Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Riot zwróci IP?


TheVirQu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja chciałem zwrócić thresha bo nie podobał mi się jego styl gry no ale odpisali mi że nie mogą a od zwrotów są żetony. a postać kupowałem z rp więc nie wiem o co chodzi im

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

ja chciałem zwrócić thresha bo nie podobał mi się jego styl gry no ale odpisali mi że nie mogą a od zwrotów są żetony. a postać kupowałem z rp więc nie wiem o co chodzi im

Ponieważ Thresh nie był po reworku. Jakby był po reworku, mógłbyś im napisać, że champion Ci się nie podoba po reworku i Ci zwrócą na 100%. -.-

8372383248.png
Opublikowano

@up, Xerath jeszcze nie dostał reworka, prace zaczęły się mniej więcej w tym samym czasie, ale kiedy rework Dongera wychodził to Xerath jeszcze był okraszony nazwą Xerath ver...

Opublikowano

zeby nie robic kolejnego tematu czy moze mi ktos wypisac postacie ktore mozna zwrocic przez support za FREE ?

 

byłbym wdzięczny

Opublikowano

zeby nie robic kolejnego tematu czy moze mi ktos wypisac postacie ktore mozna zwrocic przez support za FREE ?

 

byłbym wdzięczny

 

Sivir, Master Yi, Rammus, Heimerdinger i dalej już nie pamiętam

Haahahahahahahahahaha, śmieszne

Opublikowano

Zwrócą, bo ja wczoraj napisałem i mi zwrócili heimerdingera.

 

Rework skilli a rework tekstur jest różnicą...

Haahahahahahahahahaha, śmieszne

Opublikowano

Nie będziesz mógł. Od tego są żetony zwrotu.


ja pierdole wy jesteście tak durni? Podałem ss'a z dowodem, zamknąć ryje i temat.

I czego wyzywasz? ... *.*


SZUKAM OSOBY, KTÓRA WYKONA DLA MNIE SYGNATURĘ Z ITACHIM!!!


 

Opublikowano

Nie będziesz mógł. Od tego są żetony zwrotu.

I czego wyzywasz? ... *.*

 

I czego spamujesz? Najpierw się czegoś dowiedz (patrz: sprawdź mój post, przedostatni na 2 stronie) a potem spamuj.

 

@ahh, hobby to anime. mangozjeby nic nie ogarniaja...

Haahahahahahahahahaha, śmieszne

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...