Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co lubicie najbardziej w świętach?


Gość Nukey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Co lubicie najbardziej w świętach ? , bo ja tą przedświąteczną atmosfere, siedzenie przy stole z cala rodzina (może niekoniecznie z całą...) <3 noi oczywiscie barszcz z uszkami xD<3.

 

@ Dodam jeszcze ,że kevina na polsacie xD xD

Opublikowano

Tak jak w temacie. Co lubicie najbardziej w świętach ? , bo ja tą przedświąteczną atmosfere, siedzenie przy stole z cala rodzina (może niekoniecznie z całą...) <3 noi oczywiscie barszcz z uszkami xD<3.

 

@ Dodam jeszcze ,że kevina na polsacie xD xD

Kevin w tym roku byl w listopadzie xD

 

A ogolnie to hmmm, ten chill :D

Opublikowano

Kevin w tym roku byl w listopadzie xD

 

A ogolnie to hmmm, ten chill :D

Wiem, myslalem ze bd w swieta ;x zwalili troszke :P.

Opublikowano

Zawsze lubiłam powieszone na latarniach w mieście ozdoby ze światełek w kształcie bombek, choinek albo aniołków.

Świetnie to wygląda jak się jedzie wieczorem :)

58815786.jpg

Opublikowano

Jedyna rzecz...

 

Świąteczne odcinki świata według bundych, a że ich Polsat nie puści bo serial pełen kontrowersji był. To nic szczególnego.

Opublikowano

Rybkę, zupę grzybową :) Świąteczny klimat, śnieg, heh nawet dzielenie się opłatkiem, i ta radość z życzeń jakie otrzymujemy :)

limbo-spider-800x100.jpg

Bywalec
Opublikowano

Najbardziej urzeka mnie świąteczny wystrój. Uwielbiam piękno migających światełek, kolorowych choinek czy mieniących się bombek + śnieg :3!

Opublikowano

Wolne sa

Rybkę, zupę grzybową :) Świąteczny klimat, śnieg, heh nawet dzielenie się opłatkiem, i ta radość z życzeń jakie otrzymujemy :)

zupa mniam xD a tak w ogole to wolne
Opublikowano

Tak jak w temacie. Co lubicie najbardziej w świętach ? , bo ja tą przedświąteczną atmosfere, siedzenie przy stole z cala rodzina (może niekoniecznie z całą...) <3 noi oczywiscie barszcz z uszkami xD<3.

 

@ Dodam jeszcze ,że kevina na polsacie xD xD

wolne , prezenty , będe wiedział że hajs będzie się zgadzał po świętach i oczywiście melanż a sylwka <3 Tej "atmosfery świąt" nie czuje już od gimbazy , a jestem w drugiej tech. xD

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...