Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chcecie turniej haxa? Przedyskutujmy to.


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elko wam, widziałem, że ktoś tam pisał o turnieju haxa, więc mam dla was propozycję.

 

Turniej haxa 2x2. Nagrody to 2x mpc champion, dostają tylko najlepsi. Głównie chodzi o zabawę

 

Teraz pytania:

 

Kto chce i może zagrać? Znajdzie się jakiś host z pingiem ok. 0-10? Czy ja mam hostować na 50?

Dodatkowo myślę, że racjonalne byłoby uczestnictwo tylko 8 teamów, ale to wyjdzie w "praniu", zobaczymy ile osób będzie chętnych.

Zapraszam do dyskusji, posty nie na temat nagrodzę warnem.

 

 

 

Pozdrawiam, wraz z Antixem, który jest współorganizatorem <tylko mną rządzi>.

Opublikowano

2v2 dobre, nagrody mogą być, 8 drużyn, każdy mecz nagrywany przez antixa, zapisy i ustalenie kto z kim gra do piątku, wszystkie mecze rozgrywamy w weekend, kto nie może ten się nie zapisuje proste. ;]

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Ja bym chętnie zagrała w haxa, ale zależy kiedy będzie taki turniej, bo raz, że muszę skillsy poprawić, a dwa, że czasowo nie wiem czy mi będzie odpowiadać. :D

Opublikowano

Mógłbym pomóc jakoś z organizacją. Sam kiedyś zrobiłem pierwszy turniej haxballa na MPC. Mógłbym pomóc jakoś z organizacją, albo hostem. Internetu jakiegoś z dupy nie mam :D. Jak coś potrzeba, to pisz na gg:13126964.

 

Pozdrawiam CzarnoBiały (dawniej Kolorowy.)

Opublikowano

Ping na poziomie 0-10? xD Ping 100 jest grywalny.

Ja to bym zagrał 3v3 ale zapewne nie byłoby tylu ludzi do gry.

Oczywiście każdy mecz byłby nagrywany, najlepiej przez każdego gracza + organizator, dla uniknienia nieporozumień.

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Mógłbym pomóc jakoś z organizacją. Sam kiedyś zrobiłem pierwszy turniej haxballa na MPC. Mógłbym pomóc jakoś z organizacją, albo hostem. Internetu jakiegoś z dupy nie mam :D. Jak coś potrzeba, to pisz na gg:13126964.

 

Pozdrawiam CzarnoBiały (dawniej Kolorowy.)

Daj link to tego pierwszego turnieju którego robiłeś.

Może caltoro się zgodzi na hosta xD

1357577137-U262310.png

Opublikowano

no właśnie ja proponowałem, 2v2 dobra opcja i jestem chętny.

 

ps. host 100 ping nawet może być :P

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Zrób ktoś teraz rooma i zobaczymy jakie pingi są.

Ostatnio już brałem od Antixa pozwolenie na konkurs i musiał rozdać golda, a i tak jest limit w rozdawaniu nagród, pewnie sam wiesz, więc nie chcę robić 3v3 bo wtedy by poszły 3 championy, a nie chcę prosić o za dużo, ale to po pierwsze. Po drugie gorzej z ogranizacją 3v3, bo ciężej zebrać 6 osób o tej samej godzinie niż 4.

 

Ping 0-10 jest jak dla mnie najbardziej optymalny.

 

Tak, jest optymalny, ale nie ma szans aby były takie pingi xD

 

 

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Ping na poziomie 0-10? xD Ping 100 jest grywalny.

Ja to bym zagrał 3v3 ale zapewne nie byłoby tylu ludzi do gry.

Oczywiście każdy mecz byłby nagrywany, najlepiej przez każdego gracza + organizator, dla uniknienia nieporozumień.

Ostatnio już brałem od Antixa pozwolenie na konkurs i musiał rozdać golda, a i tak jest limit w rozdawaniu nagród, pewnie sam wiesz, więc nie chcę robić 3v3 bo wtedy by poszły 3 championy, a nie chcę prosić o za dużo, ale to po pierwsze. Po drugie gorzej z ogranizacją 3v3, bo ciężej zebrać 6 osób o tej samej godzinie niż 4.

 

Ping 0-10 jest jak dla mnie najbardziej optymalny.

Opublikowano

Nikt nie będzie miał takiego pingu nawet na BARDZO DOBRYM hostingu. Ping nie zależy tylko od hostingu, ale także od samego siebie (gracza). Jak masz słaby internet, a hosting ma BARDZO DOBRY, to możesz mieć nawet 150+ pingu. Do pingu 100 da się grać bez żadnych problemów. Nie oczekuj, że każdy będzie miał taki ping.

Opublikowano

rzary, chuja a nie pingi.

 

Jak jest dobry host to są dobre pingi. Tyle w temacie.

 

 

Ja jestem za, konto dla beki ale champion sie przyda. Kto chce ze mną grac bo pestka i heniek to geje i już sie zarezerowwali? :D

Opublikowano

Wyobraz sobie taką sytuacje.

 

Heniek załozył rooma, mistrz Labqin na niego wbił, dał Henkowi wpierdol 10:0 i potem nagle bum, ktoś u Henka zaczął z prędkoscią swiatła zasysać niemieckie porno ( SZCZERZE, BARDZO MOŻLIWE) i kto obrywa na tym? Wszyscy. Jeśli ktoś u mnie by pobierał to tylko ja to odczuwam. Czyli w tej kwestii, jeśli mówimy o pingu na całym roomie to najważniejszy jest internet i stabilnosc łącza HOSTERA.

 

Drugą sprawą jest takie coś, ze ja jako gracz wchodze do jakiegoś pokoju to NAJWAZNIEJSZYM CZYNNIKIEM sa aplikacje pożerające internet, to znaczy inne przeglądarki inne gunwa typu spotify i tak dalej a nie sam internet sam w sobie. Mam zajebiscie niski internet, jak hostuje to wszyscy piłki nie widzą ale jak wejde do kogoś do jakoś mam dobry net. To nei mój internet, ale wyłączone aplikacje i dobry hoster.

Opublikowano

Wyobraz sobie taką sytuacje.

 

Heniek załozył rooma, mistrz Labqin na niego wbił, dał Henkowi wpierdol 10:0 i potem nagle bum, ktoś u Henka zaczął z prędkoscią swiatła zasysać niemieckie porno ( SZCZERZE, BARDZO MOŻLIWE) i kto obrywa na tym? Wszyscy. Jeśli ktoś u mnie by pobierał to tylko ja to odczuwam. Czyli w tej kwestii, jeśli mówimy o pingu na całym roomie to najważniejszy jest internet i stabilnosc łącza HOSTERA.

 

Drugą sprawą jest takie coś, ze ja jako gracz wchodze do jakiegoś pokoju to NAJWAZNIEJSZYM CZYNNIKIEM sa aplikacje pożerające internet, to znaczy inne przeglądarki inne gunwa typu spotify i tak dalej a nie sam internet sam w sobie. Mam zajebiscie niski internet, jak hostuje to wszyscy piłki nie widzą ale jak wejde do kogoś do jakoś mam dobry net. To nei mój internet, ale wyłączone aplikacje i dobry hoster.

ja mogę z Tobą zagrać, tylko będziemy musieli się spotkać w grze :P

 

zrób ktoś haxa i napiszcie link w statusie

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Moge pokopac z kolegami z podworka w haxa, a co mi tam

 

@Edit to moze tak, ten kto ma w miare dobry ping to niech tu da swoj Speedtest.

www.speedtest.net
Opublikowano

Jestem za takim turniejem lecz potrzeba ogarniętych organizatorów i żeby turniej dobiegł do końca a nie jak zawsze po 1 rundzie turniej się kończy :)

Opublikowano

Wiele zależy od organizatorów, jednak proszę nie zwalac całej winy na mnie (nas), bo jeśli przeciwnik nie stawi się na mecz, a był o tym powiadamiany, to jaka w tym wina organizacji? ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...