Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Galeria] Wychodzę z golda bez bola! (Gold IV 70lp)


Pegas©

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :D. Od dziś będą wstawiał wszystkie mecze które rozegram. Te ze słabymi statami, kiedy feeduje, kiedy jestem noobem. Narazie jeden. Dzisiaj może jeszcze serie wbiję. Serie mam codziennie, ale akurat podczas niej są troszkę słabi gracze :D.

 

Y5q4A4w.jpg

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

Siemka :D. Od dziś będą wstawiał wszystkie mecze które rozegram. Te ze słabymi statami, kiedy feeduje, kiedy jestem noobem. Narazie jeden. Dzisiaj może jeszcze serie wbiję. Serie mam codziennie, ale akurat podczas niej są troszkę słabi gracze :D.

 

Y5q4A4w.jpg

 

 

pegas zawiodłem się na Tobie...

Opublikowano

Ja bym kontynuował grę ryzem ponieważ masz najlepsze Performance nim na lolkingu i % win. Hm, Riven. Buty zbędne bo nasusa W ma dość duży Cd z jego lewackim buildem.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Zastanawiam się nad logiką zamazywania nicków. Wejdziemy np. na lolking i widzimy przeciwników, ale mniejsza oto.

 

Ja bym kontynuował grę ryzem ponieważ masz najlepsze Performance nim na lolkingu i % win. Hm, Riven. Buty zbędne bo nasusa W ma dość duży Cd z jego lewackim buildem.

Vanosh, ale napisał że bez BoL'a więc Ryze odpada xD

 

@top

Zamiast hydry budowałbym BT, skoro wygrywałeś linie.

Opublikowano

Zastanawiam się nad logiką zamazywania nicków. Wejdziemy np. na lolking i widzimy przeciwników, ale mniejsza oto.

 

Vanosh, ale napisał że bez BoL'a więc Ryze odpada xD

 

@top

Zamiast hydry budowałbym BT, skoro wygrywałeś linie.

Do tego buty to zmarnowany gold, a przy BT/LW ten pies nie miałby życia. Oneshoot z ignitem pewnie by był. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Dziękuję za wskazówki, też teraz ogarnąłem, żeby nie zamazywać nicków. Ten nasus był gównem, dawałem mu nawet farmić, ale miał może ~220 stacków na koniec gry :D

 

EDIT@ SERIA ŻE AŻ LOLA WYJEBAŁO

qOeGuT2.jpg

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

Gram pierwszy mecz serii, good luck. Mam nagranie jak robię quadre dzisiaj kha zixem ;d. Ewoluować e na jungli i ganki too op.

 

vTFQsr6.jpg

 

Z 0/5 vs Riven do 9/8 :D. Wygrałem tą grę :P

 

EDIT@ GOLD IV <3

UcNzsUX.jpg

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

Pokaże ze się da bez bola do plat. Chociaż bym to robił cały s4

I tak zostaniesz ze mną w Gold 1 - zobaczysz! :P

Może razem duo i wrzucamy :)?

PW ZIĄ.

8372383248.png
Opublikowano

Pokaże ze się da bez bola do plat. Chociaż bym to robił cały s4

 

pfff bez bola z brazu do platyny wiec sie da nawet do chellengera bez bola...

Ja mam obecnie plat 2 81 lp to wam pokaze ze sie da do diamentu bez bola :D

Opublikowano

Obstawiam że Blitz dobrze grabował, i dlatego win. :P

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Dobrze grabował? xD mam to nagrane jak grabował

 

04eM7e1.jpg

 

gg east 69lp, pszypadeg?

 

Edit@hAl1JCp.jpg

carried

 

@Edit znowu carried

J812PzJ.jpg

2ivh0ly.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...