Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Galeria] Wychodzę z golda bez bola! (Gold IV 70lp)


Pegas©

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ehe, ktoś go kieruje <3

 

Ciśniesz do Platyny! (ciśniemy :))

Powodzenia ;)

 

Widzę, że nie ma z kim duo i na pegasa się trafiło. Carried tym corkim :P

Opublikowano

Wtf 5 waszych postaci to lategame. Jak mogliście przegrać 2 assasynów? Dlaczego aż tak bardzo w tanka poszedłeś i nawet naszyjnika nie kupiłeś? LB, Rengar. Obydwoje wybieracie target i wygrywacie tf'a bo 2 carry wyeliminowaliście.. lol.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Poszedłem tak w tanky, bo nie dawaliśmy rady i mnie niszczyli łatwo, focus na mnie i mnie nie ma, a tutaj jakoś przeżywałem. Wiem, zrobiłem dużo błędów, mówi się trudno. Narazie nie gram, potem się zobaczy

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

Wtf 5 waszych postaci to lategame. Jak mogliście przegrać 2 assasynów? Dlaczego aż tak bardzo w tanka poszedłeś i nawet naszyjnika nie kupiłeś? LB, Rengar. Obydwoje wybieracie target i wygrywacie tf'a bo 2 carry wyeliminowaliście.. lol.

 

 

popatrz na leblanc

 

nawet nie wiem czy to gold, bo maska oraz berło otchłani, a gdzie dfg i rabadon?

Opublikowano

Mówi się trudno, lose seria :).

http://scr.hu/1q53/u0izz

I tak się nie poddam ;d

 

oj no tak mi przykro pegasie.

 

nie poddawaj się!

pamiętaj dobry melanż wieczorkiem i nocka z draxenem nie jest zła do wbicia platyny!

 

pamiętaj, że przegrana przez lux.

 

powodzenia do jak najszybszej platyny.

Opublikowano

 

oj no tak mi przykro pegasie.

 

nie poddawaj się!

pamiętaj dobry melanż wieczorkiem i nocka z draxenem nie jest zła do wbicia platyny!

 

pamiętaj, że przegrana przez lux.

 

powodzenia do jak najszybszej platyny.

 

Ziom o jakiej lux mówisz? Cipaueś?

2ivh0ly.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...