "trollem" , Nie cheatuje

coś o sobie: Dobrze buduje, znam się na tej grze

Kreatywność: Jak będziesz chciał to na Skypie ci podam screeny jak buduje

Komunikatywność: Powtarza sie ? (UP: Pytanie "Program TeamSpeak3")

Kultura: Czasami zdarzy się że przeklne, ale to tylko czasami

[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Tylko losowe bo za słaby sprzęt w tym czasie mam do nagrywania

[YouTube] Ilość widzów: 23

Czas na Grę: W Weekendy (czasami po/przed szkołą)

Czas na TeamSpeak3: Wtedy kiedy gram ^^

Zamiary co do Serwera: Dobrze się bawić ;)

Umiejętności Budowlane: Nie ma czegoś takiego, czego bym nie próbował zbudować ;)

coś od siebie: Gdzie mieszkam to nie będe mówił, powyżej wspomniano mam 15 lat, ogar, po mutacji, grałem na wielu podobnych serwerach.

Liczę na ogar

;)

 

Nie dodałeś

Wejdź w Prezentacje serwera! 

http://www.mpcforum.pl/topic/1181241-mcglobal/

 

Wejdź! Walcz! Zwyciężaj

Opublikowano

Pisałem w innym temacie moje podanie według wzora, nie dotarło do administracji (chyba) więc dodaje je jeszcze tutaj:

Nick w Grze: Te_ha_ce

Imię: Wyjaśnim mi jaką rolę odgrywa moje imię w tym czy zostanę przyjęty na serwer. Wtedy je podam.

Wiek: 17

Premium Minecraft: Nie sponrosuje bananów, nie widzę potrzeby wydawania 100 zł żeby mieć "outfit" ;D Haha.. A co do tego że serwery premium są lepsze to ja wolę stworzyć swój NP i grać na nim jako normalny gracz :?

Program TeamSpeak3: A no mam.

Mikrofon: Only skype, brak mikrofonu komputerowego ze skypa korzystam w tablecie, mikrofon wbudowany jest bardzo dobry i nie ma z nim żadnych problemów. W przyszłości planuję kupić jakiś dobry mikrofon pojemnościowy do 400 zł :?

Dlaczego Akurat ty: Jestem graczem który gra bo to lubi, po drodzę można poznać wiele ciekaych osób, jestem sumiennym gracze, nie lubię pomagać innym graczą bo to tylko gra i chyba o to w niej chodzi żeby wszystko zdobyć samemu.. Chyba że umówię się z kimś na tzw. "grę wspólną" no to owszem gramy wspólnie :P Hmm, kultura, szacunek, dystans co do niektórych rzeczy :]

coś o sobie: No co? :D Odnoszę się z kulturą, w moich wypowiedzeniach stanowczo nadużywam metafory :O Hm, podobno jestem inteligentny haha, ładny haha, miły haha, no i wgl. Nie wiem co chcecie wiedzieć o mojej osobowości ;D :?

Kreatywność: Zależy jak mi się leży, czasem jest zajebiście a czasem chujowo na maksa :? Ogólnie jak mam chęci do gry itp. bo na siłę nigdy nie gram, no ale załużmy ze napaliłem się mega żeby sobie pograć to jest spoko :P (10/10)

Komunikatywność: Doskonała :P

Kultura: Już chyba wyżej o tym napisałem i to nawet za dużo :]

[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Nie, kiedyś to robiłem aczkolwiek znudziło mi się to.

[YouTube] Ilość widzów: Pytanie opcjonalne..

Czas na Grę: Hmm jako iż jestem uczniem szkoły zawodowej na profilu mechanik to szkołe mam od pon. - do środy. Zatem w te dni mogę grać od około godziny 16:00 do godziny około 22:00 czasami dłużej i czasami w godzinach porannych tak od 7:00 - do 8:30 jakoś tak. A czwartek i piątek odbywam praktykę więc o 6:00 już mnie w domu nie ma a spowrotem najwcześniej jestem jakoś 18:00 do tego mam dziewczynę 30 km dalej :( No i spotykam się z nią codziennie, dolicz do każdej najwcześniejszej godziny +3h no i wtedy ci wyjdzie czas który spędzam przed komputerem.. Nie zapominajmy o znajomych itp.

Dobra koniec walenia w chuja :D Czasem siedzę całymi dnia w domu, a czasem nie ma mnie 3..4..5 dni, różnie bywa. Pełen spontan pełen luz, ciężko jest mi się ustosunkować do tego pytania :(

Czas na TeamSpeak3: Pytanie opcjonalne

Zamiary co do Serwera: No chcę sobię pograć na (chyba) dobrym serwerze.

Umiejętności Budowlane: Podobno zajebiste (mam niską samoocene przez co nie podobają mi się też moje prace)

coś od siebie: Kurwa.. Jeszcze mało? ..

Opublikowano

Pisałem w innym temacie moje podanie według wzora, nie dotarło do administracji (chyba) więc dodaje je jeszcze tutaj:

Nick w Grze: Te_ha_ce

Imię: Wyjaśnim mi jaką rolę odgrywa moje imię w tym czy zostanę przyjęty na serwer. Wtedy je podam.

Wiek: 17

Premium Minecraft: Nie sponrosuje bananów, nie widzę potrzeby wydawania 100 zł żeby mieć "outfit" ;D Haha.. A co do tego że serwery premium są lepsze to ja wolę stworzyć swój NP i grać na nim jako normalny gracz :?

Program TeamSpeak3: A no mam.

Mikrofon: Only skype, brak mikrofonu komputerowego ze skypa korzystam w tablecie, mikrofon wbudowany jest bardzo dobry i nie ma z nim żadnych problemów. W przyszłości planuję kupić jakiś dobry mikrofon pojemnościowy do 400 zł :?

Dlaczego Akurat ty: Jestem graczem który gra bo to lubi, po drodzę można poznać wiele ciekaych osób, jestem sumiennym gracze, nie lubię pomagać innym graczą bo to tylko gra i chyba o to w niej chodzi żeby wszystko zdobyć samemu.. Chyba że umówię się z kimś na tzw. "grę wspólną" no to owszem gramy wspólnie :P Hmm, kultura, szacunek, dystans co do niektórych rzeczy :]

coś o sobie: No co? :D Odnoszę się z kulturą, w moich wypowiedzeniach stanowczo nadużywam metafory :O Hm, podobno jestem inteligentny haha, ładny haha, miły haha, no i wgl. Nie wiem co chcecie wiedzieć o mojej osobowości ;D :?

Kreatywność: Zależy jak mi się leży, czasem jest zajebiście a czasem chujowo na maksa :? Ogólnie jak mam chęci do gry itp. bo na siłę nigdy nie gram, no ale załużmy ze napaliłem się mega żeby sobie pograć to jest spoko :P (10/10)

Komunikatywność: Doskonała :P

Kultura: Już chyba wyżej o tym napisałem i to nawet za dużo :]

[YouTube] Nagrywasz na YouTube: Nie, kiedyś to robiłem aczkolwiek znudziło mi się to.

[YouTube] Ilość widzów: Pytanie opcjonalne..

Czas na Grę: Hmm jako iż jestem uczniem szkoły zawodowej na profilu mechanik to szkołe mam od pon. - do środy. Zatem w te dni mogę grać od około godziny 16:00 do godziny około 22:00 czasami dłużej i czasami w godzinach porannych tak od 7:00 - do 8:30 jakoś tak. A czwartek i piątek odbywam praktykę więc o 6:00 już mnie w domu nie ma a spowrotem najwcześniej jestem jakoś 18:00 do tego mam dziewczynę 30 km dalej :( No i spotykam się z nią codziennie, dolicz do każdej najwcześniejszej godziny +3h no i wtedy ci wyjdzie czas który spędzam przed komputerem.. Nie zapominajmy o znajomych itp.

Dobra koniec walenia w chuja :D Czasem siedzę całymi dnia w domu, a czasem nie ma mnie 3..4..5 dni, różnie bywa. Pełen spontan pełen luz, ciężko jest mi się ustosunkować do tego pytania :(

Czas na TeamSpeak3: Pytanie opcjonalne

Zamiary co do Serwera: No chcę sobię pograć na (chyba) dobrym serwerze.

Umiejętności Budowlane: Podobno zajebiste (mam niską samoocene przez co nie podobają mi się też moje prace)

coś od siebie: Kurwa.. Jeszcze mało? ..

ts-game.pl <- czekam na ts , non stop tam siedzimy

Wejdź w Prezentacje serwera! 

http://www.mpcforum.pl/topic/1181241-mcglobal/

 

Wejdź! Walcz! Zwyciężaj

Opublikowano

Nick w Grze:alek747



Imię:Paweł



Wiek:16



Twój Skype:allek747



Premium Minecraft:Tak



Program TeamSpeak3:Tak



Mikrofon:Tak



Dlaczego Akurat ty:Hymmm :) Trudno powiedziać ale wydaje mi się że... :C Nie wiem. Może dla tego że jestem zwycięzcą! :D? Sam zdecydujesz może na ts'ie :)?



coś o sobie:Tak



Kreatywność:Tak



Komunikatywność:Raczej



Kultura:No może



[YouTube] Nagrywasz na YouTube:Nie



[YouTube] Ilość widzów:Nie



Czas na Grę:4h



Czas na TeamSpeak3:4h



Zamiary co do Serwera:Bedzie świetna zabawa :)



Umiejętności Budowlane:Jakieś mam ;)



coś od siebie: No i wtedy też :)


f7dc8f3a258ac745ee343dc830f3b493_1.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...