Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Skarga Na Arabba


sebos2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No niestamowity jestes. Jak ja nigdy nie grałem w metina i nie mialem doczynienia z haxami do niego. Pozdro dla ciebie :O

 

@up;

Kiedyś jak mount był sam i nie miał nikogo do pomocy to ja z wilkiem93 (mod wr) pomagalismy mu. Trochę to trwało, potem mou stracił moda i był kidem ale na szczęscie dostał moda znowu ;). potem został wybrany marian26 i jakoś poszło.

 

Opublikowano

Arabb wykonuje swą pracę najlepiej jak może i to jego zaleta, że nie pierdoli się z takimi noobami, tylko od razu daje bany/warny.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Na MPC tacy moderatorzy jak arabb (surowi) BYLI, SĄ i BĘDĄ potrzebni. Forum pełne spamu i dzieci (nie chodzi mi o wiek)...

Pozdrowienia dla niego! (:

regl.png

Tak userzy MPC dbają o regulamin! ^^

Co kryje spoiler?

 

Jeszcze troszke!

Zaraz będzie koniec.

Żartuje!

Prawie już prawie!

iiii....

Chciało Ci się klikać? o_O

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Ja nie chcę mieć wrogów, ale lises, ty już przesadzasz.

 

To niczyja wina że zjebałeś 2gą szansę kida, i nie miej do nikogo żalu, zwłaszcza do arabba. Jest porządnym modem, i nie przyczepiaj się do niego o duperele. nie chodzi mi o to że nie dał mi ani 1 warna, tylko o to, że angażuje się w swoją pracę jak może, i to w nim jest najlepsze(jako mod). Osobiście go nie znam, ale uważam, że z niego równy kolo^^

 

więc arabb nie jest niczemu winien, tylko wy nie stosując się do regulaminu.

Ja jestem za tym, by był modem jeszcze długi czas. :D

 

koniec słowa bożego na dzisiaj.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

zamykam sprawe...

 

wyrok wydam po naradzie....

 

 

 

Prosze wstac Mike idzie...... Sad MPC w Internecie w sprawie Arabba uniewinnia go od wszelkich zarzutow...

 

 

 

Niewinny!..

 

closed xD

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...